Uued slotimängud: jackpot 1 000 000 münti ja põnev lisamäng

Varasemad luksusmängud jäävad alla sellele, mida suudab pakkuda Unibeti uus slotimäng Pimped. Igale võidule järgneb mündikõlin, tavalised sümbolidki on saanud sädeleva katte ning raharullid, rasked kuldsõrmused ja seksikad naised vaid võimendavad üldmuljet. Slotimängus on küll vähe boonusfunktsioone, ent see ei tähenda, et tegu oleks igava mänguga. Võimalus võita kuni 1 000 000 münti, pakub piisavalt närvikõdi.

Rääkides mängust, siis 3 või rohkem dollarimärgiga sümbolit käivitavad boonusmängu Win Spins, mis tähendab tasuta keerutusi, kus iga keerutus tagab vähemalt ühe võidukombinatsiooni. Boonusmäng Win Spins võib uuesti käivitada kuni 20 keerutust, kui mängu käigus ilmub rullidele dollarimärgiga sümbol. Ühe dollarimärgiga sümboli kohta saab kaks täiendavat keerutust. Ja kui sa oled juba võitnud, siis võid proovida oma võitu mitmekordistada, kasutades selleks „riski“ nuppu, kus tuleb ära arvata kas kaardi mast või värv.

Teises uues Unibeti slotimängus Steamtower on küll mõnevõrra väiksem jackpot, ent steampunki fännide jaoks on kindlasti tegu mänguga, mida ei tohiks vahele jätta. Ja proovida võiksid teisedki, sest selles mängus on põnev korruste lisamäng. See algab Stacked Wilds funktsiooniga, mis tähendab, et mängu peategelaseks olev seikluslik mees katab terve rulliku, aktiveerib 10 tasuta keerutust ja mäng tõuseb esimesele korrusele.

Kui tasuta keerutuste ajal ilmub ketastele üks või rohkem Wild'i, saad lisaks 2 tasuta keerutust ja mäng tõuseb järgmisele korrusele. Mängus on kokku 16 korrust ning mida kõrgemale sa jõuad, seda parem see on.

Tasuta keerutuste ajal saadud võidud korrutatakse kordajaga, mida uuendatakse enne igat keerutust ja see sõltub korrusest, kuhu sa oled mängus jõudnud: 1-3 korrus tähendab x2 kordajat; 4-6 korrus tähendab x3; 7-9 korrus tähendab x4; 10-12 korrus tähendab x5; 13-15 korrus tähendab x6 ning 16 korrus x7 kordajat. Ja enamgi veel, kui jõuad 16.korrusele, saad lisaauhinnaks 1000 münti, korrutatuna panusetasemega. Hammasrattad, vasktorud ja draakonid. Kivi kotti!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*