Ahoi, tule naudi luksuslikku Vahemere kruiisi!

Kujuta ette: sina ja sinu poolt valitud kaaslane, maailma suurima kruiisilaeva Allure of the Seas pardal. Teile on eraldatud kajut, mille rõdult avaneb imeilus vaade Vahemerele. Luksusliku reisi ajal pakutakse kõrgklassi kokkade poolt valmistatud suussulavaid roogasid, võimalust nautida tipptasemel ja auhindadega pärjatud meelelahutust, laeva ja maabumiskohtade lugematutes poodides šopppamist ning muidugi võimalust võtta aeg maha ning lihtsalt puhata. Kuidas tundub? Tekib juba soov kohver pakkida ja sadama poole teele asuda? Allure of the Seas pakub igaühele midagi, vaata veel siit, kuidas see laev ja selle meeskond ühe puhkusereisi unustamatuks suudavad muuta.

Lisaks laevaelu nautimisele on reisijatel võimalus külastada ka kolme Euroopa vapustavalt kaunist linna: Barcelona Hispaanias ning Rooma ja Napoli Itaalias. Muidugi ei unustata kõrgklassi meelelahutust ja laevapardal on sul võimalus võtta osa rekordilise võidusummaga bingomängust. Kui õnn on sinu poolel, lahkud laevalt 25 000 euro võrra rikkamana!

Selle unelmate puhkuse võitmiseks pole vaja teha muud, kui registreeruda või juba olemasolevale kontole sisse logida ja mängida teisipäeviti Paf Bingo with Friends. Ajavahemikus 9.september 2014 kuni 24.veebruar 2015, loositakse igal nädalal kõigi teisipäeval mänginute vahel välja üks luksuslik Vahemere kruiis kahele ning 25 bingopiletit. See teeb kokku 25 reisi ning 625 bingopiletit! Oma võiduvõimalusi on võimalik suurendada, broneerides koha ka ühele Läänemerel toimuvale bingokruiisile. Äkki oled just sina see, kellel õnnestub veeta oma puhkus, seilates erinevatel meredel. Kes on see õnnelik, kelle sa sellele unelmate reisile kaasa võtaksid!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*