Kingswin

0
Parim VIP-kasiino Eestis!

Tervitusboonus

Kuni 555 EUR ja 155 tasuta spinni tervitusboonus!

Plussid

  • Hea VIP Programm
  • Sagedased Sloti Turniirid
  • Palju Boonuseid

Miinused

  • Vananenud Disain

Makseviisid

Sisukord

1. Sissejuhatus

Olen alati väiksematele kasiinodele kaasa elanud – neil on lihtsalt teistsugune karakter ja kohalik võlu. Just see sama miski tõmbaski mind Kingswini poole – siin tunned ennast nagu oluline mängija, mitte lihtsalt üks klientidest lõputus online kasiinode maastikus.

Kingswin ei pruugi olla uhkete sponsoritega hiigelkasiino, aga ärgem unustagem – see on meie enda Eesti oma. 2013. aastal asutatud Eesti kasiino tegutseb range Eesti litsentsi alusel, mis tähendab, et siin mängitakse reeglite järgi ning pea kümme aastat tegutsenud Kingswin on end turul juba kindla tegijana kehtestanud.

Oma suhteliselt tagasihoidlikust suurusest hoolimata on Kingswin Eesti mängijatele vägagi meelepärane. Selle taga võib olla nende pühendumus Bitcoini kasutamisele, mis on Eestis tegutsevade online kasiinode seas vägagi unikaalne.

Olles ise Kingswiniga tihedalt seotud, on ülevaate eesmärk uurida Kingswini veidi põhjalikumalt, objektiivsemalt, et saada aru, kas nende kuningliku välimuse taga on ka midagi enamat. Tutvume nende mänguvaliku, boonuste, makseviiside ja vastutustundliku mängimisega – kõigega, mis on hea online kasiino puhul oluline. Nii et kui soovite teada saada, mida see kohalik kasiino pakub, siis uurigem seda üheskoos!

2. Esmamulje

Kingswinis konto loomine oli lihtne ja kiire. Ma ei pidanud esitama ühtegi lisadokumenti ega täitma pikki vorme – tuli vaid täita mõned andmed ja teha sissemakse. See on üks selliste kasiinode võlusid, millel ei ole keerulist registreerimise nõuet. Mängima saate asuda kohe, ilma mingi jama ja lisa stressita.

Kasino välimus ja kujundus tekitas minus positiivse mulje. Tume taust on silmadele mõnus ning kuninglik teema lisab mängimisele omapärast sarmi. Mulle meeldib, et saidil on kasutusel mugav navigatsioon. Esimesel lehel on pöörlev bänner, kust leiab infot käimasolevate kampaaniate kohta. Populaarsete mängude ja hiljutiste võitude kuvamine paneb tundma, et tegemist on tõeliselt suure kasiinoga. Jalusemenüüs on kasulikud lingid erinevatele olulistele lehekülgedele, nagu “Tingimused” või “Vastutustundlik mängimine”. Nende leidmine ei ole keeruline. Üldiselt on kõik hästi läbi mõeldud, ei ole liiga kirju ning kasutamine on mugav.

Sait ise töötab sujuvalt. Lehed laevad kiiresti ning tehnilisi tõrkeid esile ei kerkinud.

Kui disainist rääkida, siis see meeldis mulle väga. Hästi kasutatud teema tõttu paistab Kingswin teiste sarnaste kasiinode seast välja. Mänge on siin lihtne otsida – peale “Otsi” lahtrit on olemas mängude kategooriad ja pakkujate järgi filtreerimine. Muidugi oleksin rõõmus, kui filtritest saaks valida mitu mängutootjat korraga.

Registreerimisprotsessi osas võib öelda, et suuremat vahet teiste kasiinodega polnud.

Üldiselt jättis Kingswin mulle väga hea esmamulje. Nii koduleht kui ka mängud töötavad sujuvalt. Minu arust on see üks silmapaistvamaid kasiinosid Eestis ja nende lähenemine oma nišile on vägagi mängijasõbralik.

3. Mänguvalik

Mängude valik Kingswinis on korralik – pakutakse üle 3000 mängu erinevatelt tuntud mängutootjatelt nagu Betsoft, Pragmatic Play ja teised. Kasiino kodulehel on eraldi kategooriad slotimängudele, live-kasiino mängudele, videopokkerile ja lauamängudele – navigeerimine on lihtne ning iga mängija peaks siit endale meelepärast meelelahutust leidma.

Kingswinis ei ole ei spordiennustust, pokkerit ega bingot. Mulle isiklikult pokkeri puudumine väga suurt rolli ei mängi, aga mõned mängijad võivad sellest puudust tunda. Enamasti keskendub Kingswin puhtalt kasiinomängudele, seega on mõnes mõttes ka loogiline, et siin teisi hasartmänguliike ei pakuta.

