eesti|русский
kasiinod.ee
 • Online Kasiinod
 • Kasiinod
 • Blog
  • Kasiino Mängud
  • Online Kasiinod
  • Jackpot
  • Nõuanded
 • Kampaaniad

Küsi endalt, kas sinus on seda erilist sära, et saada tõeliseks superstaariks? Kingswini kasiino arvab, et on ning kutsub sind osalema värskel turniiril „Kuningate ralli: Uue staari tähetund“!

Lõvikuningas või King Kong? Kingswini kasiinole meeldivad mõlemad, sest kummagi filmi tegelased ei anna niisama alla. Lõvikuningas jääb ellu savanni karmides tingimustes ning King Kongil pole probleeme suurlinna rusudeks muutmisel. Kõik teavad ka unustamatuid stseene filmidest „Titanic“ ja „Ristiisa“ ning hoiavad end kursis sellega, mis juhtus sarja „Troonide mäng“ viimases osas. Ka Kingswini töötajatele meeldib filme ja seriaale vaadata ja seetõttu tahavad nad pakkuda sulle ka sinu lemmikumaid linateoseid slotimängu kujul. Tee oma valik Hollywoodi glamuuri ja superkangelaste ning fantaasiamaailmast pärit tegelaste vahel!

Küsi endalt, kas sinus on seda erilist sära, et saada tõeliseks superstaariks? Kingswini kasiino arvab, et on ning kutsub sind osalema värskel turniiril „Kuningate ralli: Uue staari tähetund“! Turniir kestab 18. maist kuni 3. juunini, nii et osalemiseks on veel piisavalt aega.

Kingswin pakub võimalust nautida glamuurset elu nagu Hollywoodi superstaarid. Leia üles glamuur ja sära „HOLLYWOOD“ alamkategooria all ning keeruta nagu tõeline täht! Võid saada osa 2500 tasuta keerutusest ja võita la peaauhinna, milleks on lausa 1000 tasuta keerutust! Kas kõlab nagu sinu tulevik?

Nagu mainitud, siis kampaanias osalemiseks on vaja panustada just nendes slotikates, mis on kogutud kokku kategooria „HOLLYWOOD“ alla. Sinna kuuluvad sellised slotikad nagu Tomb Raider, Game of Thrones, Hitman, Jurassic Park, Bridesmaids ning rohkemgi veel. Kindlasti on ka mõni sinu lemmikmängudest osalemas, nii et kindlasti tasub pilk peale heita.

Mängijate vahel, kes koguvad kampaania perioodil enim punkte, jagunevad auhinnad järgmise põhimõtte järgi: 1. koht: 1000 TASUTA KEERUTUST; 2.-8. koha vahel jagatakse ülejäänud 1000 TASUTA keerutust ja 500 TASUTA KEERUTUST jagatakse turniiri 9.-40. positsioonil lõpetanud mängijate vahel. Edetabelis on võimalik edasi liikuda tänu panustamisele. Iga panustatud euro annab ühe punkti. Arvesse lähevad vaid pärisrahaga tehtud panused ning tasuta keerutustest saadud võitudele kehtib 3x läbimängimise tingimus.

Top Kasiinod
Paf
Kiirkasiino
Optibet
Kõik õigused kaitstud © 2023 · kasiinod.ee