eesti|русский
kasiinod.ee
 • Online Kasiinod
 • Kasiinod
 • Blog
  • Kasiino Mängud
  • Online Kasiinod
  • Jackpot
  • Nõuanded
 • Kampaaniad

Tonybet Kasiino

A line of Tonybet on loodud 2009. aastal. Eesti mängijateni jõudis Tonybet 2 aastat pärast asutamist ehk siis 2011. aastal.

Praeguseks väga populaarseks kujunenud online kasiino asutajaks on Leedu päritoluga Antanas „Tony G“ Guoga, kes on tuntud ka ärimehe, filantroobi ja pokkerimängijana.

Tonybeti võib iseloomustada kui innovaatilist kasiinot, mis paistab silma küllaltki suure mängude valikuga. Hea on teada, et TonyBet töötab SSL Web Server sertifikaatidega. See kindlustab, et kogu kommunikatsioon, mis saabub ToyBeti veebilehele või väljub sealt, on tänu krüptitud delikaatsele infole turvaline.

Liitumisboonus

Kõik Tonybeti kasiinoga liitujad saavad osa mitmest erinevast liitumisboonusest. Kohe kui oled Tonybeti mobiilirakenduse alla laadinud ning sisse loginud, saad slotimängus Finn and The Swirly Spin 10 tasuta keerutust. Lisaks tuleb mobiilirakenduse allalaadimisega kaasa ka 5€ suurune ruleti boonus.

Liitumisboonus ei piirdu aga üksnes tasuta keerutustega. Tee vähemalt 10€ suurune sissemakse, kasuta seejuures koodi PHANTOM50 ning saad 100% boonust kuni 50€ ulatuses ja 50 tasuta keerutust slotimängus Universal Monsters: Phantom’s Curse.

Eksklusiivset boonust, mis on mõeldud vaid kasiinod.ee külastajatele, saab kasutada lisaks Tonybeti tavapärasele liitumisboonusele. Eksklusiivseks boonuseks on 100% kuni 250€ reload-boonust kasiinos ning 50 tasuta keerutust slotimängus Twin Spin Deluxe. Boonuse saamiseks tuleb kasutada koodi DELUXE50.

Mänguvalik

Tonybet saab uhkust tunda oma võrdlemisi laia mänguvaliku üle. Kuna kasiino asutaja Antanas ‘Tony G’ Guoga on ise tuntud pokkerimängija, on alust eeldada et pokkeri poole pealt on kasiino hästi varustatud. Olemas on rohkelt live-diileriga (live-mängulaudu on Tonybetis üle 60) mänge, mis aitavad luua päris kasiinole küllaltki sarnase õhkkonna.

Kokku on Tonybetis üle 400 mängu. Lisaks spordiennustustele, pokkerile (sh ka Hiina pokkerile, mis on saadaval vähestes kasiinodes) ja teistele traditsioonilistele kasiinomängudele (nt blackjack ja rulett), on saadaval ka sadu slotimänge. Tänu suurele valikule saab Tonybet olla kindel selles, et neil on midagi iga mängija maitsele.

Spordiennustustest rääkides saab lisaks tavaliste panuste tegemisele panustada ka reaalajas toimuvatele võistlustele. Eraldi on olemas ka virtuaalspordi kategooria, kus saab panustada arvutiga loodud võidujooksudele.

Väljamakse

Tonybet pakub sisse- ja väljamaksete tegemiseks ligi 20 erinevat maksemeetodit, sh Eesti suuremad kommertspangad, krediitkaardid ja Eestis levinud online-rahakotid (nt Skrill, WebMoney ja Neteller).

Väljamakset saab tühistada seni, kuni see on antud töötlusesse. Kui soovid seda teha, kantakse raha tagasi kontole mõne minuti jooksul.

Selleks, et Tonybeti nii rahapesu kui ka erinevate pettuste eest kaitsta, kasutab kasiino suletud silmuse põhimõtet. See tähendab, et mängijad peavad raha kandma tagasi samasse kohta, kust nad sooritasid viimase deposiidi. Kui soovid arveldamise võimalusi muuta, on vaja ühendust võtta Tonybeti kasutajatoega.

Kasutajatugi

Selleks, et oma kasutajaid parimal moel toetada, on Tonybeti kasutajatugi kättesaadav mitmel moel:

 • Telefoni teel (ainult inglise keeles): +44 2037 690147
 • E-mail: info@tonybet.ee
 • Kontaktvorm Tonybeti kodulehel
 • Live chat Tonybeti kodulehel (inglise keeles)

Kasutajatugi töötab iga päev, sh nädalavahetustel ja riigipühadel, ajavahemikus 09:00-02:00. Kui peaksid abi vajama hetkel, kui kasutajatugi pole kättesaadav, on Tonybet koostanud põhjaliku Korduma Kippuvate Küsimuste sektsiooni, kus võib enda murele lahenduse leida.

Top Kasiinod
Paf
Kiirkasiino
Optibet
Kõik õigused kaitstud © 2023 · kasiinod.ee