Puuviljasõda või Aafrika safari?

Kahel kasiinol on kaks uut ja põnevat mängu, mis viivad su hoopis teise maailma!

Triobeti kasiino viib slotimäng Savanna King abiga sind Eesti jahedast veebruarikuust kuumale Aafrika safarile.

Savannides ringi tormavad ninasarvikud, sebrad, kaelkirjakud ja muidugi loomade kuningas lõvi, on muutunud mängu sümboliteks ja toovad rütmika ja autentse hõimumuusika saatel sulle korralikud võidud.

Kolm või rohkem Savanna King sümbolit tähendavad tasuta keerutusi, mis on slotimängudes küllaltki tavaline lisand. Ebatavaline on aga see, et täpsemalt öeldes on tegu The Savanna Stampede Free Spins funktsiooniga, kus tasuta keerutuste käigus ilmuvad kordajad kombineeruvad omavahel ning see tähendab, et kordajaks pole enam 2x või 3x, vaid võib olla lausa 64x!

Paljud teavad arvutimängu Call of Duty, aga põnev slotimäng Call of Fruity on uus ja värske slotimäng Unibeti kasiinomaailmas. Sõdurite asemel on endale kiivrid pähe saanud erinevad puuviljad. Ja kui rullikutele ilmub kolm ananassgranaati, tuleb klikkida vabalt valitud ananassile, et saada endale üks kolmest boonusest:

Kordaja – ananass paljastab kordaja, mis kordistab sinu võite.

Pommisihiku boonus – vali punker, mida soovid hävitada. Lennukist allahüppav puuvili hävitab punkti ja selles peituv väärtus eemaldatakse ekraani ülaosast. Kui oled kõik punkrid peale ühe ära hävitanud, siis lõppauhinnaks on viimane järelejäänud väärtus. Lisaks saad igal ajal valida 3 pakkumise vahel. Nõustudes mõne pakkumisega, lõpeb ka boonus ja lõplikuks võiduks kujuneb selle väärtus korda kogupanus.

Fly-By boonus – kolm keskmist rullikut muutuvad Wild sümboliteks ning rullikuid 1 ja 5 keerutatakse ühe korra, misjärel selgub võidusumma. Arvestades seda, et Wild sümbolid suudavad teisi sümboleid asendada, on selle boonuse valimisel võidud garanteeritud ja loota võib, et need võidud on küllaltki suured.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*