Pokkeritoaga Kasiinod

0
Üks parimaid ja vanimaid online kasiinosid maailmas!

Tervitusboonus

100% boonus kuni 100 EUR + 100 tasuta spinni

Plussid

 • eCOGRA sertifikaat
 • Väga lai mänguvalik
 • Omab eksklusiivseid mänge

Miinused

 • Ebatäpsed konto sulgemise tingimused

Makseviisid

0
Üks vanimaid online kasiinosid Eestis!

Tervitusboonus

Plussid

 • Pikaajalise hea mainega

Miinused

 • Võrreldes mõne uuema kasiinoga vähem innovatiivne

Makseviisid

0
Parim spordiennustust pakkuv kasiino!

Tervitusboonus

Uutele mängijatele kuni 500 EUR tervitusboonus!

Plussid

 • Tugeva Eesti taustaga suur kasiino
 • Hea lojaalsusprogramm

Miinused

 • Vähem innovatiivne võrreldes mõne uuema online kasiinoga

Makseviisid

0
Ohtralt Eesti spordisündmuseid pakkuv spordipanustamise platvorm

Tervitusboonus

100% kuni 50 EUR virtuaalspordi boonus

Plussid

 • Väike minimaalne sissemakse
 • Pakub kohalikele sündmustele panustamise võimalusi

Miinused

 • Klienditugi on natuke piiratud võrreldes mõne teise suure online kasiinoga

Makseviisid

Mis On Pokkeritoaga Kasiinod?

Pokkeritoaga kasiinod on kasiinod, mis pakuvad lisaks tavalistele mängudele (nagu slotimängud ja lauamängud) ka erinevaid pokkerimänge, mida saab mängida teiste mängijate vastu. Sellised kasiinod võimaldavad mängijatel osaleda erinevatel pokkeriturniiridel, pakkudes pokkerimängu kogemust nii algajatele kui ka kogenud mängijatele.

Pidage meeles, et pokkeritoaga kasiinodel ja live-pokkerimängudel on vahe. Live-pokkerimängude puhul toimub pokkerimäng reaalajas, voogedastusena diileri vastu. Pokkeritubadega kasiinod on aga sellised kasiinod, kus mängijad saavad mängida pokkerit üksteise vastu.

Pokkeritubadega kasiinodel on sageli ka live-pokkeri mängimise võimalus, kuid kasiinod, kus pakutakse live-pokkerit ja muid live-mänge ei tähenda seda, et neil on ka pokkerituba.

Pokkeritoaga kasiinod pakuvad üldiselt samu teenuseid mida pakuvad tavalised online kasiinod, kui peamiseks erinevuseks ongi pokkeritoa olemasolu.

Pokkeri Üldised Reeglid ja Terminid

Pokker on kaardimäng, mis ühendab oskuse, strateegia ja õnne. Pokker on vastupidiselt slotimängudele ka oskusmäng. Kuigi pokkeri erinevatel variantidel on oma unikaalsed reeglid, on peamised reeglid pokkeris sarnased.

Enamasti mängitakse pokkerit standardse 52-kaardise pakiga. Kõikdel kaartidel on oma väärtus, millest madalaim on numbriväärtusega kaart 2 ja kõrgeim on äss. Mõnes pokkeri variandis on kasutusel ka jokkeri kaardid.

Mängijatele jagatavateks kaartideks on tavaliselt isiklikud kaardid, mida teised mängijad ei näe ja ühiskaardid, mis on nähtavad kõikidele mängijatele ja mida kõik mängijad saavad oma käe moodustamiseks kasutada. Mõne mängu puhul ei jagata ühiskaarte.

Panustamise voorud

Tavaliselt on pokkeris järgnevad panustamise voorud:

Pre-flop
Igale mängijale jagatakse olenevalt pokkeri tüübist kaks kuni neli kaarti, mida ainult nemad näevad.

Flop
Mängijatele jagatakse kolm ühiskaarti, mida kõik näevad ja saavad kasutada.

Turn
Mängijatele jagatakse neljas ühiskaart

River
Mängijatele jagatakse viimane ühiskaart.

