Suusatamine ja tasuta keerutused

Kui sa muidu ei ole suusafänn, siis uus Paf kasiino kampaania annab hea põhjuse selleks hakata.

Iga kord, kui Eesti, Soome või Rootsi saab Rahvusvahelise Suusaföderatsiooni (FIS) murdmasuusatamise maailmameistrivõistlustel medali, annab Paf kasiino järgmisel päeval erinevate slotimängude mängimiseks medaliboonust. See tähendab 10 tasuta spinni iga võidetud medali eest ehk mida rohkem medaleid ühel päeval võidetakse, seda rohkem boonust järgmisel päeval saab. Pane tähele, et iga medaliboonuse pakkumine kehtib päev pärast medali võitmist ja see boonus kehtib ainult Eesti, Soome ja Rootsi mängijatele.

Näiteks, kuna 22.veebruaril said rootslannad Ida Ingemarsdotter ja Stina Nilsson sprinditeates II koha ehk hõbemedali, tähendab see täna, 23.veebruaril, 10 tasuta spinni slotimängus Starburst.

Tasuta keerutused on kättesaadavad etteantud päeva mängus kell 10:00 kuni 23:59 ning kasutamata tasuta spinnid aeguvad selle päeva keskööl. Ja kui soovid, saad lisaks slotimängudele proovida ka FISi suusatamise MM-ile panustamist. Maailmameistrivõistlused toimuvad Rootsis Falunis 18. veebruarist 1. märtsini.

Tasuta keerutuste tingimused:

Tasuta spinnidest saadavad võidud on promorahas sellisel kujul, mis nõuab selle 30-kordset läbimängimist.

Iga tasuta keerutuste väärtused: Lights: 0,09 eurot, Piggy Riches: 0,15 eurot, Starburst – 0,10 eurot, Fruit Shop – €0,15 eurot, Twin Spin: 0,25 eurot, Gonzo’s Quest – 0,20 eurot, Attraction – 0,10 eurot, South Park Reel Chaos – 0,20 eurot ja Jack & the Beanstalk – 0,20 eurot.

Paf jätab endale õiguse seda pakkumist muuta või tühistada igal ajal.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*