eesti|русский
kasiinod.ee
 • Online Kasiinod
 • Kasiinod
 • Blog
  • Kasiino Mängud
  • Online Kasiinod
  • Jackpot
  • Nõuanded
 • Kampaaniad

Kuidas valin Interneti Kasiino?

Õige Interneti kasiino valimine võib olla suhteliselt keeruline ülesanne – Interneti kasiinosid on üle 1500. Mõnede mängijate jaoks võib nende otsust mõjutavaks teguriks olla teatud mängude olemasolu või konto avamisel saadavate boonuste suurus. 

Kasiinod.ee soovitab enne kasiino valiku tegemist tutvuda järgnevaga:

Kasiino Tarkvara

Interneti kasiinosid on palju. Kuid mainekad ja usaldusväärsed kasiinod kasutavad tarkvara suurtelt levitajatelt. Tuntud ning usaldatud tarkvara loojate seas on Microgaming, Wagerlogic / Cryptologic, OddsOn, Boss Media, Net Entertainment ja Random Logic.

Kasiino Litsents

Mängijatel tuleks kontrollida kas kasiino on litsentsitud. Mainekad kasiinod on valinud oma asukohaks koha, kus opereerimiseks on vajalik vastava loa olemasolu. Mõned litsentsid tähendavad rohkemat kui teised. Kuid kindlasti on litsentsi omamine mainekas kohas opereerimiseks (nt Gibraltar) hea märk usaldusväärsest kasiinost.

Informatsioon Kasiinost

Usaldusväärsetel kasiinodel ei ole midagi varjata ning sellest tulenevalt avalikustavad nad tihti infot kasiino juhtkonnast või omanikest. Mõned kasiinod aga ei pruugi seda infot täpsustada, kuid nõudmisel tagavad kõik mainekad kasiinod sellise informatsiooni. Kui kasiino keeldub sellise info avalikustamisest siis mängijatel tuleks olla ettevaatlik.

Kasiino Klienditugi

Klienditugi on suure tähtsusega, kuid tihti mängijate poolt kahe silma vahele jäetud. Kui enamus mängijad loodavad, et neil ei teki probleeme kasiinos mängides, siis on ikkagi oluline teha kindlaks, et klienditoega saab lihtsasti ühendust võtta. Mainekad Interneti kasiinod pakuvad hulgaliselt klienditoe võimalusi. Tavalisem on email, kuid on olemas ka telefonitugi, chat-tugi ning ka postiaadressid kasiinode puhul, kes tõesti tahavad kliente aidata. Alati on soovitatud võtta klienditoega ühendust juba enne mängimist. Isegi siis kui esitatud küsimused ei oma erilist tähtsust (nt millist tarkvara kasutate?).

Kasiino Finantsprotseduurid

Mängijad peavad olema rahul kasiino poolt tehtavate finantsprotseduuridega. Esiteks, peaks kasiino pakkuma sissemakse võimalust, mis on sobilik mängijale. Samuti tuleks eelnevalt kontrollida miinimum ja maksimum sissemaksete summasid. Kõige olulisem on aga nähtav kasiinost raha väljavõtmisega seonduvad reeglid ja tingimused. Tavaliselt teevad mainekad kasiinod oma finantsprotseduure 3 päeva jooksul pärast raha väljavõtmist.

Kasiino Boonused

Peaaegu iga kasiino ahvatleb mängijaid uute ning käimasolevate boonussüsteemide, võistluste või lojaalsuse skeemidega. Kuigi need meetodid on heaks ajendiks kasiinos rohkem mängimiseks, siis peaksid mängijad mõistma antud stiimulitega kaasnevaid reegleid. Tavaliselt on nõudmine, et kihlvedusid tehakse teatud aja jooksul. Sellised tingimused võivad olla masendavad, eriti kui mängija võidab suure summa mängimise jooksul, kuid enne boonuse kehtimise aega.

Kasiino Väljamaksete protsent

Mõned kasiinod avalikustavad igakuiseid väljamaksete protsente. Need on head indikaatorid näitamaks, milliseid väljamaksete tasemeid on mängudele (nt mänguautomaadid) seatud. Hoolimata sellest, kas antud andmed on avalikustatud või mitte, peaksid mängijad olema kindlad, et nad mängivad mänge, mis pakuvad neile maksimaalset kasu (nt video pokkeri lauad).

Kasiino Kasutustingimused

Mängijad peaksid kasiinos alati lugema lõiku „Kasutustingimused“, isegi siis kui see on äärmiselt igav. Kasiinodel on seatud vanusepiirangud ning samuti võivad olla asukoha piirangud. Mängijad peaksid olema enne kasutajakonto avamist kindlad, et kõik tingimused on neile vastuvõetavad.

Top Kasiinod
Paf
Kiirkasiino
Optibet
Kõik õigused kaitstud © 2023 · kasiinod.ee