Parima Väljamaksega Kasiinod

0
Parim VIP-kasiino Eestis!

Tervitusboonus

Kuni 555 EUR ja 155 tasuta spinni tervitusboonus!

Plussid

 • Hea VIP Programm
 • Sagedased Sloti Turniirid
 • Palju Boonuseid

Miinused

 • Vananenud Disain

Makseviisid

0
Üks vanimaid online kasiinosid Eestis!

Tervitusboonus

Plussid

 • Pikaajalise hea mainega

Miinused

 • Võrreldes mõne uuema kasiinoga vähem innovatiivne

Makseviisid

0
Parim spordiennustust pakkuv kasiino!

Tervitusboonus

Uutele mängijatele kuni 500 EUR tervitusboonus!

Plussid

 • Tugeva Eesti taustaga suur kasiino
 • Hea lojaalsusprogramm

Miinused

 • Vähem innovatiivne võrreldes mõne uuema online kasiinoga

Makseviisid

0
Ohtralt Eesti spordisündmuseid pakkuv spordipanustamise platvorm

Tervitusboonus

100% kuni 50 EUR virtuaalspordi boonus

Plussid

 • Väike minimaalne sissemakse
 • Pakub kohalikele sündmustele panustamise võimalusi

Miinused

 • Klienditugi on natuke piiratud võrreldes mõne teise suure online kasiinoga

Makseviisid

0
Üks parimaid ja vanimaid online kasiinosid maailmas!

Tervitusboonus

100% boonus kuni 100 EUR + 100 tasuta spinni

Plussid

 • eCOGRA sertifikaat
 • Väga lai mänguvalik
 • Omab eksklusiivseid mänge

Miinused

 • Ebatäpsed konto sulgemise tingimused

Makseviisid

Parimad Online Kasiinod 2024

Kõik mängijad soovivad võita võimalikult tihti ja palju ning eriti silmapaistvad on sellised online kasiinod, mis pakuvad mängijatele kõrgeid väljamakseid. Oleme teinud ülevaate just sellistest online kasiinodest. 

Parima Väljamaksetega Kasiinode Hindamine

Et mõista paremini, mis on parimate väljamaksetega online kasiinode puhul tähtis, tuleb olla kursis teatud terminitega. 

1. Tagasimakse protsent ehk RTP

Parima väljamaksega kasiinod on online kasiinod, mis pakuvad mängijatele võrreldes teiste kasiinodega sagedasemaid väljamakseid. See tähendab seda, et selliste kasiinode mängudel on kõrgem väljamakse protsent, tuntud ka kui RTP (Return to Player). RTP on statistiline hinnang, mis näitab seda, kui suur osa panusest makstakse mängijale tagasi pikema perioodi jooksul. Näiteks mäng, mille RTP on 95%, tähendab teoreetiliselt seda, et iga 100 panustatud euro kohta makstakse 95 eurot tagasi võitudena.

Üheks kõige kõrgema RTP-ga mänguks võib pidada Blackjacki. Blackjacki RTP varieerub sõltuvalt mängu variandist ja mängija poolt kasutatavatest strateegiatest. Tüüpiliselt jääb blackjacki RTP vahemikku 99% kuni 99,5%, kui kasutada head strateegiat. See tähendab, et pikemas perspektiivis võib mängija endale tagasi saada 99 kuni 99,5 eurot iga 100 panustatud euro kohta.

Siiski on oluline märkida, et selliste mängude puhul sõltub RTP suuresti mängija oskustest ja strateegiast, eriti blackjackis, kus otsuste tegemine mõjutab oluliselt mängu tulemust. Samuti võivad erinevad blackjacki variandid ja kasiino poolt määratud reeglid RTP-d. mõjutada.

Sageli saavad kasiinod ise oma mängude RTP-d seada ning parimate väljamaksetega kasiinodes on slotimängude RTP võrreldes teiste kasiinodega kõrgem. Üldiselt on slotimängude puhul kõrge RTP >95%.

