eesti|русский
kasiinod.ee
 • Online Kasiinod
 • Kasiinod
 • Blog
  • Kasiino Mängud
  • Online Kasiinod
  • Jackpot
  • Nõuanded
 • Kampaaniad

Tõenäoliselt on juba aasta pärast online kasiinode kasutamine läbi nutitelefonide populaarsem kui läbi arvutite. Kui sa ei ole veel end asjaga kurssi viinud, siis nüüd on viimane aeg.

Kodusolevas arvutis ja internetis pole praegu enam midagi erilist ning tulevik kuulub erinevate lahendustega hoopis telefonidele. Arvatavasti eelistavad 2015. aastaks juba pooled mängijatest mobiili arvutile.

Ka online kasiinod ei maga, vaid tulevad vastu nendele klientidele, kes soovivad, et meelelahutus oleks kättesaadav igal pool ja igal ajal ning järjest rohkem pakutakse ka mänge, mida on sama mugav mängida taskus hoitaval nutiseadmel, kui laua peal asuvas arvutis. Ideaalne võimalus jätkata oma lemmikmängudega ka siis, kui arvuti kasutamise võimalus puudub.

Ei ole vaja karta ka seda, et mängukogemus kannatab, kui arvutitelt mobiiliseadmetele liikuda. Kui mängu looja otsustab pakkuda mängu ka mobiilis mängimiseks, ehitatakse konkreetne mäng põhimõtteliselt ümber, et säilitada sama kvaliteet keskkonnas, mis nõuab teistsugust lähenemist. Seega on garanteeritud nii silmapaistev graafika, helid kui ka muud funktsioonid nii, et mäng töötab sujuvalt kõikidel mobiilidel. Ära ei kao erinevad online kasiino head küljed nagu nt boonusprogrammid, tasuta keerutamised ning võid jätkata sama kasutajaga mängimist, millega oled arvutis harjunud.

Mida teha enne mängimisega alustamist?

Üldjuhul on võimalik mobiilseid kasiinovõimalusi kasutada nii IOS, Androidi kui Windowsi telefoni kasutajatel. Veel üldisemalt öeldes on vaid vajalik, et telefon lubaks kasutada WAP/GPRS/Wifi/3G/4G võimalust. Enne kui esimesed panused paigutad, vii end kurssi ka sellega, mida sinu telefonipakett võimaldab, et uuel kuul arvel ootamatused ei oleks. Täpsemalt on võimalus alla laadida nii online kasiino äpp (reeglina tasuta) kui ka külastada oma telefoni brauseris online kasiino veebilehte. Kasutades viimast varianti ei pea muretsema ka telefoni mälu täitumise pärast.

Ilmselgelt on mobiiltelefonis online kasiinode poolt pakutav meelelahutus midagi, mis muutub lähiaastatel üha populaarsemaks. Kui sinul on aga juba kogemus olemas, siis jaga seda palun ka allpool ka meiega.

Top Kasiinod
Paf
Kiirkasiino
Optibet
Kõik õigused kaitstud © 2023 · kasiinod.ee