Halloween toob tasuta spinnid!

Mis oleks parem viis veeta pühakutepäeva ehk Halloweeni, kui lõbustada end vastavatemaatiliste mängudega? Läbi ekraani tulevad külla nii vampiirid kui koletised koos rohkete võimalustega võitmiseks.

Vampiirid, pimedus ja gooti stiili atmosfäär – Immortal Romance. 243 varianti võita, suvaliselt esinev boonus Wild Desire Feature ja kolme, nelja või viite lõvipead kujutava scatter sümboliga alguse saav boonusmäng The Chamber of Spins, teevad sellest ühe tõeliselt meeldejääva ning kergelt romantilise alatooniga mängu.

Mängides Immortal Romance´i Kingswin kasiinos, on võimalik kasutada ka tasuta keerutusi. Selleks tuleb oma mänguarvele kanda kas vähemalt 20€ (saad 10 tasuta keerutust) või vähemalt 50€ (saad 20 tasuta keerutust), võtta ühendust otsevestluse (LiveChat) teel klienditoega ja öelda neile eriboonuse kood "HORROR". Tasuta keerutused kantakse teie kontole ning saate neid kasutada kuni 3. novembri keskööni.

Twisted Circus pakub tõeliselt omapärast tsirkusekogemust, millesarnast sa vast varasemalt saanud pole. Sealt pole mingit mõtet loota lõbusaid kloune ega painduvaid köietantsijaid. Selle asemel kohtub mängija segaste ja imelike tegelastega, kes on tõenäoliselt sootuks huvitavamad kui tavalise tsirkuse artistid. Kui lisada juurde veripunane kardin, maotaltsutaja, tuleneelaja ja pooleldi mees, pooleldi naine, on kokku saadud paras paraad. Mõnusa kõheda alatooniga mänguautomaat pakub ka kahte põnevat boonusmängu.

Kui on Halloween, siis mis mäng sobib paremini kui Halloweenies. Siit ei tasu küll otsida õudusvärinaid tekitavaid elemente, vaid pigem muud Halloweeni meluga kaasaskäivat. Kummi-, vahu- ja šokolaadikommid, jänesed ning noored, kes on riietunud Frankensteini ja luukere kostüümidesse. Kui sügis kipub liiga süngeks kiskuma, toob see kindlasti lõbususat vaheldust.

Spooks and Ladders nimeline mänguautomaat on disainitud just Halloweeni silmas pidades. Mäng uhkustab silmamunade, hauakivide, vampiiride, vaimude ja nahkhiirtega, mis Halloweenist väljaspool pigem imelikena tunduvad. Spooks and Ladders nimeline boonusmäng võib paljudele meenutada tsirkuse lauamängu. Boonusmängu aktiveerimisel, tuleb mööda redeleid jackpoti poole ronima hakata. Aga jäta meelde, pealuudele sattumine lõpetab boonusmängu.

Kellel veel vampiiridest küllalt ei saanud, tasub plaanida ka mängu Blood Suckers proovimist. Gootiajastu asemel lennutab see mängija viktoorianlikust ajastust mõjutust saanud tegelaste maailma. Sümboliteks on kõige klassikalisemad vampiiridega seonduvad esemed: küüslauk, vibu ja nool, piibel ja katseklaas. Lisasümbolina näeb tegutsemishoos vampiiri, hirmsat pruuti ning verega kaetud kirvest ja vaia. On juba hirmus? Veel mitte? Kui mängu boonusmäng viib sind kirste täis ruumi ja sa pead leidma üles ühes neis peituva vampiiri, kes tuleb ära tappa, siis jookseb vist ka kõige julgemail judin üle selja.

Mis puudutab hirmuäratavaid slotikaid, siis ei ole eelpool toodud mängud ainukesed. Mis sinu meelest Halloweeni meeleoluga kõige paremini kokku sobib?

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*