Unibet

Liitumisboonus 100% kuni 100€ + 5 tasuta spinni

unibet

Unibet on üks vanimaid online-kasiinosid, olles tegutsenud nüüdseks juba 20 aastat. Kuuludes suurde Kindredi hasartmängude gruppi ja olles ühtlasi ka Euroopa üks suurimaid hasartmänguoperaatoreid, saavad nad pakkuda laia kasiino- ja slotimängude valikut. Lisaks sellele on märkimisväärt ka Unibeti turniirid ja kampaaniad, mida korraldatakse nii ühiselt üle võrgustiku kui ka eriüritustena, suunatult vaid Eesti mängijatele.

Võrreldes teiste kasiinodega, paistab Unibet välja ka sellega, et on ainsana Eesti kasiinodest panustanud päris enda pokkeri ja bingo tarkvara loomisesse. Veelgi parem on see, et mainitud tarkvara on loodud just Eestis.

unibet

Liitumisboonus

Unibet kasiino pakub uutele mängijatele kolme tervitusboonust, mis tähendab, et iga mängija leiab endale sobivaima variandi.

Valides spordiennustuse boonuse, annab Unibet kasiino 100% sissemakseboonust kuni 50€, mobiilil 10€ riskivaba ennustuse ja 5 tasuta Starbursti keerutust. Lisaks on võimalik vaadata aastas enam kui 30 000 otseülekannet: Serie A, Bundesliga, NBA, NHL, MLB ja tennis.

Uued pokkerimängijad saavad osaleda 4 x €500 Tervitusfreerollidel. Lisaks annab kasiino sulle veel tervituspaketi, mis sisaldab järgmisi asju: tee sissemakse ja saa 10€ + 200 osadena vabastatav raha ja tasuta 2€ Unibet Openi satelliidi pilet.

Kasiinomängijatele kehtib 100% kuni 100€ sissemakseboonus. Lisaks saad ka 5 tasuta keerutust populaarses slotimängus Starburst ning võimaluse osaleda 4000€ auhinnafondiga turniiridel.

Ühe märkimisväärse boonusena on Unibetis olemas sõbra soovitamise programm, mis annab soovitajale 50€ päris raha ja soovitatavale lisa 100% sissemakseboonuse kuni 50€.

unibet popular games

Mänguvalik

Unibeti kasiino on Eesti kõige suurema mänguvalikuga online-kasiino ning seal on lai valik videopokkereid, lauamänge ning slotimänge. Rohkem kui 560 slotimängu hulgas on ka mitmeid eksklusiivseid mänge, mida ei saa mängida kuskil mujal kasiinos. Võimalik on osaleda igapäevastel kasiinoturniiridel.

Otse loomulikult on Unibetis olemas ka live kasiino, kus saab mängida reaalsete diilerite vastu. Valikus on populaarsed kasiinomängud nagu näiteks blackjack, baccarat, rulett ning enamgi veel. Mänguelamust annab seegi, et diileritega on võimalik reaalajas suhelda.

Väljamakse

Unibeti suureks eeliseks on kiired väljamaksed. Väljamaksete minimaalseks summaks on 15 eurot ning neid on võimalik teha läbi Eesti suurimate kommertspankade, krediitkaartide ning Skrill ja Neteller online-rahakottide. Olenevalt valitud makseviisist võtab väljamakse tegemine 12 tundi kuni 3-5 tööpäeva.

Kasutajatugi

Muidugi pakub Unibet ka eestikeelset kasutajatuge, ent eestikeelse klienditoe puudumisel võidakse päringule vastata inglise keeles.

Kasutajatugi on kättesaadav 24/7. Live-chatile pääseb ligi Unibeti kodulehe kaudu, kuid ühendust võib võtta ka e-maili info@unibetsupport.ee vahendusel.

Liitumisboonus 100% kuni 100€ + 5 tasuta spinni