eesti|русский
kasiinod.ee
 • Online Kasiinod
 • Kasiinod
 • Blog
  • Kasiino Mängud
  • Online Kasiinod
  • Jackpot
  • Nõuanded
 • Kampaaniad

Kuidas teen sissemakset internetikasiinos?

Kõikidel juhututel pead enne päris rahaliste panuste tegemist tegema sissemakse. See tähendab raha saatmist oma interneti kasiino kontole ülekannete, krediitkaartide, pangalinkide või muude kanalite kaudu.

NB! Kasiinod ei luba mängida krediidile, välja arvatud kui selleks on väga eriline eelnev kokkulepe.

Enamus mängijad tahavad, et raha oleks olemas koheselt ning sellest tulenevalt on kohesed sissemaksed tavaliselt eelistatud nii mängija kui ka kasiino poolt. See tähendab, et sellised variandid nagu sularaha saatmine kasiinole on harva vastuvõetavad kuna võib võtta aega enne, kui raha on reaalselt olemas. Pangaülekanded on küll tihedamini vastuvõetud, kuid siiski kulub aega enne, kui on võimalik alustada mängimist. Mängijad peaksid enne ühegi deposiidi tegemist mõistma kaasnevaid ajalisi piiritlusi.

Lihtsam viis on sissemakse tegemiseks kasutada krediitkaarte. Visa, Mastercard on enim aktsepteeritud krediitkaardid kasiinodes. Kuid paljud krediitkaardifirmad ei luba klientidel enam krediitkaardi kasutamist sissemaksete tegemiseks. American Express on keelanud krediitkaardi kasutamise.

Sellest tulenevalt on e-rahakoti lahendused (nt NeTeller, Click2Pay, Eco Card jne) populaarsed viisid oma kontode rahastamiseks interneti kasiinodes. Need e-rahakotid on põhimõtteliselt elektroonilised interneti kontod, millesse saab teha makseid erinevatel viisidel - pangaülekannete või krediitkaardiga. Pärast seda saab mängija liigutada interneti kontolt raha sisse ja välja. Siit tulenevalt on ka võimalik deposiidi tegemine interneti kasiinos, samuti saab ka kasiinost tehtava väljavõtte panna tagasi arvele.

Lõpuks, kõige parem nõu, mida anda, on see, et kontrolli kasiinot, kus plaanid mängida. Kasiinod tahavad, et inimesed mängiksid ja on valmis läbi rääkima sobilikke maksevõimalusi. Samuti kirjeldavad mainekad kasiinod põhjalikult erinevaid olemasolevaid sissemakse tegemise võimalusi. On oluline meeles pidada, et panuseid tuleks teha usaldusväärsetes kasiinodes. Kui mängija leiab, et tema poolt soovitav sissemakse meetod on aktsepteeritav kasiino poolt, ei tähenda veel, et tegemist on usaldusväärse kasiinoga. Sellest tulenevalt tuleks siiski eelnevalt teha taustauuring, et olla kindel mängude aususest ning et võidud makstakse välja ilma probleemideta.

Top Kasiinod
Paf
Kiirkasiino
Optibet
Kõik õigused kaitstud © 2023 · kasiinod.ee