Online Pokker

Pokker

pokker

Olenevalt kohast, kus pokkerit mängitakse, jagatakse see laias laastus kaheks: lauapokker, mida mängitakse reaalse pokkerilaua taga ning online pokkeriks, mida mängitakse interneti vahendusel. Kuigi viimastel aastatel on usinasti hakatud pokkerit mängima kasiinodes, on netis pokkerimängijate arv kasvanud siiski mitmeid kordi kiiremini. Peamiseks põhjuseks on lai interneti levik, kuid ka mugavus ning paremad pakkumised online pokkerimängijatele.

Kuna online pokkeritubasid on mustmiljon ning nad kõik üritavad üksteist igasuguste kampaaniatega üle trumbata, siis on tihtipeale keeruline leida enda jaoks just see sobivaim. Samuti tuleb peale kampaaniate arvestada veel paljude muude näitajatega, mis on tihtipeale veel olulisemadki. Sa ei tahaks ju mängida pokkeritoas, kus puuduvad need mängud mis just sulle meeldivad või kui on, aga puudub piisav hulk mängijaid? Samuti ei taha sa liituda pokkeritoaga, mis pakub küll suurt boonust, kuid selle endale saamine on tehtud su jaoks pea-võimatuks.

Nagu näha on kriteeriume päris palju ning enda jaoks sobivaima paiga leidmine nõuab palju tööd. Seepärast oleme me siia kokku kogunud mõningad pokkeritoad, kus eestlased kõige rohkem mängida harrastavad ning ka erinevad põhjused miks nad just seal mängivad.