Club Paf läheb 24.-30. jaanuaril 2015 oma sajandale reisile ning juubelireisi puhul on sihtkohaks valitud USA Florida ehk „Päikesepaiste osariik“. Reisil osalemise õnn naeratab kahekümnele mängijale, kuid lisaks loositakse välja ka 100 tasuta keerutust sajale mängijale. See teeb kokku üle 2000 auhinnavõitja! Floridas on plaanis külastada Everglades’i alligaatoreid ning elada kaasa NHLi hokimängule, kus omavahel lähevad kokku Florida Panthers ja Detroit. Muidugi tähistatakse juubelireisi ka ühe korraliku peoga Miamis asuvas rokibaaris.

Kampaania toimub ajavahemikus 11.-30. november, mil iga päev loositakse välja reisipakett kahele ning 100 õnnelikku, kes saavad 100 tasuta keerutust.

Selleks, et anda endale võimalus võita reis Floridasse, pole vaja teha muud, kui vastata Pafi lehel ühele vahvale küsimusele. Vastata võib iga päev ning vahet pole, kumma vastusevariandi valite, järgmise päeva loosimises osaled ikka! Osalemine on tasuta, vajalik on vaid see, et olete eelneva kolme kuu jooksul Paf.com portaalis vähemalt ühte mängu reaalse raha eest mänginud.