Näitena võin tuua populaarse slotimängu Legacy of Dead, mille RTP on Coolbet kasiinos 96.5%, kuid teistes kasiinodes (k.a välismaa online kasiinodes) 85.5%.

2. Volatiilsus

Mängude volatiilsus viitab riskitasemele, mis on seotud konkreetse mänguga ja mõjutab seda, kui tihti ja kui suuri võite mängija võib oodata. Volatiilsust võib pidada nö. “riskiastmeks”.

Madala volatiilsusega mängud pakuvad sagedasi, kuid väiksemaid võite. Need mängud sobivad mängijatele, kes soovivad mängida kauem ja väiksema algsumma eest, vältides suuri kõikumisi oma eelarves. Väiksema volatiilsusega mängud pakuvad rohkem stabiilsust ja sobivad uutele mängijatele rohkem.

Kõrge volatiilsusega mängudega võidab mängija harvemini, kuid need võidud on tavaliselt suuremad. Sellised mängud sobivad mängijatele, kes jahivad suuri jackpot’e ja võite, kuid suudavad taluda pikemaid perioode ilma võitudeta. Kõrge volatiilsusega mängud vähendavad mängija eelarvet kiiremini, kuid pakuvad potensiaali suurteks võitudeks.

Mängija peaks valima mängu, mis vastab tema riskitaluvusele ja mängustiilile.

3. Mängijate arvustused ja mainekus

Parimate väljamaksega kasiinodel on mängijate seas hea maine, pakkudes kvaliteetset klienditeenindust, kiireid ja probleemituid väljamakseid ning mängijasõbralikke tingimusi.

Kindlasti peab omama kasiino Eestis kehtivat litsentsi.

4. Madalad läbimängunõuded

Parimate väljamaksetega kasiinode puhul on väga hea see, kui nende boonuspakkumistel on madalad läbimängunõuded. Läbimängunõuded viitavad tingimustele, mille kohaselt mängijad peavad teatud summa mängudes panustama, enne kui nad saavad oma boonustest saadud võidud välja võtta. Parimate väljamaksetega kasiinode puhul on need nõudmised mõistlikult madalad, mis tähendab seda, et mängija saab oma võidud kergemini kätte.

Mõistlikuks läbimängu nõudeks võib pidada näiteks 30x läbimängunõuet. Mõnikord kehtivad läbimängunõuded ainult boonuse summale, kuid mõnel juhul võib see kehtida nii boonusele kui ka algsele sissemaksele ning mõne kasiino puhul tundub läbimängunõue pealtnäha esialgu väiksema, olles kas siis 25x või isegi 20x, kuid see on petlik, kuna sellistel kasiinodel kehtib ka enamasti ka sissemakse läbimängunõue.

On tähtis, et mängijad loeksid läbi boonuse tingimused ja oleksid teadlikud nõuete suurusest ja muudest piirangutest.

5. Väljamaksete piirangud

Parimate väljamaksetega kasiinodel võiksid olla võimalikult väiksed maksimaalse väljamakse piirangud. Tavaliselt seavad online kasiinod väljamakseteks erinevad piirangud, mis tähendab seda, et mängija saab teha teatud suuruses väljamakseid päevas, nädalas või kuus. Tavaliselt on need piirangud u. 20 – 40,000 eurot kuus, mõne kasiino puhul veel väiksemad. Väga kõrge, 150,000, igakuise piiranguga on näiteks Winnerz, Wisho ja Trickz kasiinod. See tähendab seda, et mängija saab iga kuu teha väljamakset kuni 150,000 euro väärtuses.

Mõnel kasiinol puudub väljamaksete piirang täielikult ning üheks selliseks kasiinoks on Chanz kasiino. Suuri väljamakseid saavad endale enamasti lubada suuremad ja tuntumad kasiinod.

Tuleb kindlasti kasuks uurida täpsemate väljamaksete piirangute kohta kasiino klienditoelt – mõned kasiinod võivad olla piirangute suhtes paindlikud. Minimaalseks väljamakse suuruseks on tavaliselt 5-10 eurot.

