Parimad Tervitusboonused

Sisukord

Parimad Tervitusboonused 2024

Tervitusboonused on online kasiinode maailmas mängijate meelitamiseks väga tavaliseks nähtuseks. Selles postituses räägime sellest, mis teeb tervitusboonused heaks, millised on tervitusboonuste erinevad tüübid ning kuidas valida endale kõige sobivamate tervitusboonustega kasiinod.

Mis On Tervitusboonus?

Tervitusboonus on esmane boonuspakkumine, mida online kasiinod uutele mängijatele teevad. Sellised boonused on mõeldud uute mängijate ligimeelitamiseks ja võivad sisaldada erinevaid hüvesid, olenevalt kasiinost ja boonuse tüübist.

Tervitusboonuste Tüübid

Protsendipõhised tervitusboonused

Protsendipõhised tervitusboonused ehk sissemakse boonused on kõige populaarsem tervitusboonuste viis. Sellised boonused toimivad nii, et kasiino annab uuele mängijale pärast esimest sissemakset teatud protsendi ulatusest boonusraha. Näiteks kui kasiino pakub 100% boonust ning mängija teeb 50 euro suuruse sissemakse, siis lisab kasiino mängija kontole lisaks veel 50 eurot, mis teeb mängimiseks kokku 100 eurot.

Sellise boonuspakkumise atraktiivsus seisneb selles, et see suurendab oluliselt mängija esialgset sissemakseta.

On oluline teada, et sellistele boonustele kehtivad tavaliselt läbimängimise nõuded, mis tähendab seda, et mängijad peavad oma boonuse summa kindla arv kordi “läbi mängima”, enne kui nad saavad oma võidud välja võtta. Näiteks kui boonuse läbimängimise nõue on 30x ja mängija saab 50 eurose boonuse, peab mängima kokku 1500 euro väärtuses enne kui võidetud raha saab välja võtta. Standardsed läbimängunõuded slotimängude puhul on 30x.

Samuti on tähtis teada, et boonustel võib kehtida sissemakse läbimängu nõue, mis tähendab seda, et mängija peab lisaks läbimängutõuetele läbi mängima teatud korrad ka oma sissemakstud raha. Sellised läbimängunõuded on sageli kavalalt sõnastatud, mis võib jätta mulje, et läbimängunõuete täitmine on esmapilgul lihtsam, kui tegelikult.

Oluline on enne lugeda hoolikalt läbi boonuspakkumise tingimused ja reeglid.

Protsendipõhiseid tervitusboonuseid pakuvad näiteks Kingswin ja HeyCasino.

Tasuta keerutused

Tasuta keerutused, tuntud ka tasuta spinnide nime all on samuti üks populaarne tervitusboonuse tüüp. Tasuta spinnid annavad mängijatele võimaluse mängida slotimänge riskimata oma sissemakstud raha.

Mängijatele pakutakse tavaliselt kindel arv tasuta spinne, näiteks 20 või 50 tasuta spinni, mida saab teatud slotimängudes kasutada. Mõned kasiinod pakuvad tasuta spinne lihtsalt registreerimise eest, ilma et oleks vaja teha sissemakset.

Sarnaselt protsendipõhilistele tervitusboonustele tuleb enamasti tasuta keerutustest saadud võitude pealt enne väljamakset täita teatud läbimängimise nõuded. Tasuta keerutustel on tavaliselt määratud periood, mille jooksul tuleb neid kasutada ning tasuta keerutustest tulenevatel võitudel võib olla maksimaalne võidetav summa.

Tasuta keerutusi pakub näiteks Paf.

Tasuta raha

Tasuta raha boonused on üks atraktiivsemaid pakkumisi, mida online kasiinod uutele ja mängijatele pakuvad. Erinevalt sissemakse boonustest või tasuta spinnidest annavad tasuta raha boonused mängijatele kindla summa raha, mida saab kasutada erinevates mängudes.

Selle boonuse erilisus seisneb selles, et see ei sõltu mängija tehtud sissemakse suurusest. Näiteks võib kasiino pakkuda kõigile uutele mängijatele 10 euro väärtuses tasuta raha, sõltumata sellest, kas nende sissemakse on 20 eurot või 100 eurot.

Tasuta raha pakub näiteks Kanuuna kasiino

Tervitusboonuste Võrdlus

Järgnevas tabelis võrdleme erinevate kasiinode poolt pakutavaid tervitusboonuseid.