eesti|русский
kasiinod.ee
 • Online Kasiinod
 • Kasiinod
 • Blog
  • Kasiino Mängud
  • Online Kasiinod
  • Jackpot
  • Nõuanded
 • Kampaaniad

Parima võiduvõimalusega Kasiino Mäng?

Paljudel kasiino mängudel on kõrge väljamakse. Näiteks mõned mänguautomaadid maksavad välja 98 eurot iga 100 euro kohta. Selliseid väljamakse protsenti on võimatu saavutada tavalistel kasiinodel, kuna tavaliste kasiinode ülalpidamiskulud on palju kõrgemad. Siiski, see 98 eurone väljamakse peab endas sisaldama ka suuri võite ja jackpoti võite. Seega, kui Sa ei taba õigeid kombinatsioone, siis on keskmine tagasimakse siiski väiksem.

Meeles tuleks pidada, et pikemas perspektiivis ei saa võita mitte ühtegi kasiino mängu. Igal mängul on sisseehitatud piir, mis tagab kasumi kasiinole. Kuid interneti Blackjack ja interneti Videopokker on tihti tsiteeritud kui mängud, mis õigete tingimuste kohaselt (laudade arv) pakuvad peaaegu 100% võitu. Tõesti, mõned video pokkeri variandid annavad mängijatele väikese eelise.

Siiski on oluline valida mäng, mis tagab mängijale optimaalse mänguolukorra. Blackjacki puhul tähendab see võimalikult väikesel laual mängimist, videopokkeril aga hea lauaga mängu valimist.

Hoolimata mängust on raha haldamine mängija vaatenurgast oluline. See tähendab, et tea, kui palju Sa oled võimeline konkreetsel mängu sessioonil raha kokku panustama ja ära kindlasti panusta kogu raha ühe korraga. Näiteks Blackjack võib pakkuda  50/50 panustamist. Kui mängija otsustab panuse teha terve summa ulatuses, siis ühest küljest on tegemist kõik-või-mitte-midagi panusega. Tuleks meeles pidada, et see küsimus käsitleb ka pikema aja ootuseid.

Mängu valimisel on oluliseks faktoriks ka varieeruvus. Näiteks pakub Videopokker mängijale parimaid panuseid pikemas perspektiivis. Kuid antud väide on tõene ainult Royal Flushi esinemisel, mis aga juhtub harva. Isegi kui Videopokker on paremate võiduvõimalustega mäng kui võrrelda Blackjackiga, siis vastab tõele, et mängija pangapanus näeb palju suuremaid kõikumisi kui Blackjacki mängides.

Loomulikult meeldib mõnedele mängijatele riskida väikeste summadega, et võita suuri summasid. Nende mängijate jaoks võivad atraktiivseks osutuda mänguautomaadid ning eriti progressiivsed jackpoti automaadid. Kuid meeles tuleks pidada, et enamus inimesi ei saa kunagi jackpoti ning pikemas perspektiivis pakuvad sellist liiki mängud mängijatele suhteliselt viletsat võiduvõimalust.

Top Kasiinod
Paf
Kiirkasiino
Optibet
Kõik õigused kaitstud © 2023 · kasiinod.ee