Pärast panustamise voore võidab parima käe saanud mängija kogu lauale pandud raha. Parim käsi moodustub tavaliselt viiest ühiskaardist ja kahest käes olevast kaardist.

Käte tugevused paremuse järjekorras

Royal Flush e. Kuninglik mastirida
Selle käe moodustavad samast mastist olevad kaardid, järjekorras 10-J-Q-K-A

Mastirida
Moodustub viiest järjestikust samast mastist kaartidest, näiteks ruutu 5-6-7-8-9

Nelik
Moodustub neljast sama tugevusega kaardist, näiteks 5-5-5-5

Maja
Moodustub kolmest sama väärtusega kaardist ning ühest paarist, näiteks J-J-J-Q-Q

Mast
Moodustub viiest sama masti kaardist, näiteks ärtu 3-6-7-K-2. Kaartide väärtused ei oma tähtsust, ainult nende mast.

Rida
Rea moodustavad viis järjestikust kaarti, näiteks 2-3-4-5-6. Vastupidiselt mastireale ei oma siin mast tähtsust.

Kolmik
Kolmiku moodustavad kolm sama väärtusega kaarti, näiteks J-J-J

Kaks paari
Selle moodustavad näiteks K-K-Q-Q.

Üks paar
Selle moodustavad näiteks 8-8

Kõrgema väärtusega kaart
Kui ühtki eelpool nimetatud kätt mängus ei ole, siis võidab see mängija, kellel on kõige suurema väärtusega kaart. Näiteks kui sinu parim kaart on K ja vastasmängijal on A, siis vastasmängija võidab mängu.

Panuselimiidid

Erinevatel pokkerimängudel on erinevad panuse limiidid

No Limit
Iga mängija saab teha panuse tema mängukorra ajal või tõsta oma panust vabalt valitud summas – panna mängu kasvõi kõik oma žetoonid.

Pot Limit
Iga mängija maksimaalne panus on piiratud praeguse poti suurusega. See tähendab, et mängija ei saa panustada rohkem raha, kui pott hetkel sisaldab. Pot Limit reeglid kehtivad peamiselt pokkeri variandis nagu Omaha, kuid neid võib kohata ka teistes pokkeri vormides.

Fixed limit
Iga mängija võib panustada või panuseid tõsta vaid kindla summa ulatuses. Panustamisraundide limiidid pannakse paika enne mängu algust.

Mängude Valik

Online kasiinod pakuvad tihti laia valikut pokkerimänge, pakkudes mängijatele mitmekesist ja põnevat mängukogemust. Siin on mõned populaarsemad pokkeri variandid, mida võib erinevatest kasiinodest leida:

1. Texas Hold'Em

Texas Hold’Em on kõige levinum pokkerimäng nii online- kui ka füüsilistes kasiinodes. Mängijad saavad kaks personaalset kaarti – mida teised mängijad ei näe – ja kokku viis ühist kaarti, mida saavad pärast igat panustamisvooru. Mängija lõplik käsi koosneb laual olevatest kaartidest ja mängija enda kaartidest.

2. Omaha

Omaha on väga sarnane Texas Hold’emile, kuid mängijale jagatakse kahe isikliku kaardi asemel neli kaarti, millest võib mängija kasutada käe moodustamisel kahte.

3. Seven-Card Stud

Seven-Card Stud on üsna keerulise strateegiaga pokkerimäng, kus jagatakse mängijale kokku seitse kaarti – kolm tükki nähtavad ainult mängijatele ja neli nähtavad kõikidele – kuid käe moodustamiseks võib neist kasutada vaid viit.

Vastupidiselt Omaha ja Texas Hold’Emile ei ole stud-tüüpi mängudes ühiseid kaarte.

Stud mängu saab mängida ka viie kaardiga ning seda nimetatakse Five-Card Stud’iks.

