Slot Mania auhinnaloosi peaauhind 3D LED-teler

Uue teleri saamine pole kunagi varem nii lihtne olnud. Sel nädalal (03.11-09.11) korraldab Paf online kasiino Slot Mania auhinnaloosi. Selleks, et osaleda LG 47 Cinema 3D LED-teleri loosimises, pole vaja teha muud kui registreerida end kampaanias osalema ning mängida pärisraha eest vabalt valitud slotimängu. Pane tähele, et kampaanial ei ole miinimumpanust, vaid see sõltub konkreetsest mängust. Lisaks peaauhinnale loositakse kõigi osalejate vahel välja ka viis lohutusauhinda, milleks on 20€ promoraha.

Ära unusta, et kampaanias ei lähe arvesse demomängud ega promorahaga mängitud mängud. Loosimine toimub kõigi vahel, kes on ennast kampaanias osalejaks registreerinud, mänginud kampaaniamängu pärisraha eest ja eelpool mainitud perioodil. Palun pea meeles, et kampaanias osalemiseks pead olema Pafi aktiivne klient.

Võitjatega võetakse ühendust personaalselt e-posti teel ja esemelised auhinnad saadetakse posti või kulleriga koju.

Seega, mida veel oodata?  Registreeri end osalejaks, mängi oma lemmikumaid mänge ning pöidlad pihku, et just sina saad nautida LG 47 Cinema 3D LED-teleri poolt pakutavat tõelist kinoelamust.

 

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*