Unibet sisustab su vabad päevad

Ees ootab nädalavahetus ja kohe peale seda Eesti Vabariigi aastapäev, mis tähendab piisavalt vaba aega. Unibet pakub vabade päevade täitmiseks kolme uhiuut mängu.

Firestorm slotimäng kasutab nii virnastatud kui ka lukustuvaid sümboleid, mis lisavad mängule teatud võlu ja uudsust. Lukustavateks sümboliteks on põlevad maskid, mis suudavad asendada kõiki teisi sümboleid ja kui neid ilmub rullikutele korraga kaks või rohkem, käivitub uute keerutuste mäng. Kui uuel keerutusel ilmuvad täiendavad lukustuvad sümbolid, mida polnud enne uut keerutust, siis ka need lukustuvad oma kohale. Värske väljanägemisega slotimäng pakub kindlasti rohkelt põnevust.

The Dark Joker Rises näeb välja justkui klassikalistele slotimängu sümbolitele oleks lisatud pisut õudust ja salapärasust. Mängus on kuus tavalist puuvilja sümbolit ning Jokkeri sümbol. Kui rullikutele ilmub kolm või enam Jokkeri sümbolit, toob see kaasa Mystery Win boonusmängu. Ükskõik kui suur võit põhimängus, käivitab Jokerizer Mode’i, kus Mystery Win käivitamiseks piisab vaid kahest Jokkeri sümbolist. Viis Jokkerit tähendab, et kindlustatud on võit suuruses 6000 münti. 4 Jokkerit tähendab, et võit on 3000-6000, 3 Jokkerit tähendab võitu vahemikus 1000-6000 münti ning 2 Jokkerit, et võit jääb vahemikku 20-6000 münti. Jokerizer Mode’s on võimalik ka 200 mündi peale kihla vedada, nii et on rohkelt võimalusi, kuidas enda mäng huvitavamaks teha.

Slotimäng An Evening With Holly Madison kasutab ainulaadset Wild’i. Portreefoto Holly Madisonist muutub Holly Madisoniks, kes hõlmab enda alla terve rulliku ja toob seega kaasa ka rohkem võite. Teised sümbolid sisaldavad endas kõike, mis vihjavad luksuslikule ja nauditavale elustiilile: kallid kingad, kaunistatud maskid, südamed ning roosa kabriolett. Scatter sümboliks on värviliste kaunistustega ning kirjaga „Holly“ kaetud sümbol. Pärast võitmist, on sul võimalik riskida ja veelgi rohkem võita, kasutades Gamble funktsiooni. Ennustada on võimalik kas kaardi värvi või siis kaardi masti. Pöidlad pihku ja looda, et sul veab!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*