Muinasjutulised uued mängud Kingswin kasiinos

Kingswin kasiinol ei ole mõtetki talveuinakule suunduda, vaid nad kostitavad uute mängudega oma fänne. Sedakorda saab tutvustada kahte uut ja mõlemal juhul pilkupüüdvalt innovatiivseid mänge.

Castle Builder on 5-realine ja viieteistkümne panusereaga mäng, mille tavapärasus eelmainituga lõpebki. Mängu eesmärgiks on aidata kuningal tema printsessidest tütardele või printsidest poegadele sobivad lossid ehitada. Materjale saab aga koguda üksnes aktiivsetelt panuseridadelt, nii et tark on hoida kogu aeg kõik 15 panuserida mängus. Lossi valmimist on mugav jälgida ekraani vasakul pool ning kui ehitis lõpetatud, on sul võimalus valida, millise kosilasega printsess või prints abielluma peaks. Igaüks neist tuleb erineva kaasavaraga, mille suurus põhineb lossi enda väärtusel. Mäng pakub mitmeid erinevaid kuningaid ja kuningriike, kes vajavad just sinu abi. Oma progressil on kerge silma peal hoida, klikates paremas nurgas asuvale „Map“ nupule. Castle Builderi näol on uue põneva lähenemisega mänguautomaatide maailmale, kus on teha enamat, kui klikkida vaid ühte nuppu.

Muinasjutt suurest kurjast hundist ning kolmest nutikast põrsakesest on teada-tuntud igaühele. Nüüd on aga muinaslugu muutunud mänguautomaadi mänguks, nimega Big Bad Wolf. Omapäraseks teeb mängu ka see, et kui tuleb võit, siis võidu toonud sümbolid puhutakse minema, mis tekitab ruumi lisakastide kukkumiseks. Mida rohkem sellisel moel võita järjest võita, seda kaugemale liigutakse mängu lisandil Pigs Gone Wild. Kui põlema löövad kõik kuus tulukest, tähendab see lisa Wild sümboleid ning lisavõite! Nende boonusmäng on tõesti üks viimase aja huvitavamaid ja arvestades seda, kuivõrd vähe on mänge, kus kasutatakse kaskaadina langevaid sümboleid, väärib see mäng tõesti iga mänguautomaatide fänni proovimist.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*