Kolm uut ja fantastilist slotimängu!

Unibet online kasiino on välja tulnud koguni kolme uue mänguga, mis on kõik ühtmoodi põnevad, aga siiski ka üksteisest erinevad. Loe altpoolt, mis ees ootab, ning vaata, millist esimesena mängida soovid.

Arcader

Ühtaegu klassikaline aga samas futuristlik slotimäng mängukompaniilt Thunderkick Games toob tagasi arcade mängude ajastu. Arcader on viie rulliku, kolme rea ning viieteistkümne võiduliiniga mäng. Mõneti harjumuspäraseks muutunud väga detailsete joonistuste asemel on sümboliteks pikseldatud versioonid traditsioonilistest slotimängu sümbolitest: kirsid, apelsinid, ploomid, sidrunid, arbuusid, kellad ja number „7“.

Boonusmängudena on seal lisaks tavalisele tasuta keerutuste variandile ka Expander ning Mystery Game. Mystery Game aktiveerub siis, kui rullikutele ilmub korraga kolm või enam „M“ sümbolit. Seejärel muutuvad kõik sümbolid küsimärkideks, millele klikkides paljastad münte ja värvilisi kristalle, mis toovad kaasa ka korralike võite. Boonusmäng saab läbi, kui küsimärgiga sümboli alt ilmub peale klikkimist punane rist.

Teise boonusmängu nimi on Expander. Selle alustamiseks on vajalik Scatter sümboli ilmumine, milleks on „B“ täht. Kui vähemalt kolm Scatter sümbolit käes, tabab mänguplatsi meteoriidisadu ning algab boonusmäng.

  • Kolm Scatter sümbolit – 9 tasuta keerutust + 1x kordaja
  • Neli Scatter sümbolit – 9 tasuta keerutust + 3x kordaja
  • Viis Scatter sümbolit – 9 tasuta keerutust + 9x kordaja

 

The Lab

The Lab on ideaalne mäng neile, kes nautisid oma kooliajal eriti just keemiatunde, ent see on huvitav ka teistele. Sümboliteks olevad keemiliste elementide lühendid tulevad igaljuhul kõigile tuttavad ette: Au (kuld), O2 (hapnik), Pt (plaatina), H2O (vesi). Lisaks on sümboliteks veel eri värvi kristallid ja mineraalid. The Lab sümbol on ühtlasti nii boonussümbol kui ka Wild ning suur „X“ sümbol suurendab kõiki võite 2x.

Mis teeb mängu omanäoliseks, on võimalus valida panustamise strateegiaid: The Jumper tähendab, et panus tõuseb automaatselt ühe taseme võrra iga keerutusega. Leveller tõstab aga viie järjestikuse kaotuse järel panust kahe taseme võrra. Booster tõstab panust iga kord, kui keerutus lõpeb kaotusega. Kõikide strateegiate maksimumpanuseks on 10kordne algne panus.

Muidugi on võimalus strateegiaid vahetada, või neid üldse mitte kasutada, ent need annavad mängule teatud võlu, mida muud slotimängud ei paku.

The Gemix

Printsess, võlur ja kaevur? The Gemix ei ole kohe kindlasti tavaline viie rulliku ja kolme reaga slotimäng. Seda mängitakse hoopis 7x7 väljakul ja sellel on teatud sarnasused ka väga tuntuks saanud Candy Crush mänguga.

Kokku on kolm maailma, millest end läbi mängida. Selleks, et ühest maailmast teise saada, on vaja saada täis paremal ääres näidatav muster, ehk võidusümbol peab ilmuma vähemalt korra igale ruudukesele. Kui muster on täis saadud, liigud edasi järgmisesse maailma ehk järgmisele tasemele.

Igal maailmal on ka oma Wild sümbol:

Esimene maailm – mänguväljale ilmuvad korraga kuni 10 kaevurilampi

Teine maailm – pulgakomm suureneb, kuni katab tervet mänguvälja

Kolmas maailm – kuni kaheksa loitsuraamat ilmuvad mänguväljale ning püsivad seal seni, kuni suudad sümbolitest võite moodustada.

Terve mängu jooksul töötab ka paremal servas asuv Kristallilaadur, mis aktiveerub pärast seda, kui võidu on toonud 20 sümbolit ning mis võivad üllatada sind erinevate boonustega.

 

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*