Merry Xmas - iga jõulufänni unistus!

Unibeti online kasiino pakub värsket ning tõeliselt jõululist slotimängu Merry Xmas. Sinu võit sõltub selles mängus panustamisest, nii et jackpoti summa võib olla koguni 150kordne kogupanus!

Nostalgiliste joonistustega sümbolid kujutavad jõuluehteid, põhjapõtru, jõuluküünlaid, mõnusat kuuma glögi ning muidugi ka jõuluvana ja kingipakke. Kingipakk on muuhulgas ka boonussümboliks. Kolme boonussümboli ilmnemisel algab slotimängu boonusmäng, kus sul tuleb kolme kingipaki seast oma valik teha ning loota, et just see valik viib sind kõige suurema võiduni.

Mängus on võimalik aktiveerida kuni 15 võiduliini ning panustada kuni 5 münti iga liini kohta. Kes aga soovib suuremat võitu, võib olla julge ning proovida oma võitu valikulises riskivoorus mitmekordistada. Ära tuleb arvata tagurpidi pööratud kaardi mast (õigesti arvamisel neljakordistad oma võidu) või värv(õigesti arvamisel kahekordistad oma võidu). Riskivoorus saad osaleda kuni viis korda järjest.

Kuigi Merry Xmas pakutav boonusmäng on lihtne ning seal puuduvad liigsed valikuvariandid, on tegu slotimänguga, mis sobib ka neile, kes vähem mänginud ja neile, kes lihtsalt soovivad nautida aeglaselt langevat lund, jõulumuusikat ja häid võite.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*