Kriket? Mis see on? Tule vaata!

Kriket ei ole kunagi Eesti sportlaste seas palju populaarsust võitnud, ent Unibeti ja Tonybet online kasiinodesse lisatud Cricket Star slotimäng aitab pesapallisarnase sportmänguga veidi rohkem tuttavamaks saada. Seega peaksid slotimängu proovima ka need, kes pärismänguga kokku ei ole puutunud.

Cricket Star on kolme rea ning 243 võiduvõimalusega slotimäng. Kõik sümbolid on otse loomulikult seotud kriketimänguga: kohtunikud, fännid ning lööjad ja pallijad. Scatter sümboliks on valitud läbi õhu lendav kriketipall ja Wild sümboliks slotimängu logo.

Pahad pole ka põhimängule lisaks pakutavad boonusmängud. Esimene neist on Rolling Reels, mis tähendab et kui boonusmängu käigus järgneb keerutusele võit, siis võidukombinatsioonis osalenud sümbolid kaovad, nii et uued sümbolid saavad asemele ilmuda ja võite veelgi suurendada. Teiseks boonusmänguks on Wild Wickets. Juhuslikkuse põhimõttel ilmub teisele, kolmandale ja neljandale rullikule puuvaiadest kriketi värav. Lendu saadetud kriketipall lööb ühe värava maha, mis muudab antud rulliku tervenisti Wild kaartideks, garanteerides seeläbi korraliku võidu. Kolmanda boonusmänguna on saadaval tasuta keerutused, mille arv sõltub Scatter sümbolite ilmumisest ühe keerutuse ajal:

3 Scatter sümbolit – 15 tasuta keerutust

4 Scatter sümbolit – 20 tasuta keerutust

5 Scatter sümbolit – 25 tasuta keerutust

Selleks, et sporti nautida, ei pea ilmtingimata ise väljakule minema. Tule ja avasta kriketimaailma!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*