Mõned miilid võiduni

Triobet pakub märtsikuu esimesel nädalal võimalust osaleda ainulaadses kampaanias March Miles. Lühidalt seletades – mida rohkem mängida, seda kaugemale jõuad. Iga mängitud euro toob sulle lisamiile ning juhul kui osaled ka päevapakkumistes, saad miile topelt.

Miilide saamine sõltub sellest, mida sa kasiinos teed:

  • 1 EUR Triobet Kasiinos mängitud raha annab 12 miili;
  • 1 EUR Triobeti Spordiennustuses mängitud raha annab 7 miili;
  • 1 EUR Triobet Pokkeritoas annab 135 miili.
  • Triobeti päevapakkumisest osavõtmine kahekordistab kliendi sel päeval kogutud punktid.

Selleks, et kampaanias osaleda, peab eraldi Triobet online kasiinos registreeruma. Kui registreeruda kampaania perioodi ajal, arvestatakse ka varasemat kasiino, pokkeri või spordiennustuse tegevust.

Kampaania kestab kuni 8. märtsini ja võitjad kuulutatakse välja hiljemalt 11. märtsil. TOP 3 hulka jõudnud mängijad saavad voucherid, mille väärtus on võrdne kogutud miilide summaga. Voucheri maksimaalne väärtus on 1000 EUR. Kõik need mängijad, kes koguvad vähemalt 5500 miili, saavad boonuse sellele tootele, milles nad kõige rohkem punkte kogusid. Näiteks: kui kogud kõige rohkem miile kasiinos, siis saad kasiino reload boonuse - 200% kuni 100 EUR (läbimängimise kohustus 70 korda, seitsme päeva jooksul). Kõikide nende klientide vahel, kes kampaanias osa võtsid, loositakse lisaauhindadena välja kontserdipiletid.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*