Mängi koos jumalatega - The Legend Of Olympus!

The Legend Of Olympus on slotimäng, mis viib sind Olümpose mäele sealsete jumaluste kõrvale. Triobeti online kasiino uues mängus saab võimaluse oma etteaste teha peaaegu iga Kreeka müütidest tuntud jumal ning jumalanna.

Võimas peajumal Zeus ning ähvardav allmaajumal Hades hoiavad su mängul pidevalt silma peal, ning esinevad slotimängus ka sümbolitena. Hades on Wild sümbol, Zeus toob tasuta keerutusi. Aga ka teised jumalused nagu näiteks sõjajumal Ares, armastusejumalanna Aphrodite ja merejumal Poseidon ilmuvad sümbolitena Kreeka templisse peitunud rullikutele.

Minnes kolme boonuse juurde, siis kolme Zeusi sümboli ilmnemisel tabavad mängulauda välgunooled ning iga tabamuse järgselt selgub, mitu tasuta keerutust Zeus sulle annab.

Kolme kuldse mündi ilmumine rullikutele alustab allmaajõe Styx boonusmängu. Esimeses faasis tuleb sul peatada kolm keerlevat münti ning loota, et paljastuvad kaks kuldset, misjärel kutsutakse sind sõidule üle jõe ja viiakse kolme kirstuni. Ava õige kirst ning naudi võitu!

Kolmanda variandina saad iga kord kui võidad, proovida Gamble funktsiooni ning kui sul veab, siis oma võitu mitmekordistada.

The Legend Of Olympus on mäng, millel on hea graafika ja mis on hästi üles ehitatud ning pakub vaheldust üheülbalistestele slotimängudenle.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*