Oled kutsutud Pafi 15.sünnipäevale!

Paf peab oma 15.sünnipäeva ning mis on parem viis selle tähistamiseks, kui kolm päeva kestev kampaania. Muidugi saavad sünnipäevarõõmust osa ka kõik kliendid.

1999.aastal 3.detsembril avatud Paf.com veebikeskkond oli tollal esimeste seas, kes sellise sammu astusid. Nende kõige esimene online ennustusmäng oli kolmik-kombo – ennustuskupong, mis koosnes kolmest erinevast ennustusest. Sellest inspireerituna tähistatakse ka oma 15. sünnipäeva “kolmik-stiilis”, kolmel päeval.

3.-5.detsembril loositakse iga päev välja võrratu üllatuspaketi kõigi vahel, kes on sel päeval kolmik-kombo ennustuskupongiga mänginud. Iga üllatuspaketi väärtuseks on koguni 2x400 eurot. Kui oled aga kolmik-kombo ennustuskupongidega mängimises uus, siis pole vaja muretseda, sest Paf on koostanud ka kolm erinevat kolmikpanust, millest endale sobivaima välja saad valida.

Häbelik: Kolm madalate panustega mängu ühel ennustuskupongil – suur võimalus võita.

Doktor: Kolm keskmise suurusega panustega ennustust ühel kupongil – piisavalt head võimalused võitmiseks.

Õnneseen: Kolm kõrgete panustega ennustust ühel kupongil – siin on võitmiseks juba ka õnne vaja.

Selleks, et osaleda juba 2x400 üllatuspaketi loosimiseks, tuleb teha vaid kolm imelihtsat sammu: 1) märgi end kampaanias osalejaks 2) tee ise kolmik-kombo ennustus või vali Pafi poolt koostatud kolmikpanus Häbelik, Doktor või Õnneseen 3) tee oma panus.

Sellest sünnipäevapeost tasub kindlasti osa võtta!

 

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*