Spordiennustusega Kasiinod

0
Üks esimestest kontovabadest kasiinodest Eestis!

Tervitusboonus

200% kuni 30 EUR spordiennustuse tervitusboonus

Plussid

 • Kontovaba kasiino
 • Tugev bränd ja hea maine

Miinused

 • Puudub KKK sektsioon

Makseviisid

0
Üks vanimaid online kasiinosid Eestis!

Tervitusboonus

Plussid

 • Pikaajalise hea mainega

Miinused

 • Võrreldes mõne uuema kasiinoga vähem innovatiivne

Makseviisid

0
Parim spordiennustust pakkuv kasiino!

Tervitusboonus

Uutele mängijatele kuni 500 EUR tervitusboonus!

Plussid

 • Tugeva Eesti taustaga suur kasiino
 • Hea lojaalsusprogramm

Miinused

 • Vähem innovatiivne võrreldes mõne uuema online kasiinoga

Makseviisid

0
Suurt hulka spordiennustusi pakkuv kasiino

Tervitusboonus

Tervituspakett kuni 350 tasuta keerutust

Plussid

 • Lai valik spordiennustuse võimalusi

Miinused

 • Ei ole nii tuntud kui mõni teine spordiennustust pakkuv kasiino Eestis

Makseviisid

0
Ohtralt Eesti spordisündmuseid pakkuv spordipanustamise platvorm

Tervitusboonus

100% kuni 50 EUR virtuaalspordi boonus

Plussid

 • Väike minimaalne sissemakse
 • Pakub kohalikele sündmustele panustamise võimalusi

Miinused

 • Klienditugi on natuke piiratud võrreldes mõne teise suure online kasiinoga

Makseviisid

0
Mereteemaline, lojaalsuspreemiatega kasiino

Tervitusboonus

100% kuni 500 EUR boonus + 200 tasuta keerutust ja 100% kuni 100 EUR spordiennustuse boonus

Plussid

 • Hea disain
 • Läbimõeldud lojaalsusprogramm

Miinused

 • Ei keskendu väga Eesti mängijatele

Makseviisid

0
Suurepärane kasiino spordiennustuste nautijatele!

Tervitusboonus

Plussid

 • Ohtralt spordiennustuse pakkumisi

Miinused

 • Ei keskendu otseselt Eesti mängijatele

Makseviisid

0
Üks parimaid ja vanimaid online kasiinosid maailmas!

Tervitusboonus

100% boonus kuni 100 EUR + 100 tasuta spinni

Plussid

 • eCOGRA sertifikaat
 • Väga lai mänguvalik
 • Omab eksklusiivseid mänge

Miinused

 • Ebatäpsed konto sulgemise tingimused

Makseviisid

0
Legendaarne spordiennustusi pakkuv kasiino - nüüd uue nimega!

Tervitusboonus

100€ + 100 keerutust kasiinos või 100€ + 20€ SafeBet spordiennustuses

Plussid

 • Head spordiennustuse võimalused

Miinused

 • Muutis alles oma nime ning kõik pakkumised ei ole veel saadaval.

Makseviisid

Spordiennustusest Ja Selle Ajaloost Täpsemalt

Spordiennustamine on protsess, kus mängijad ennustavad erinevate spordisündmuste tulemusi ja teevad sellele vastavaid panuseid. Spordiennustamine hõlmab mitmete erinevate spordialade mänge ja võistlusi. Spordiennustamise ajalugu on pikk ning spordiennustamine oli populaarne juba Vana-Kreeka elanike seas. 

1990ndatel aastatel tekkisid seoses interneti ilmumisega soodsad tingimused spordiennustuste toomiseks digiajastusse. 1996. aastal sai esimeseks online spordiennustuste leheküljeks Intertops, pakkudes mängijatele spordiennustuste tegemiseks uut ja mugavat viisi.

Üheks tähtsaks terminiks seoses spordiennustustega on koefitsient.

Koefitsent on number, mis näitab võidu suurust võrreldes panustatud summaga. Näiteks 2.00 koefitsendiga panuse puhul kahekordistab panustaja võidusumma, kui panus osutub õigeks. Koefitsient sageli peegeldab sündmuse tõenäosust – mida kõrgem koefitsient, seda ebatõenäolisem on ennustatava sündmuse toimumine, kuid seda suurem on võimalik võidetav summa.

Spordiennustustega Kasiinod 2024. Aastal

Tänu tehnoloogia arengule ja interneti levikule on aina populaarsemaks muutunud spordiennustust pakkuvad online kasiinod. Sellised platvormid võimaldavad teha panuseid mitmesugustel spordialadel, alates traditsioonilistest spordialadest nagu jalgpall ja korvpall lõpetades e-spordi mängudega nagu näiteks League of Legends, Valorant, Counter-Strike jt. 

Mida selline teenus endast kujutab, millega tuleks arvestada ja mis on just need kõige paremad spordiennustust pakkuvad kasiinod?

