Tippkvaliteet! Slotimäng Tornado: Farm Escape on siin!

Net Entertainment on välja andnud uue, kvaliteetse ja lõbusa slotimängu Tornado: Farm Escape, mida on võimalik mängida nii Unibet online kasiinos kui ka Triobet online kasiinos. Farmielu kujutavas slotimängus on peategelasteks taluloomad, kelle igapäevaelu täidab rutiinne ning raske talutöö. Päästjaks osutub tornaado, mis loomad maapinnalt õhku pühib ning nad kauaoodatud puhkusele viib.

Mängusümboliteks on kõik, mida üks võimas tornaado oma teelt kaasa suudab haarata: tugitoolid, riideid täis topitud kohvrid, kummikud ning muidugi puhkusele pääsemise üle rõõmustavad farmis elavad loomad.

Wild sümboliks on televiisor. Lisaks tuleks hoida silmad lahti ning loota, et esimesele ja viiendale rullikule ilmuvad üheaegselt külma ja kuuma õhuvoolt toovad pilved, mis aktiveerivad boonusmängu Tornado. Metsik õhupööris ilmub keset mänguplatsi ning imab enda sisse rullikute ja ridade keskmes asuva sümboli. Boonusmängu eesmärgiks on järgnevate keerutuste jooksul saada võimalikult palju sisseimetud sümboliga identseid sümboleid või Wild sümboleid, sest just nende hulk määrab võidu, millega sa boonusmängust lahkud. Boonusmäng kestab seni, kuni tornaado leiab vähemalt ühe sobiva sümboli..

Teiseks boonusmänguks on Storm. Sünkjas tormipilv ilmub juhuslikkuse põhimõttel ning pühib üle platsi, muutes kõik sümbolid, mida ta oma teel puudutab, Wild sümboliteks. Ja nagu me teame, suudab Wild sümbol asendada teisi sümboleid, nii et võidud on garanteeritud!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*