Parimate Väljamaksetega Kasiinod Eestis

Parimate väljamaksetega kasiinode hindamiseks oleme teinud tabeli, võttes peamiselt arvesse ühe nende kõrgeima RTP-ga mängu, kuid ka nende väljamaksete piirangud.

K: Mis on parima väljamaksega kasiino puhul tähtis?

V: Parimate väljamaksetega kasiinode puhul on tähtis nende kõrge tagasimakse protsent ehk RTP (Return to Player). Mängude volatiilsus on samuti oluline – see näitab riski taset, mõjutades võitude sagedust ja suurust. Lisaks peaksid head kasiinod pakkuma madalaid läbimängunõudeid boonustele, kiireid ja probleemituid väljamakseid ning mängijasõbralikke tingimusi. Kasiino usaldusväärsus ja maine, sealhulgas kehtiva litsentsi olemasolu, on samuti kriitilise tähtsusega.

K: Mis on RTP ja volatiilsus?

V: RTP tähendab tagasimakse protsenti, mis näitab, kui suur osa panustatud rahast makstakse pikema aja jooksul tagasi võitudena. Volatiilsus kirjeldab mängude riski taset, mõjutades võitude sagedust ja suurust. Madal volatiilsus viitab sagedasematele, kuid väiksematele võitudele, samas kõrge volatiilsusega mängud pakuvad harvemaid, kuid suuremaid võite. Volatiilsuse sobivus sõltub suures osas mängijast endast.

K: Millised on hea RTP-ga mängud?

V: Hea RTP-ga mängud pakuvad mängijatele suuremat tagasimakse protsenti. Näiteks on Blackjack üks kõrgeima RTP-ga mäng, samuti pakuvad paljud videopokkeri variandid ja teatud slotimängud kõrget RTP-d. Mängude valik ja RTP võivad erineda olenevalt kasiinost, seega on oluline iga mängu puhul konkreetne RTP üle kontrollida ning mängida ainult kontrollitud mänge ja slotimasinaid.

K: Millised on parimate väljamaksetega kasiinode piirangud?

V: Parimate väljamaksetega kasiinodel võivad olla piirangud väljamaksete suurusele ja sagedusele. Piirangud varieeruvad, kuid heade kasiinode puhul on need mõistlikud, võimaldades mängijatel suuremaid summasid välja võtta. Mõnedel kasiinodel on kõrged väljamaksepiirangud või puuduvad need täielikult. Enne mängimist tee kindlasti selgeks vastava kasiino ja mängi reeglid ja piirangud, et vältida võimalikke ebameeldivusi.

K: Mis on parimate väljamaksetega kasiinod Eestis?

V: Parimad väljamaksetega kasiinod sõltuvad suuresti mängija enda eelistusest, kuna on tähtis, et pakutavad tingimused ja mängud sobivad mängija mängustiiliga ja isiklike soovidega. Üldiselt pakuvad parimate väljamaksetega kasiinod Eestis kõrget tagasimakse protsentidega mänge, paindlikke väljamaksete piiranguid ja heade tingimustega boonuspakkumisi. Kõige tähtsam on siiski see, et vastav mäng ja seda pakkuv kasiino Sulle endale meeldiks.

K: Kuidas leida parimate väljamaksetega kasiinod?

V: Parimate väljamaksetega kasiinode leidmiseks on hea alustada kasiinode ülevaate lehtedest, nagu näiteks kasiinod.ee, mis pakuvad ausaid ülevaateid ja reitinguid. Sellised leheküljed arvustavad ja võrdlevad kasiinode RTP-d, volatiilsust, boonuspakkumisi ja läbimängunõudeid. Samuti on kasulik lugeda teiste mängijate tagasisidet ja arvustusi, mis aitavad hinnata kasiino mainet ja klientide rahulolu. Lisaks on oluline kontrollida, et kasiinol oleks Eestis kehtiv litsents ja hea maine.