Turniirid

Sisukord

Turniirid Online Kasiinodes 2024

Turniirid online kasiinodes on põnev ja tasuv viis oma mängukogemust rikastada, lisades tavapärasele kasiinomängule adrenaliini ja konkurentsi elemendid. Turniirid pakuvad võimalust võistelda teiste mängijatega auhindade, tasuta spinnide, boonusraha ja muude ahvatlevate preemiate nimel. Uurime lähemalt, milliseid turniiride vorme online kasiinod pakuvad ja millised on turniiridel osalemise eelised.

Erinevad Turniiride Tüübid

Slotiturniirid

Selliseid turniire pakuvad tavaliselt slotimängudele keskenduvad kasiinod, näiteks Kingswin. Slotiturniiridel osalemiseks tuleb tavaliselt mängida ettenähtud mänge, milleks võivad olla kõik kasiinos pakutavad slotimängud või kindel valik mänge, näiteks teatud mängupakkuja poolt tehtud mängud. Mängudes tehtud panuste eest kogub mängija punkte ning punktide alusel koostatakse edetabel, kus edetabelis juhtival positsioonil olevad mängijad saavad auhindu.

Auhinnad sõltuvad kasiinoti, kuid võivad olla näiteks:

Tasuta spinnid: Tasuta keerutused ettenähtud slotimängudel.
Boonusraha: Boonus, mida saab kasutada panuste tegemisteks.
Reaalsed auhinnad: Mõned turniirid pakuvad ka füüsilisi auhindu, näiteks reisid, sularaha auhinnad, elektroonika, auto jms.

Pokkeriturniirid

Väga populaarne turniiri tüüp, mida pakuvad pokkeritoaga kasiinod nagu näiteks PokerStars, OlyBet jt. See sarnaneb füüsiliste pokkeriturniiridega, mis tähendab seda, et mängijad võistlevad omavahel teatud auhinnafondi eest. Turniiril osalemiseks peavad kõik mängijad maksma sisseostu summa, mis annab neile turniiril teatud hulga žetoone. Mängijad kaotavad žetoone, kui nad mängu kaotavad ja turniirilt eemaldatakse kõik mängijad, kes kaotavad kõik oma žetoonid. Viimane allesjäänud mängija võidab turniiri ja auhinnafondi. Täpsemat infot pokkeritubadega kasiinode kohta leiad meie vastavalt lehelt.

Pokkeriturniiridel on mitmeid eeliseid. Esiteks on neil kindel struktuur ja teadaolev lõpp, mis teeb neist paremini planeeritava turniiri ning samuti pakuvad nad võimalust võita suuremaid auhindu.

Pokkeriturniirid on saadaval erinevates formaatides, sealhulgas:

Freezeout: Kõige tavalisem turniiri formaat. Mängijad saavad turniiri ajal teha ainult ühe sisseostu. Kui nad kaotavad kõik oma žetoonid, on nad turniirist väljas.
Rebuy: Sellistel turniiridel saavad mängijad turniiri ajal teha mitu sisseostu.
Add-on: See on sarnane rebuyle, kuid lisaks sisseostule saavad mängijad osta ka žetoone turniiri ajal.
Satelliit: Need turniirid pakuvad auhinnaks pileteid teistele turniiridele, näiteks suurtele meistrivõistlustele.

Network turniirid

Network turniirid on sellised turniirid, mis ei ole organiseeritud kasiino enda poolt, vaid tavaliselt mängutootja poolt, mis tähendab seda, et samas turniiris saavad osaleda mängijad erinevatest kasiinodest, olenevalt sellest kas nende poolt kasutatav kasiino pakub vastava mängutootja turniiril osalevat mängu. Selliste turniiride auhinnafond on tavaliselt palju suurem ning auhinnad võivad ulatuda miljonite eurodeni, kuid kuna osalejaid on mitmetest kasiinodest on ka mängijate arv palju suurem. Üheks selliseks populaarseks turniiriks on näiteks Pragmatic Play poolt korraldatud Instant Bonus Buy turniir, kus saab osaleda Kingswin kasiino kaudu.

Oleme teinud tabeli erinevatest turniire pakkuvatest kasiinodest:

Mida Peaks Veel Turniiride Kohta Teadma?

Lisaks eelnevalt mainitud punktidele on turniiride kohta veel mitmeid asju, mida on oluline teada, et neil edukalt osaleda:

Registreerumise aeg

Turniiridele registreerumine on tavaliselt avatud teatud ajaperioodi jooksul enne turniiri algust. Slotiturniiride puhul pole registreerumine tavaliselt vajalik, st. turniiril osalevate mängude mängimine tagab osalemise juba automaatselt, kuid pokkeriturniiridele tuleb registreeruda. Varajane registreerumine võib tagada mõnikord teatud boonused, näiteks rohkem žetoone jms. Pokkeriturniiridel on tavaliselt vaja teha ka sisseost, mis tuleb teha turniiril osalemiseks. Sisseostu suurus varieerub olenevalt turniiri tüübist ja auhinnafondist.

