Ennusta mängutulemust ja lennuta end Pariisi!

Neil, kellele meeldib tegeleda spordiennustustega, on veel aega, et osaleda Paf Odds League Team ennustusmängus ning võita koos oma tiimikaaslasega suurepärase kevadine reis Pariisi. Peaauhind sisaldab ka pileteid jalgpallimängule PSG - FC Lille. Aprillis toimuva reisi võitmiseks peab tiim tulema kas 1., 2., 3. või 10. kohale. Lisaks loositakse välja üks reis kahele kõigi kampaanias osalejate vahel. Mängus on ka rahalised auhinnad: 4. koha võitnud võistkond teenib 2x200 eurot, 5. koha tiimiliikmed saavad kumbki 100 eurot ning ühel võistkonnal on võimalus võita loosiga 2x100 eurot.

Ennustusvõistluse reeglid

Osalemiseks pole vaja teha muud kui liituda mõne olemasoleva meeskonnaga või luua uus vähemalt kahe liikmega tiim. Meeskondi luua ning meeskondadega liituda on võimalik kogu võistlusperioodi vältel. Meeskonna loomiseks ei tohi olla ühegi olemasoleva meeskonna liige. Selleks, et liituda mõne kindla meeskonnaga, tuleb sisestada meeskonna kood. Võimalus on ka valida sobiv meeskond avatud meeskondade nimekirjast. 

Ennustusmängu peamine eesmärk on tabada koefitsiente, mille abil saab oma tiimile punkte koguda. Meeskonna punktid moodustuvad iga meeskonnaliikme päeva kõrgeimast võitvast koefitsiendist ja arvesse läheb üks ennustuskupong (miinimumpanus 2€) liikme kohta. Punktide kogumisest aitab aru saada alljärgnev näide:

  • Sinu võitnud kupongi koefitsient ‒ 1.00  (nt. koefitsient  6.75 ‒1.00 = 5.75 punkti)
  • Sinu meeskonnakaaslase võitnud kupongi koefitsient ‒ 1.00 (nt. koefitsient 13.50 ‒ 1.00 = 12.50 punkti)

Ülaltoodud näite kohaselt koguks meeskond 18.25 punkti selle ühe kindla  võistluspäeva eest. Kuna võistluse eesmärgiks on koguda iga päev võimalikult suur punktisumma, on ülimalt oluline teada, millal kupongil olevate ennustuste tulemused selguvad. Iga võistluspäev algab kell 00:00 CET ja lõppeb kell 23:59 CET (01:00 ja 00:59 EET aja järgi). See tähendab, et aktiivse võistluspäeva arvestusse kuuluvad sel konkreetsel päeval selgunud tulemused, mitte sel päeval tehtud ennustused. Kui aga mingil põhjusel mäng edasi lükatakse ja lõpptulemus selgub peale 00:00, siis see ennustus antud päeva võistluspunktide kogumises ei osale ja selle kupongi punktid osalevad järgmise võistluspäeva arvestuses. Punkte ei saa nende ennustuste eest, mis on tehtud enne või peale kampaaniat.

Kõik kupongil olevad ennustused peavad olema 1X2 ennustused ja pre-match ehk arvesse ei lähe mängu jooksul tehtavad ennustused. 1x2 süsteem tähendab seda, et ennustada on võimalik (osaliselt või täpselt) matši või sündmuse tulemust. Võimalused on: „1“ = kodumeeskond ehk ennustamisvõimaluse vasakpoolne valik; „X“ = viik ehk keskmine valik; „2“ = külalismeeskond ehk parempoolne valik.

Kui reeglid selged, siis egas muud kui head mänguõnne!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*