Kõhedad sügisõhtud muutuvad veel hirmsamaks!

Muuda oma tavapärane töönädal Halloweeni tähistamiseks ning võitude kogumiseks. Kätte on jõudnud Halloween – aeg mil rändavad ringi kummitused, koletised ja nõiad. Need kellel veel julgust jagub, saavad osa võtta aga Pafi populaarsest Halloweeni 5000€ turniiriseeriast. Iga päev saavad edetabeli 20 parimat osa 1000-eurosest auhinnapotist. Need kes kahekümne esimese sekka ei mahu aga siiski kvalifitseeruvad, saavad iga päev 5 tasuta spinni. Terve nädala peale teeb see kokku lausa 25 tasuta spinni ja mis veelgi parem, nende tasuta spinnide eest saadud võidud saad reaalses rahas kätte. Selleks, et korjata tasuta keerutusi ja saada võimalus osaleda auhinnapoti võitudes, tuleb mängida vastava päeva etteantud mängu minimaalse panusega vähemalt 20 keerutust.

Nädal aega kestva turniiri mängude hulka valiti parimad õudsale Halloweenile sobilikud mängud:

Esmaspäev – Mythic Maiden
Teisipäev – South Park
Kolmapäev – Disco Spins
Neljapäev – Ligths
Reede – Blood Suckers

Neile, kes soovivad lisaks mänguautomaatidele ka kaardimänge mängida, teeb kindlasti rõõmu Halloweeni nädala uuendus. Live-blackjacki krupjeed kannavad Halloweeni silmas pidades vastavaid mütse ning sina kui mängija saad iga sobituva (sama) mastiga saadud blackjacki eest 21 tasuta spinni slotimängu Mega Fortune Dreams mängimiseks.

Tasuta spinid, kostümeeritud krupjeed ja võimalus osaleda rikkalike võitudega auhinnapotist? Õudne Halloween muutus just kolm korda paremaks.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*