eesti|русский
kasiinod.ee
 • Online Kasiinod
 • Kasiinod
 • Blog
  • Kasiino Mängud
  • Online Kasiinod
  • Jackpot
  • Nõuanded
 • Kampaaniad

Kuidas saan Interneti kasiinost kätte oma võidu?

Oma võidu kätte saamine interneti kasiinost on tegelikult väga lihtne. Kõige suurem probleem, millega võid vastakuti sattuda on otsuse tegemine, kuidas võit tuleks sulle saata.

Võitude väljavõtmine on oluline osa interneti kasiinos mängimisel. Mängijad ei pea oma bilanssi välja võtma pärast mängusessiooni, pigem mängija poolt jäetud positiivne bilanss on kasiinol meeles kui mängija uuesti sisse logib.

Kuid kui mängija tahab võtta välja raha, siis on see suhteliselt lihtne. "Cashier" on koht, mille kaudu saab väljavõtte nõuet teha.

Mängijad peaksid alati teadlikud olema kasiinost väljavõtte tegemise reeglitest. Mõned kasiinod võivad käsitelda väljavõtteid teatud aegadel kuus või seada limiidid miinimum- ja maksimumsummadele, mida saab välja võtta. See on ka põhjus, miks mängijad peaksid olema täielikult teadlikud kasiino reeglitest enne sissemakse tegemist.

Mõned kasiinod võivad ka küsida isikuttõendavat dokumenti ning tõestust sissemakse tegemise dokumendist (nt koopia kasutatud krediitkaardist) enne kui raha üle kantakse.

Mis puutub väljavõtte menetlemisse, siis kasiino esmalt kontrollib, kas sul on luba raha väljavõtmiseks. Selline kontroll võib endas sisaldada kontrollimist, et kõik nõutavad paberid on olemas või et kõik boonustega tehtud panused vastavad tingimustele.

Siis kasiino teeb makse tavaliselt pärast seda, kui on kinnitanud mängijaga sobivaima väljavõtte meetodi. Kuid on ka kasiinosid, mis suruvad mängijatele peale teatuid väljavõtte meetodeid.

Mõned kasiinod saavad saata raha mängija deebet- või krediitkaardile, kui seda kaarti on kasutatud deposiidi tegemiseks. Kuid see on praegu väga harukordne, kuna mitmed deebet- krediitkaardifirmad blokeerivad igasuguseid hasartmängudega seotud rahalisi toiminguid. Kui aga selline meetod on olemas, siis see on kiireim ja lihtsaim viis. Tavaliselt ilmnevad tulud mängija bilansil 3-4 päeva pärast ülekande tegemist.

Sellised interneti rahakotid nagu NeTeller, Firepay või Nucharge on populaarsed meetodid, kus kasiino teeb väljamakseid. Kuid teatud riikides (nt USA) on antud e-rahakotid keelustatud hasartmängude mängimise eesmärgil. Eestis õnneks saavad mängijad seda võimalust kasutada.

Lisaks eelnimetatule võivad kasiinod ka pakkuda alternatiivsed väljavõtte lahendusi. Kuid need on detailselt kirjeldatud kasiino koduleheküljel. Mängijal tuleks otsida linke pealkirjaga "banking", "withdrawals", "my account" või "cashier".

Top Kasiinod
Paf
Kiirkasiino
Optibet
Kõik õigused kaitstud © 2023 · kasiinod.ee