Unibet

Unibet Pokker

Sarnaselt Triobetiga on ka Unibet keskendunud Euroopa turule ning on eestlaste seas väga populaarne. Mängude valik on mitmekesine ning tarkvara on stabiilne, mida uuendatakse pidevalt. See kõik on teinud Unibeti võrreldes teiste pokkeritubadega äärmiselt konkurentsivõimeliseks ning nende mängijatebaas kasvab pidevalt.

Unibeti tarkvara paistab silma oma lihtsuse poolest, kus puudub kõik üleliigne samal ajal kui kõik vajalik on olemas. Siiski avaldab Unibet muljet oma ülevaadet pakkuvate tööriistade näol. Laudade valikul on ära näha kogu statistika, näiteks keskmine panga suurus, flopini jõudmise %, tunnis keskmiselt mängitud käte hulk, ning loomulikult lauas istuvate mängijate žetoonikogused. Samamoodi on võimalik näha väga palju enda kohta käivat statistikat - callimine, foldimine, panustamine, võidukoefitsent ning palju muudki.

Unibeti liitumisboonus on kuni $750 ning ei sõltu sellest, kui suure deposiidi sa teed. Küll aga sõltub see kui palju sa Unibetis peale liitumist mängid. $750 boonuse saamiseks on vaja koguda 6000 VIP punkti. Boonus kantakse su kontole neljas osas peale iga 1500 punkti teenimist.

Unibeti kampaaniate seas on kõige tähelepanuväärsem $250.000 garanteeritud auhinnafondiga turniir, mis leiab aset iga kuu. Eelnevalt korraldatakse mitmeid väiksemaid satelliitturniire, kus edukamatale mängijatele antakse pääse suurele igakuusele turniirile.

Tähelepanuväärsed on igapäevased Unibeti Desperado turniirid, millel on garanteeritud auhinnafond kas €500, €1000 või €2000, kus osavõtutasu on vaid vastavalt €1.1, €2.3 ning €3.3. Garanteeritud auhinnafondi tõttu jääb Unibet nende turniiride korraldamisega tihti kahjumisse ning paljud kasutavad seda ka ära.

Muidugi korraldatakse Unibetis regulaarselt ka freerolle mille auhinnafond võib teinekord olla kuni €500.

Sarnaselt paljudele teistele pokkeritubadele on ka Unibetis progressiivne BadBeat Jackpot, mille võidab pokkerimängija, kes juhtub oma nelikuga kellegile alla jääma.

 

Probleemide korral on Unibetiga võimalik ühendust võtta kas e-maili või telefoni teel ning eestlastele on kasutajatugi Eesti keeles.