Tere tulemast tsirkusesse Golden Ticket!

Omapärane ning ligitõmbav Unibet’i uus slotimäng Golden Ticket ootab sind mängima.

Kõik 5x5 suuruses mänguplatsile paigutatud sümbolid on muidugi teemaga seotud: sangpommid ja hantlid, kurikad, torukübar üksinda ning torukübar koos piitsaga ja muidugi ei puudu ka tsirkusetegelased ise: jõumees, kloun ning tsirkusedirektor. Wild sümboliks on kuldne pilet, mis aitab sul moodustada vajalikke võidukombinatsioone. Lisa veel taustaks olev triibuline etendusetelk, lustakas muusika ja paremal servas figureerivad sõbralikud tsirkusetöötajad, ning sa saad kokku tõeliselt suurepärase tsirkusemelu!

Golden Ticket kasutab langevate sümbolite süsteemi. See tähendab, et iga keerutuse ajal sümbolid justkui kukuvad mänguplatsile ja võidukombinatsioonis osalevad sümbolid kaovad ilutulestikku saatel. Sümbolite kadumine tähendab aga ainult head. Esiteks, sest tühjade kohtade täitmisel võivad tekkida uued võidukombinatsioonid ja teiseks võib kadunud sümbolite tagant ilmuda ühes veerus sõna „Bonus“, mis tähendab lisamängu aktiveerumist. Boonusmängus viiakse sind lasketiiru, kus võidu toovad sulle 5 või enam ühesugust sümbolit, olenemata nende asukohast tiirus.

Kuigi Golden Ticket’i võidud ei ole hiigelsuured, on need regulaarsed ning boonusmängu aktiveerimine on võrdlemisi kerge. See tähendab, et tasuks võtta ette külastuskäik tsirkusesse ning vaadata, mida Golden Ticket sulle pakub.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*