4. Razz

Razz on mäng, kus tuleb moodustada seitsmest jagatud kaardist kõige nõrgem pokkerikäsi. Razz on põhimõtteliselt tagurpidi versioon Seven-Card Stud’ist

5. Five-Card Draw

Mängu eesmärgiks on moodustada viiest jagatud varjatud kaardist parim käsi, kasutades võimalust üks kord 0-5 kaarti välja vahetada (millest tuleb nimetus “draw” e. tõmba)

6. Chinese Poker e. Hiina pokker

Haruldasem pokkerivariant, mille algversioon on leiutatud Hiinas, kuid tänapäeval kasiinodes mängitav variant on vastupidiselt tema nimele leiutatud hoopiski Soomes.

Sellise pokkerivariandi eripäraks on see, et mängijatel tuleb moodustada 13 kaardist kolm kätt, millest kaks koosnevad viiest ning üks kolmest kaardist.

Pokkeritubadega Kasiinode Võrdlus

Oleme loonud tabeli, mis võrdleb erinevaid pokkeritoaga kasiinosid ja nende poolt tehtavaid pakkumisi

K: Mis on pokkeritoaga kasiinod?

V: Pokkeritoaga kasiinod on online kasiinod, kus on eraldi sektsioon, mis on pühendatud pokkerimängudele. Erinevalt tavapärastest kasiinomängudest, kus mängitakse maja vastu, võimaldavad pokkeritoad mängijatel mängida üksteise vastu. Sellistes tubades on saadaval erinevad pokkeri variandid ja turniirid, pakkudes mängijatele autentset pokkerimängu kogemust. Pokkeritoad eristuvad oma sotsiaalse funktsiooni poolest, mis tähendab seda, et mängijad saavad suhelda ja võistelda teiste mängijatega.

K: Milliseid pokkerimänge võib kasiinodes leida?

V: Pokkeritoaga kasiinodes on tavaliselt saadaval mitmeid pokkerimänge, et rahuldada erinevate mängijate eelistusi. Lisaks populaarsetele variantidele nagu Texas Hold’em ja Omaha, võivad kasiinod pakkuda ka Seven-Card Stud, Razz ja Five-Card Draw pokkerit. Mõnes pokkeritoas leidub isegi vähem levinud mänge nagu Chinese Poker. Iga mängu variant nõuab oma unikaalset strateegiat ja oskusi, pakkudes mängijatele erinevaid väljakutseid ja mängustiile.

K: Kas ma saan pokkerit mängida oma mobiiliseadmes?

V: Jah. Tänapäeva tehnoloogia areng on võimaldanud enamikul pokkeritoaga kasiinodel pakkuda oma mänge ka mobiilseadmetes. Need mobiiliversioonid on optimeeritud nii, et need töötaksid sujuvalt nii Android kui ka iOS/Apple seadmetes, pakkudes kasutajatele võimalust nautida pokkerimänge igal ajal ja igal pool. Mobiiiliversioonid on loodud nii, et need säilitavad samad funktsioonid ja mängu kvaliteedi, mis on saadaval arvuti versioonides, tagades, et mängijad saavad kogeda sama põnevat mänguelamust ka liikvel olles.

K: Kuidas üldse pokkerit mängida?

V: Pokkeri õppimine algab mängu põhireeglite ja käte väärtuste mõistmisest. Algajatele mõeldud õpetustes käsitletakse tavaliselt pokkeri põhivariantide, nagu Texas Hold’em ja Omaha, reegleid. Lisaks strateegiatele ja käte kombinatsioonidele, õpetatakse mängijatele ka panustamist ja mängupsühholoogiat. Paljud pokkeritoaga kasiinod pakuvad algajatele spetsiaalseid laudu ja turniire, kus on väiksemad panused ja aeglasem tempo, et uued mängijad saaksid mugavalt oma oskusi arendada ja kogemusi omandada.

K: Millised on pokkeritoaga kasiinode poolt pakutavad boonused?

V: Pokkeritoaga kasiinod pakuvad mitmesuguseid boonuseid, et meelitada uusi mängijaid ja premeerida lojaalseid kliente. Levinud boonused on näiteks sissemakse boonused, kus kasiino annab mängijatele lisaraha. Levinud on ka tasuta turniiripiletid, mis võimaldavad mängijatel osaleda pokkeriturniiridel ilma osalustasu maksmata. Raha tagasi pakkumised ja cashback boonused on samuti populaarsed, tagastades mängijatele teatud protsendi kaotatud summast.