Härjapõlvlase kullapott või printsessi aardekirst

Härjapõlvlased on põlvepikkused ja koledad, printsessid sihvakad ning imeilusad. Tonybet kasiinos aga välimus ei loe ning magusaid võite toovad sinuni mõlemad.

Härjapõlvlasega võib kohtuda slotimängus Lucky Leprechaun. Iiri mütoloogiast pärit maagiline tegelane ootab sind täpselt seal, kuhu kõik jutud teda paigutavad – vikerkaare juures. Ning kui sul mängides vähegi veab, saad vikerkaare alguse juurde peidetud kullapoti endale. Free Spins Scatter sümbol viiendal rullikul toob endaga kaasa Free Spins boonuse, kus 5 tasuta keerutust käivad paaris koos 2x kordajaga. Kõik Leprechaun sümbolid on tasuta keerutuste ajal Wild sümbolid, mis suurendab võitude tõenäosust. Mis aga toob kaasa erilise kullasaju, on see kui tasuta keerutuste ajal ilmub rullikutele kas kuldne või roheline ristikhein. Roheline ristikhein tähendab üht tasuta keerutust, kuldne ristikhein aga lisab ühe kordaja, nii et maksimaalselt võib tasuta keerutuste ajal võidukordajaks olla 5x!

Teiseks boonusmänguks on Trail O’ Fortune Bonus ehk lihtsamini öeldes teekond kullapoti juurde. Kordaja, mille abil sa võidad, võib olla kuni 1000x! See teekond ei ole muidugi lihtne, aga on igale mängijale põnev ja kindlasti tuleks minna ja ennast proovile panna.

Imekaunis printsess ootab sind aga slotimängus Golden Princess, mis on mänguelemente laenanud kuulsast asteekide kultuurist. Klassikalises kolme rea ja viie rullikuga mängus on olemas nii Wild sümbolid, Scatter sümbolid kui ka kordajad. Scatter sümbolid toovad kaasa tasuta keerutused: 3 sümbolit tähendab 10 tasuta keerutust, 4 sümbolit 20 keerutust ning 5 sümbolit 30 tasuta keerutust.

Kesk-Ameerika džunglitesse kuuluv mäng toob minevikust tänapäeva seiklused ja närvikõdi, mida pakub võimalus kasutada Gamble funktsiooni. Ja ära unusta, et mängust võid lahkuda kogunisti 125 000 mündi suuruse jackpotiga.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*