Kuldne ajastu - kuldsed võidud

Ameerika filmimeka Hollywoodi kuldne ajastu kestis 1920 aastate lõpust kuni 1960 aastate alguseni ja selle aja jooksul tegi filmimaailm läbi tohutu arenguhüppe, jättes selja taha tummfilmid ja tehes algus helifilmide ja tänapäevasemate linateoste tootmisega. Triobeti pakutav slotimäng Golden Era viib mängijad otse kuldse ajastu keskele, 1940 aastatesse. Sümboliteks on saanud mitmed juba ajalukku jäänud esemed nagu suured filmilindirullid, vanamoelise välguga fotokaamera ja filmikaamera, aga midagi on ka tänapäevast: glamuursed filmistaarid, säravad auhinnad ning luksuslik auto.

Tegu on küllaltki lihtsa mänguga, kus lisaks põhimängule on ka kaks boonusmängu. Kolme, nelja või viie Scatter sümboli ilmumisel pakutakse võimalust nende kahe boonusmängu vahel valida:

Esimene on 12 tasuta keerutust, kus oluline roll on hurmaval näitlejal ja seksikal näitlejannal. Meesnäitleja muudab esimese keerutuse ajal esimese rulliku üleni Wild’iks, samas kui näitlejanna teeb sama viienda rullikuga. Järgneva keerutuse ajal liiguvad mõlemad ühe rulliku võrra keskel ja kohtuvad viimaks kolmandal rullikul. Kõik võidud, mis sa saad sel ajal, kui näitlejapaar kolmandal rullikul kokkusaamist tähistab, kahekordistuvad! Selline rullikute vahel liikumine toimub kokku neljal korral, kuni 12 tasuta keerutust läbi saavad.

Teine on Double Feature Bonus, kus saad klikata kinoseintele kleebitud filmiplakatitele. Kui valid tõelise hiti, saad ka tõeliselt palju võite. Mäng lõpeb, kui valitud plakati alt paljastub punane „Pop“ logo. Valimata jäänud plakatite võidud paljastatakse ning võid näha, kus peitis ennast 2x kordaja, mis oleks võite kahekordistanud.

Lõputult võib vaielda selle üle, kas Hollywoodi kuldse ajastu lõpp tähendas ka heade filmide lõppu või tehakse kõige paremaid filme alles nüüd. Mille üle aga ei saa vaielda, on see, et Golden Era näol tegu on põneva ning glamuurse mänguga, mida mängides lendab aeg ja tulevad võidud.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*