Võidud ei tule ainult täiskuu ajal

Triobet kasiino Cool Wolf on libahundi temaatikaga slotimäng, kuid pole vaja karta, et täiskuuööl karvaseks muutuvad õpilased liialt hirmsad oleksid. Stiililiselt on tegu 1950.aastate joonisfilmi stiilis loodud slotimänguga, kus on klassikaliselt viis rullikut ning 243 varianti võitmiseks.

Scatter sümboliks on kinopilet ning Wild sümbol on mängu logo. Teised, tavalised sümbolid, on tähed aga ka sularahapatakas päikeseprillidega, kino, stiilne auto ning ergutustüdrukud.

Slotimängus on olemas üks parimaid boonusfunktsioone üldse, mis põhimõtteliselt tähendab tasuta keerutust pärast iga võitu: Rolling Reels. Ehk iga kord kui keerutusele järgneb võit, kraabib libahunt võitnud sümbolid rullikutelt maha ning need asendatakse uute sümbolitega, mis võib kaasa tuua uusi võidukombinatsioone. Lisaks on muidugi olemas ka Free Spins boonusfunktsioon, mis käivitub kui rullikutele ilmub kolm, neli või viis Scatter sümbolit.

Kolmanda boonusmänguna on olemas Howling Wild Feature, mis aktiveerub suvalisel ajal ja mis tähendab, et üks keskmisest kolmest rullikust koosneb ainult Wild sümbolitest. Kui see ei aita sul võita, keerutatakse rullikuid seni, kuni sa võidad.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*