Spordiennustusega Kasiino Poolt Pakutavad Teenused

Spordiennustustega kasiinod pakuvad mitmeid atraktiivseid võimalusi ning nende hindamisel võtame arvesse järgnevad kategooriad

1. Erinevate spordialade valik

Hea spordiennustustega kasiino ei paku mitte ainult tavapärastele spordialadele panustamist, nagu näiteks jalgpall, korvpall jt., vaid ka spetsiifilistematele spordialadele panustamist nagu veepall, sumo maadlus, saalijalgpall jt. Üheks selliseks näiteks on võrdlemisi uus Winnerz kasiino, kes pakub laia valikut spordialasid, millele panustada ning sellele lisaks veel erinevaid virtuaal-spordile panustamise võimalusi, nagu näiteks eTennis, ePesapall jne. 

On hea, kui spordiennustustega kasiino oskab pakkuda midagi, mis on mõeldud Eesti mängijatele, olgu selleks siis kohalikud võistlused või erinevad spordialad, kus võistlevad Eestit esindavad meeskonnad. Samuti, panustamist väljaspool sporti, näiteks erinevad konkursid nagu Eesti Otsib Superstaari või Eesti Laul. Selliseid kasiinosid on vähe ning üks nendest on CoolBet.

2. Panustamisvõimaluste mitmekesisus

Hea spordiennustusega kasiino pakub mitmeid panustamisvõimalusi, millest üheks kõige lihtsamaks panustamise vormiks võib pidada enne sündmuste algust tehtud panuseid, vahest tuntud ka eelpanustamise nime all. Selline panustamise vorm on spordiennustuste puhul kõige standardsem. Samuti pakuvad mõned spordiennustuste platvormid live-panustamise võimalust, tuntud ka kui mängu ajal panuste tegemine, mis võimaldab mängijatel teha panuseid reaalajas, kui spordisündmus on juba käimas.

Mõnel spordiennustuste lehel saab ka teha mitmikpanuseid (tuntud mitme erineva nime all, näiteks kombopanused, Accumulator’id, Parlay’d jt.), mis tähendab seda, et mängija teeb mitu valikut, mis kombineeritakse üheks panuseks. Üheks sellist teenust pakkuvaks kasiinoks on Optibet

Panuste tüübid on näiteks matši võitjale panustamine, skoori ennustamine (näiteks jalgpalli puhul) jt.

Selline mitmekesisus tagab, et erinevate eelistustega mängijad saavad leida endale sobiva panustamisviisi – olgu selleks siis kiire tempoga, põnev live-panustamine või lihtsam, rahulikum, rohkem kalkuleeritud enne sündmuse toimumist panustamine.

3. Erinevad boonused ja kampaaniad

Sarnaselt tavalistele kasiinodele ja slotimängudega pakutavatele boonustele, pakuvad ka spordiennustusega kasiinod erinevaid kampaaniaid ja boonuseid. Sageli pakuvad spordiennustusega kasiinod näiteks tervitusboonust, milleks võib olla näiteks riskivaba panus, mis tähendab seda, et kui panustaja kaotab riskivaba panuse, tagastatakse talle kas osaliselt või täielikult tehtud panuse summa. See annab panustajale võimaluse proovida panustamist ilma rahalise kaotuseta. Üheks selliseks kasiinoks on OlyBet, kes pakub uutele mängijatele 25€ väärtuses riskivaba panust.

Erinevate boonuste ja kampaaniate puhul on väga tähtis jälgida kampaania tingimusi, et vältida võimaliku segaduse tekkimist.

Spordiennustustega Kasiinode Turvalisus

Sarnaselt tavakasiinodele on spordiennustustega kasiinode puhul väga tähtis nende turvalisus. Seepärast teeme kindlaks, et kõik meie poolt hinnatud spordiennustusega kasiinod vastaksid kindlatele turvalisuse kriteeriumitele.

1. Litsentsid ja sertifikaadid

Spordiennustustega kasiino peab kindlasti omama Eestis kehtivat hasartmängulitsentsi, mis tagab, et spordiennustuste platform võib üldse Eestis sarnast teenust pakkuda. Kõik Kasiinod.ee lehel olevad kasiinod omavad vastavat litsentsi.

2. Kasutajatingimused

Kõikide kasiinode puhul on väga tähtis nende ausus, läbipaistvus ja selged kasutajatingimused, et mängijad mõistaksid täpselt oma õigusi ja kohustusi. Hea spordiennustusega kasiino pakub täpset teavet panustamise reeglite ja boonuspakkumiste tingimuste kohta. Samuti tuleb teha kindlaks, et konto sulgemise põhjused oleksid täpsed, vastaksid seadustele (nt. Eestis panuste tegemiseks peab kasutaja olema vähemalt 18. aastane jne.) On paraku olemas spordiennustusega kasiinosid, mille kasutajatingimused võivad jääda tavakasutajale vägagi ebaselgeks.

