Bakaraa

Sisukord

Bakaraa Mängimine Online Kasiinodes 2024

Online kasiinodes on tähtsal kohal erinevad live mängud, mis toimuvad voogedastusena diileri vastu. Üheks selliseks mänguks on populaarne kaardimäng Bakaraa. Mida see mäng endast kujutab, mis on selle mängu reeglid ja mida peaksid täpsemalt teadma enne mängima asumist?

Mis On Bakaraa?

Bakaraa, mis on tuntud rahvusvaheliselt ka Baccarat nime all, on populaarne kaardimäng, mis on pärit Itaaliast ja on levinud kogu maailmas erinevates kasiinodes. Bakaraa mängu eesmärk on ennustada, milline käsi võidab – kas “mängija” käsi, “panga” käsi või kas mäng lõpeb viigiga. Bakaraa mängul on mitu versiooni, kuid kõige populaarsem neist on Punto Banco.

Standard Bakaraa Reeglid

Standardset Punto Banco Bakaraad on üsna lihtne mängida, mis teeb sellest lihtsasti õpitava mängu, kuid selle reeglid võivad olla mõningal juhul üsna keerulised. Bakaraad võib võrrelda natuke Blackjackiga, kus mängija käsi peab olema võimalikult lähedal numbrile 21.

Panuste tegemine

Enne mängu algust asetavad kõik mängijad lauale panused. Mängijad saavad panustada kolmel viisil:

Punto: Mängija käsi võidab
Banco: Panga käsi võidab
Egalite: Mäng lõpeb viigiga

Kaartide jagamine

Kui kõik panused on tehtud, jagatakse kaks kaarti mängijale (punto) ja kaks kaarti pangale (banco).

Käe väärtuse määramine

Mängija ja panga käe väärtus arvutatakse kaartide summeerimise teel, vastavalt reeglitele:
Äss = 1 punkt
Numbrikaardid 2-9 on nimiväärtusega
Kümme, poiss, emand ja kuningas = 0

Lisakaardid

Kui mängija käe väärtus on 0-5 punkti, saab mängija ühe lisakaardi. Pank saab lisakaardi juhul kui mängija lisakaarti ei saa ja kui panga punktisumma on 0-5.

Kui mängijale jagatakse kolmas kaart, siis pangale jagatakse see vaid järgnevatel juhtudel

Panga punktisumma on 0-2, olenemata mängija kolmandast kaardist
Panga punktisumma on kolm ja mängija lisakaart ei olnud 8.
Panga punktisumma on 4 ja mängija viimane kaart ei olnud 0, 1, 8 ega 9.
Panga punktisumma on viis ja mängija kolmas kaart oli 4,5,6 või 7.
Panga punktisumma on kuus, ja mängija kolmas kaart oli 6 või 7

Need reeglid võivad tunduda väga keerulised, kuid live kasiinode puhul toimub punktide lugemine automaatselt, mis teeb mängimise palju lihtsamaks.

Võitja väljakuulutamine ja panuste tulemused

Kui kõik kaardid on jagatud, võrreldakse mängija ja panga käte väärtust. Käsi, mille väärtus on lähemal numbrile üheksa, võidab.

Kui oled panustanud punto/mängija käele ja see võidab, saad tagasi oma panustatud raha kahekordselt.
Kui oled panustanud banco/panga käele ja see võidab, saad samuti tagasi oma panustatud raha kahekordselt, kuid tuleb ka tasuda 5% panga võidu eest komisjonitasu.
Kui oled panustanud egalite/viigile ja mäng lõpeb viigiga, saad sa tagasi suurema summa, tavaliselt 8 või 9x oma panusest. Näiteks oled panustanud 100 eurot ning mäng lõpeb viigiga, võid saada tagasi 800 või 900 eurot, olenevalt väljamakse suhtest.

On oluline pidada meeles, et kuigi viigiga panustamine võib pakkuda suuremat potensiaalset kasumit, on see samas ka riskantsem, kuna viik on harv tulemus Bakaraa mängus. Tavaliselt on tõenäosus panga võiduks 46%, mängija võiduks 45% ja viigi tõenäosus 9.5%.

Kindlasti tutvu enne konkreetse kasiino reeglitega, et teada saada, millised on viigil saadavad väljamakse suurused enne panuste tegemist.

Erinevad Bakaraa Tüübid

Bakaraal on lisaks punto banco versioonile aja jooksul välja kujunenud mitmed erinevad variatsioonid ja tüübid. Igal Bakaraa tüübil võib olla veidi erinevad reeglid, panuste võimalused ja mängustrateegiad. Siin on mõned teised populaarsed Bakaraa tüübid, mida võib live kasiinodes leiduda, kuid siiski palju harvemini kui standardset Punto Banco versiooni.

Igal variandil on oma unikaalsed reeglid ja panustamisstrateegiad, mis muudavad mängu huvitavaks ja mitmekülgseks. Bakaraa mängimisel on oluline mõista konkreetse variandi reegleid ja strateegiaid, kuid online kasiinodes pakutakse enamasti vaid Punto Banco Bakaraad ning seetõttu pole mõtet teiste Bakaraa versioonide reeglidesse liigselt süveneda.