Suurvõidud Paf kasiinos

Kuigi talveilm pole olnud kõige ideaalsem, siis on Paf kasiinol hea meel teatada, et neil on aasta algus alanud väga hästi ning suurvõidud on saadud koguni kolmes erinevas Paf’i mängus.

  1. Slotimäng Hall of Gods tõi ühele mängijale 102 286 euro suuruse võidu

Pafi mängija suutis vaevu oma õnne uskuda ning pidi kaks korda vaatama, enne kui uskuma jäi. Võitja töötab seitse päeva nädalas omaenda firmas. Aga võidusumma leevendab olukorda ja ehk leiab temagi nüüd pisut enam vaba aega. „See teeb mu elu palju kergemaks!“ ütleb õnnelik võitja.

  1. Teine võitja hüüdis „Bingo“ ning läks koju 54 098 euroga

Võitja lemmikmänguks on küll Cach and Carry, ent võit tuli mänguga Bingo Variant. Just see, mida me kõik ootame – jackpot! Esimesena sai võidust teada tema naine ning siis rääkisid nad koos ka lastele. Milline hea mälestus kogu perele!

  1. Slotimängus Jack and the Beanstalk saadi 102 635 euro suurune võit

Üks Paf kasiino Rootsi klient saab nüüd tagasi maksta laenud, remontida köögi ning osta uue auto, kuna ta võitis slotimänguga Jack and the Beanstalk 102 635 eurot. „Hakkasin lausa värisema, kui nägin, et olen nii suure summa võitnud. Mu naine mõtles, et mis on juhtunud, et ma seal niimoodi norskasin ja puhisesin. Aga nüüd on küll hea olla!“

Hea algus 2015.aastale ning loodetavasti tuleb ka ülejäänud aasta samasugune.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*