Uued mängud Kingswin kasiinos

Pikkade ja pimedate sügisõhtute möödasaatmiseks pakub Kingswin uusi ja põnevaid mänge nii mänguautomaatide fännidele kui ka neile, kes eelistavad multiplayer versioone.

Lucky Koi on ideaalne mäng Aasia kultuuri austajatele, kes sooviksid ka online kasiinode maailmas tunda hommikumaa võlusid. Tegu on 5-realise ja 25 fikseeritud panusereaga mänguga, mis ei ole liialt keeruline ning sobib rahulikesse õhtutesse. Vahelduse mõttes on võimalik ise valida boonusmäng ning kui otsustad Koi Bonus kasuks, saad veidi ka oma kalastamisõnne proovida.

High Society viib aga hoopis teise maailma, kus valitsevad juveelid ning kullakangid. Mäng toetab erinevaid panuseid, vahemikus 0,01€ kuni 0,10€, mis teeb mängu kättesaadavaks ka mängijatele, kes eelistavad pigem väikeseid või keskmiseid panuseid. Samal põhjusel on tegu mänguga, mida soovitaks neile, kes alles alustavad online kasiinode maailma avastamisega. Tõsi on see, et High Society ei paku niivõrd palju kellasid ja vilesid, kui mõni teine mäng, ent siiski on tegu nauditava graafika ja meeldiva mänguelamusega.

Uue multiplayer mängu Avalon juures on kindlasti ligitõmbav Wild kaart Avalon. Expert Mode mängijatel on võimalus kasutada Autoplay funktsiooni, pakkudes seega rohkem aega ka lihtsalt mängu graafika nautimiseks. Kaardifänne tõmbab ka boonusmäng Gamble Bonus Game, kus tuleb ära arvata tagurpidi oleva kaardi värv või mast. Õige värvi pakkumisel on võimalus oma võite kahekordistada ja õige masti äraarvamisel neljakordistada!

Max Damage and The Alien Attack on neile, kes armastavad 1980aastate arcade stiilis mänge. Tegu on traditsioonilistest mängudest kaugele futuristlikku maailma viiva mänguga, kus kogunisti üheksal levelil on võimalus tulnukate sõjalaevu õhku lastes Maad nende rünnakute eest kaitsta. Mäng pakub ka erinevaid boonuseid, alates sinu laeva kaitsvast kilbist ja lõpetades lisalaskudega. Kellel on kõrini tavapärastest mänguautomaatidest, võib julgelt valida just selle.

Uhiuus Playboy mäng hoiab kindlasti sind pikalt enda kütkeis. Klassikaline Scatters ja Wild kaarte pakkuv mäng on saanud uue kuue Playboy brändi ning multiplayeri funktsiooni abiga. Nüüd on võimalus jälgida ka teiste mänge ning kogeda võistlusmomenti. Ka on suurt rõhku pandud graafika ning audio kvaliteedile, et Playboy luksus ulatus iga arvutiekraani taha. Novembrikuu mängijad peaksid silmas pidama ka seda, et tegu on mänguga, mille abil on võimalik võita aastaajaline London Mayfair Club liikmelisus.

Võimalus Roulette Diamond’i mängides suhelda ka teiste mängijatega annab kindlasti väga palju juurde. Lisaks jututoa võimalusele on kasulik jälgida teiste mängijate tegutsemist, et parandada oma mängustrateegiaid ja seeläbi suurendada võiduvõimalusi. Kindlasti on omapärane ka võimalus mängu personaliseerida, valides mängu alustades endale sobiv avatar.

Wheel of Wealth on mitteprogresseeruv 3-realine ja 1-panuserealine mäng, kus on kokku pandud parim õnneratastest ja mänguautomaatidest. Lisaks on kasutatud ka traditsioonilisi sümboleid, mille enamik uuemaid mänge teenimatult hüljanud on, kuid kasutamata pole jäetud modernsemaid lisandeid nagu Wild sümbolid ja kordistid.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*