Ideaalne slotimäng - The Invisible Man

Rohkem kui 110 aasta vanusel novellil põhinev slotimäng The Invisible Man on Triobeti abiga jõudnud ka Eesti mängijateni. Viis raamatust tuttavat tegelast Flora Cranley, Arthur Kemp, Dr. Cranley, Mr Hall ja Mrs Hall on kõige kõrgemate väärtustega sümbolid. Wild sümboliteks on peategelane Invisible Man ise ning politseinik.

Rullikutel paremalt vasakule ja vasakult paremale liikuvad Wild sümbolid aitavad sul jõuda tasuta keerutusteni ning sealt edasi ka boonusmänguni. Boonusmäng viib sind talvise küla kõrtsi, häärberisse ja raudteejaama, kus sul on võimalus nähtamatu mehena ringi liikuda ja veidike pahandusi tekitada, saades auhinnaks münte ning võidu kordajaid. Kui aga tekitad segadust vales kohas, hakkab tööle sireen ning politseioht sunnib sind põgenema. Vali ettevaatlikult!

The Invisible Man on mäng, mida ei tohiks mitte keegi vahele jätta! Selle kvaliteetne graafika, vaheklipid ning põnev boonusmäng teevad kõik kokku maailmatasemel meelelahutuse ning näitavad, milline üks ideaalne slotimäng olema peaks. Sisene veidi kõhedust tekitavasse laborisse ning lahku sealt juba kuni 200 000 mündi võrra rikkamana.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*