3. Klienditugi

Tõhus ja lihtsasti kättesaadav klienditugi on oluline, et panustajad saaksid kiiresti vastused tekkinud küsimustele või probleemidele. Hea klienditeenindus hõlmab mitmeid suhtluskanaleid, nagu e-mail ja live-chat (harvemalt esineb ka telefoni teel klienditeenidus) ning pakub klienditeenindust nii eesti-, inglise- kui ka vene keeles.

4. Vastutustundlik mängimine

Ka spordiennustustega kasiinode puhul on väga tähtis vastutustundlikule mängimisele pühendumine. Hea spordiennustusega kasiino annab informatsiooni mitmete organisatsioonide kohta, mis pakuvad abi ja toetust hasartmängusõltuvusega inimestele. Mõned neist on näiteks GamCare ja Gamblers Anonymous. Lisaks pakub hea spordiennustusega kasiino linke erinevatele blokeerimis programmidele nagu GamBlock või pakub ise vastavaid tööriistu, mille abil saab mängija seade endale näiteks ajalised või rahalised piirangud. 

Tuleb pidada meeles, et suur vastutus on siiski mängijal endal ning et panustamine peaks siiski jääma vaid meelelahutuseks, mitte oma rahaliste probleemide lahendamise võimaluseks.

Millised On Parimad Spordiennustusega Kasiinod?

Parimate spordiennustusega kasiinode leidmiseks tasub võrrelda nende erinevaid võimalusi ning suures osas sõltub see mängija enda isiklikest eelistustest.

Oleme teinud tabeli, mis võrdleb kolme erinevat spordiennustust pakkuvat kasiinot – kaks vanemat ja üks uuem spordiennustusega kasiinot – ning loob ülevaate nende plussidest ja miinustest.

K: Mis on spordiennustusega kasiinode puhul kõige tähtsam?

V: Spordiennustusega kasiinode puhul on kõige olulisem kehtiva litsentsi olemasolu, mis tagab mängimise legaalsuse ja turvalisuse. Litsents kinnitab, et kasiino järgib kõiki regulatsioone ja tegutseb ausalt, vastavalt seadusele. Samuti on oluline leida sobivad spordialad, millele panustada, kuna see suurendab võiduvõimalusi ja pakub paremat mängukogemust, eriti kui tegemist on spordialadega, mida mängija hästi tunneb ja jälgib.

K: Milliseid spordiennustusi pakuvad spordiennustusega kasiinod?

V: Spordiennustusega kasiinod võimaldavad panustada mitmesugustele spordialadele, sealhulgas jalgpallile, korvpallile, tennisele, võitluskunstidele ja paljudele teistele. Lisaks traditsioonilistele spordialadele on võimalik panustada ka e-spordi võistlustele ja teistele spetsiifilistematele aladele. Peale spordialade pakuvad mõned kasiinod võimalust panustada ka mitte-sportlikele sündmustele, nagu poliitilised valimised või meelelahutusüritused. Ennustada saab nii võistluse võitjat kui ka lõpptulemuse punktisummat.

K: Milline on kõige parem spordiennustusega kasiino?

V: Kõige parema spordiennustusega kasiino valimine sõltub suuresti mängija enda eelistustest. See sõltub erinevate spordialade, panustamisvõimaluste, koefitsientide ja klienditoe kvaliteedist. Samuti mängivad rolli kasiino poolt pakutavad boonused ja kampaaniad. Iga mängija peab arvestama oma panustamisstiili, lemmikspordialade ja isiklike soovidega, et leida kasiino, mis kõige paremini vastab just nende vajadustele ja eelistustele.

K: Millised on spordiennustusega kasiinode peamised erinevused võrreldes tavaliste kasiinodega?

Spordiennustusega kasiinod keskenduvad peamiselt spordisündmuste panustamisele, pakkudes laia valikut spordialasid ja panustamisvõimalusi. Erinevalt tavalistest kasiinodest, mis keskenduvad slotimängudele, lauamängudele ja live-kasiino mängudele, võimaldavad spordiennustusega kasiinod panustada reaalajas toimuvatele spordisündmustele. Vaatamata sellele pakuvad spordiennustusega kasiinod sageli ka tavalisi kasiinode mänge.

K: Kuidas mõjutavad spordiennustuste koefitsiendid võiduvõimalusi?

Spordiennustuste koefitsiendid peegeldavad sündmuse toimumise tõenäosust, mõjutades otseselt mängija võiduvõimalusi. Madalam koefitsient tähendab kõrgemat võidu tõenäosust, ent väiksemat väljamakset, samas kui kõrgem koefitsient viitab suuremale riskile, kuid pakub potentsiaalselt suuremat võitu. Mängija võiduvõimalused sõltuvad nii koefitsiendi suurusest kui ka panustatud summast, määrates ära lõpliku võidupotentsiaali. See, mis koefitsiendiga ennustusest mängija osa võtab, oleneb tema enda riski taluvusest.