Triobet garanteerib meeldiva ajaveetmise!

Triobet on oma mängudevalikusse lisanud kogunisti kolm uhiuut slotimängu, mis on üksteisest niivõrd erinevad, et endale sobivaima leiab igaüks:

The Dark Knight Rises

Tegu on slotimänguga, kus on taas võimalik näha 2012. aasta hittfilmist „The Dark Night Rises“ pärit tuttavaid tegelasi, nautida eepilist muusikat ja muidugi korjata korralikke võite.

Slotimängu on lisatud mitu põhimängus juhuslikkuse põhimõttel aktiveeruvat lisafunktsiooni. Esimene neist on Batmani ja Bane’i vaheline võitlus. Iga kakluse ajal täppi läinud hoop toob sulle tasuta keerutusi ning kordajaid. Teiseks funktsiooniks on Symbol Scramble, mis tekitab väikese värina ning sunnib olemasolevaid sümboleid omavahel asukohti vahetama. See tähendab, et tekkida võivad uued ning isegi paremad võidukombinatsioonid. Mõlemad mainitud lisafunktsioonid saavad esineda nende keerutuste järgselt, mis võite ei toonud, nii et The Dark Knight Rises näol on tegu mänguga, kus isegi mittevõitmine võib tähendada head.

Goldilocks and the Wild Bears

Kes ei teaks muinasjuttu kuldjuustega tüdrukutirtsust ja kolmest hirmsast karust. Nüüd on see muinasjutt slotimänguks tehtud.

Wild sümboleid on siin lausa mitu erinevat: kõige tavalisem Wild on kolme karu majake. Kuhjaga täis pudrukausi Wild sümbol rullikutel täidab pudrukausse üleval paremas servas, mis on kordaja suuruses 2x, 3x või 4x. Kolm Goldilocks ehk Kuldkiharake sümbolit ühe keerutuse ajal aktiveerib Bears Turn Wild boonusmängu, mis viib sind karukeste majakesse. Boonusmängus antakse sulle 10 tasuta keerutust ja uus Goldilocks sümbol. Kui ta ilmub rullikutele kolmel või rohkemal korral, siis muutub isakaru ülejäänud keerutuste ajaks Wild sümboliks. Viis Goldilocks sümbolit veel ning saad tasuta keerutusi ja sama juhtub ka karuemaga, ning lõpuks ka kõige pisema karukesega.

Goldilocks and the Wild Bears on oma kaunilt kujundatud välimuse, leebe olemuse ning taustaks oleva õrna linnusirinaga tõeliselt värskenduslik slotimäng.

Gung Pow

Tegu on klassikalise viie rulliku ja 243 võiduvõimalusega slotimänguga. Hiina uue aasta tähistamise pidulikkuse tunnet lisab mängu juures kõik: alates idamaisest muusikast ja kirevatest sümbolitest ning lõpetades võimalusega võita kuni 90 000 münti!

Wild sümbol on kaunistatud Gung Pow kirjaga. Iidne Hiina münt, mille keskel on ruudukujuline auk, on läbi sajandite olnud kasutusel maksevahendina ja selles slotimängus on nad saanud Scatter sümboli rolli, mis tähendab suutlikkust asendada kõiki teisi sümboleid, et tuua suuremaid võite. Kui ühe keerutuse ajal ilmub rullikutele kolm või rohkem Scatter sümbolit, siis tähendab see sinu jaoks viiteteist tasuta keerutust.

Võidujärgselt on võimalik valida ka Gamble funktsiooni, mis sobib neile, kes ei ütle ära närvikõdist: sa kas mitmekordistad oma võidu või kaotad selle täiesti. 

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*