Las valentinipäev kestab kauem

Valentinipäeva romantiline meeleolu hõljub endiselt meie ümber ringi ning et see meeldiv tunne niipea ei kaoks, tasuks mängida Kingswin kasiino kahte valentinipäeva temaatikaga mängu.

Starlight Kiss võib küll esmapilgul tunduda sobiv üksnes naistele, ent tegelikult soovib igaüks enda ellu mingil määral romantikat ja armastust. Sümboliteks on nii tavapärased numbrid ja tähed kui ka šokolaadikarp, armastuskiri, häbelik naisterahvas ning roosi pakkuv härrasmees. Boonussümboliks on suudlev paarike.

Lisaks tavalisele tasuta keerutuste võimalusele on slotimängus romantiline boonusmäng, mis käivitub kui boonussümbol ilmub teisele, kolmandale ja neljandale rullikule. Seejärel viib mäng sind aeda, kus on vaja välja valida kümnest objektist kolm. Iga valik all peidab end kas rahaline auhind või siis süda. Mida rohkem südameid sa korjad, seda suurem on mängus olev kordaja, mis suurendab võite. Sul on võimalik võita kuni 360 000 münti!

Secret Admirer on teine valentinipäeva sümboolikaga mäng: roos, parfüüm, pross ja südamekujuliselt paigutatud lilled. Scatter sümbol on kallihinnaline teemantsõrmus ning Wild sümboliks on salapärane mask.

Tasuta keerutuste boonus võib algul tunduda vähene: vaid kolm keerutust, ent tegu on vale esmamuljega. Kui rullikutele ilmub vähemalt kaks teemantsõrmust, käivituvad tasuta keerutused automaatselt kuid Scatter sümbolid ei kao ära, vaid jäävad rullikutele, mis garanteerib vähemalt ühe võidu. Juhul kui kolme keerutuse jooksul peaks veel mõni Scatter sümbol tekkima, jäävad ka need paigale ning tasuta keerutuste lugemine algab uuesti otsast peale.

Pärast iga võitu on võimalik kasutada ka lisafunktsiooni Gamble: valides õige värvi, kahekordistad oma võidu. Valides aga vale – kaotad kõik.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*