Pinguta! Sihi! Vabasta! Võit on sinu!

Imeilus ja õrnana tunduv Robyn, kes elab sügavas metsas, on samas väga osav oma vibu käsitlema ning kui tema küla rüüstab õel kuninganna, ei oota tüdruk kaua, et endale kuuluv tagasi võtta.

Triobeti pakutav viie rullikuga slotimäng Robyn pakub sulle 243 erinevat varianti võitmiseks ning sellel on juures ka üks omapärane ning põnev lisand. Selleks on Random Targets funktsioon. Kui mõnele rullikule ilmub punane sihtmärgi sümbol, ilmub alla paremasse nurka Robyn, kes hoolitseb, et iga tema lastud nool sihtmärgini jõuab. Tabamuse saanud sihtmärk muutub suvaliseks sümboliks, mis loodetavasti aitab sind edasi võidu poole.

Scatter sümboliks on mängus logo, millel on peal kirjas Robyn ning Wild sümboliks roheliselt kirjutatud Wild. Kolme Scatter sümboli ilmnemisel saad preemiaks 12 tasuta keerutust ja kui siis peaks ilmuma punane sihtmärk, paljastub sealt alt Wild sümbol, mis aitab sul suuremaid võite saada.

Ilusa graafika ning hea muusikaga Robyn ei pruugi küll pakkuda hiiglaslikke võite, kuid kindlasti pakub see head mänguelamust igale proovijale.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*