Game of Thrones - Aasta oodatuim mäng!

Aasta oodatuim mäng on tulemas!

George R.R. Martini menukist raamatusarjal „Jää ja tule laul“ põhinev HBO seriaal „Troonide mäng“ on võitnud südameid üle kogu maailma. Kevadel on ees ootamas sarja viies hooaeg aga Westerosi fantaasiamaailma fännide jaoks on häid uudiseid veelgi. Microgamingul on au esitleda Game of Thrones Online mänguautomaati! Mängimist on võimalik alustada juba 1. detsembrist, mil see mäng esimestesse online kasiinodesse jõuab.

Kui rääkida erinevatest seadmetest, mida see mäng toetab, siis on võimalik alla laadida nii arvutis kui mobiilis töötav versioon, sest Game of Thrones töötab paljudel erinevatel platvormidel: Viper, Flash, CiB ja HTML5.

Nagu hittseriaal, toimub ka mäng fantaasiamaailmas Westeros ja garanteeritud on kõrgetasemeline muusika ja kvaliteetne pilt. Minimaalne panus sõltub valitud seadistusest: 15 panuserea korral on selleks 0.15 ja 243 võiduvõimaluse korral 0.30.

Mis aga eristab seriaali ja mängu on see, et kui seriaalis tähendab Raudtrooni ette sattumine pigem tõelist jama, siis mängus kindlustab kolme, nelja või viie Raudtrooni nägemine tasuta keerutuste valiku koos Stacked Wilds lisaga. Igal Seitsme kuningriigi tähtsaimal perel on omad eelised. Baratheoni valinud saavad 8 tasuta keerutust ja 5 kordajat, samas kui Targaryeni kasuks otsustanutel on 2 kordajat, aga 18 tasuta keerutust.

Talv on tulekul, nii et on aeg oma lahinguvarustus läikima lüüa ja otsustada, millise maja käsutusse sa oma mõõga annad.

Seni kuni mäng välja lastakse, on võimalik ees ootavast aimu saada allpool olevat videot vaadates:

Hetkel on teada, et seda mängu saab mängida Kinswin kasiinos.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*