Turniiri struktuur ja kestus

Turniiridel on kindel struktuur, mis määrab turniiri kestuse, panuste suuruse ja mängude arvu. Tutvu kindlasti turniiri struktuuriga, et olla kursis mängu kulgemise ja ajastusega. Network turniirid kestavad tavaliselt kauem, võimalik et mitmeid kuid ja isegi aastaid. Slotiturniiride kestus sõltub kasiinost endast ning näiteks Kingswini poolt pakutav Spin to Win turniir leiab aset iga kuu.

Turniiri tingimused

Turniiridel on kindlad võitmise tingimused, mis varieeruvad olenevalt turniiri tüübist. Pokkeriturniiri võitmiseks on peamine eesmärk koguda enda kätte kõik teiste osalejate žetoonid. Oluline on aga teada ka muudatusi, mis oleneb turniiri formaadist. Slotiturniiride puhul tuleb tavaliselt koguda punkte ning punktide arv sõltub panuste suurustest ja/või mängimise sagedusest. Igal turniiril on oma reeglid ja tingimused ning endega tuleb kindlasti tutvuda enne turniirile registreerimist. Reeglid ja tingimused sisaldavad informatsiooni turniiri formaadi, auhinnafondi struktuuri ja muude oluliste aspektide kohta. Turniiri tingimustega tutvumine tagab, et mõistad reegleid ja saad vältida ebameeldivaid üllatusi.

K: Mis on online kasiinode turniirid?

V: Online kasiinode turniirid on põnevad võistlused, mis pakuvad tavapärasest kasiinomängust erinevat kogemust. Need pakuvad võimalust võita suuremaid auhindu, kogeda adrenaliini ja konkurentsi ning proovida uusi mänge ning on peamiselt mõeldud selleks, et mängijaid kasiinosse meelitada. Turniirid sarnanevad suuresti teiste online kasiinodes pakutavate kampaaniatega, kuid erinevad selle poolest, et mängijad võistlevad sageli üksteise vastu kogudes punkte ja tõustes edetabelil.

K: Mis on enamlevinud turniiride tüübid online kasiinodes?

V: Online kasiinodes on kaks enimlevinud turniiri tüüpi. Esiteks slotiturniirid, mis pakuvad põnevat kogemust slotimängude fännidele. Mängijad teenivad punkte panuste tegemisega ettenähtud slotimängudes ja edetabelis kõrgemal kohal olevad mängijad saavad auhindu, näiteks tasuta spinne, boonusraha jms. Populaarsed on ka pokkeriturniirid, mis sobivad strateegiat ja konkurentsi nautivatele mängijatele. Mängijad võistlevad omavahel auhinnafondi eest, turniiril osalemiseks on vaja teha sisseost ja mängitakse žetoonide eest. Viimane allesjäänud mängija võidab turniiri. Lisaks on ka network turniirid, mida korraldavad mängutootjad ja kus osalevad mitmete kasiinode mängijad. Need pakuvad tavaliselt suuri auhinnafonde.

K: Mis on turniiridel osalemise eelised?

V: Online kasiinode turniiridel osalemine pakub mitmeid eeliseid. Võimalus võita suuremaid auhindu, kogeda põnevust ja konkurentsi, avastada uusi mänge, lihvida oma oskusi, suhelda teiste mängijatega ning nautida toredat meelelahutust on vaid mõned näited. Kogenud mängijate jaoks pakuvad turniirid head võimalust teenida lisatulu oma oskuste ja strateegiatega ning uutele mängijatele on turniiridel punktide kogumine heaks mängimise motivaatoriks.

K: Kas turniiridel osalemine vajab erilisi oskusi?

V: See oleneb paljuski turniirist endast ning kuigi otseselt osalemiseks erilisi oskusi vaja ei ole, annavad ettevalmistused turniiridel edu saavutamiseks eelise. Kindlasti vajab pokkeriturniiridel osalemine väga spetsiifilisi oskusi, kuid slotiturniiridel osalemine on sobilik ka algajatele. Oluline on tutvuda reeglitega, lihvida strateegiat, seada panuste limiit ja harjutada. Enne osalemist on kasulik lugeda arvustusi ja teiste mängijate kogemusi. Kokkuvõttes pakuvad turniirid igaühele põnevat ja tasuvat kasiinokogemust.

K: Kust leida infot erinevate turniiride kohta?

V: Infot turniiride kohta leiad mitmest kohast. Kasiino enda veebisait pakub reeglite, tingimuste ja auhinnafondi kohta kõige ajakohasemat ja detailsemat infot. Sotsiaalmeedia, kasiinokogukonnad ja spetsiaalsed veebisaidid nagu Kasiinod.ee pakuvad lisainfot ja mängijate kogemusi. Erinevate otsingumootorite abil võid samuti leida head infot. Küsimuste korral võid pöörduda otse turniiri korraldava kasiino enda klienditoe poole või võtta ühendust Kasiinod.ee meeskonnaga.