Eksklusiivseid mänge Kingswinis silma ei paistnud ning väiksema kasiino puhul on see ka arusaadav. Minu jaoks ei ole eksklusiivsed mängud nii olulised ja pigem loeb ikkagi mängude valik ja mitmekesisus, mille osas pole ma siiani pettunud.

Mängude leidmine on lihtne. Filtreerida on võimalik nii kategooriate kui ka mängutootja järgi – see on alati positiivne, eriti kui on teada, millise mängutootja slotid just sinu lemmikud on. Ainus asi, mida võiks ehk natuke paremaks muuta, on mitme mängutootja valiku võimaldamine üheaegselt.

Kingswin lisab oma valikusse regulaarselt uusi mänge. See hoiab kasiino mängude valiku värskena ja mängijatel ei teki olukorda, kus pole enam midagi põnevat mängida. Väikese Eesti kasiino puhul on see eriti oluline, kuna suurte tegijatega mängude valiku poolest konkureerida on raske.

Üldiselt olen Kingswini mänguvalikuga rahul. See on piisavalt mitmekesine, et ma leiaksin iga kord midagi huvitavat, kuid samas ei ole valik nii lai, et see tekitaks segadust. Ainus natuke negatiivne külg on pokkeri, spordiennustuse ja bingo puudumine, aga kuna Kingswin keskendub niikuinii puhtalt kasiinomängudele, siis pole see nii suur üllatus.

4. Boonused ja Kampaaniad

Kingswini boonused ja pakkumised on nende üks tugevamaid külgi. Uued mängijad saavad tervituspaketi, mis koosneb viiest deposiidiboonusest ja tasuta keerutustest – kokku 555 eurot ja 155 tasuta keerutust. Nende pakkumiste raames on võimalik boonuseid kasutada mitmes erinevas slotimängus. Väga hea on see, et boonuste saamiseks piisab enamasti vaid 10-eurosest sissemaksest.

Boonusraha kasutamiseks annab Kingswin rohkesti aega ja üldiselt on nende pakkumiste tingimused pigem mängijasõbralikud. Muidugi tuleb kõik boonuste tingimused alati enne nende kasutamist ise üle lugeda, aga üldiselt ei peaks siin mingeid suuremaid ebameeldivaid üllatusi ette tulema.

Samuti pakutakse regulaarselt erinevaid põnevaid kampaaniaid kasiinomängude jaoks, kus on võimalik võita nii auhindu kui ka boonusraha. Näiteks on Kingswinis turniire, kus mängijatel on võimalus teistega võisteldes erinevaid auhindu võita.

Lisaks kampaaniatele on olemas ka lojaalsusprogramm, kus on kokku viis taset – alustades Sepana ja lõpetades Kuningana. Ühelt tasemelt teisele saadakse punkte kogudes ning mida aktiivsem olla, seda suurem on võimalus tõusta ja seda paremaks lähevad kampaaniad ja boonused, mida kasiino pakub. Lojaalsusprogramm on tõesti väga uhke ja unikaalne ning sellise suurusega Eesti kasiinol on minu arvates see väga suur pluss.

Üldiselt jätsid Kingswini boonused, kampaaniad ja lojaalsusprogramm väga hea mulje. Pakutakse huvitavaid võimalusi ning tingimused on mängijatele soodsad. Tundub, et Kingswin panustab mängijatele positiivse kogemuse pakkumisele, mitte ainult oma kasumi kasvatamisele.

5. Makseviisid

Kingswin pakub oma mängijatele päris suurt valikut erinevaid maksevõimalusi. Siit leiab nii klassikalised kaardimaksed (Visa ja Mastercard) kui ka mugavad internetipangaülekanded (Brite) läbi tuntud Eesti pankade nagu Swedbank, SEB, LHV, Luminor ja Coop Pank. Lisaks saab maksta populaarsete e-rahakottidega nagu Neteller ja Skrill. Kõige huvitavam on see, et Kingswinis on võimalik maksta ka Bitcoiniga, mis on Eesti kasiinode seas täiesti unikaalne.

Maksemeetodite miinimum- ja maksimumlimiidid on mõistlikud. Enamiku meetoditega on võimalik nii sisse kui välja makseid teha alates 10 eurost (Brite puhul 20 eurot), mis on enamasti piisav ka uutele mängijatele. Maksimumlimiidid on piisavalt kõrged, et ka tõsisemad hasartmängurid ei pea selle pärast liigselt muretsema. Mõningaste eranditega on enamiku maksemeetodite väljamaksmise maksimum summa 10 000 eurot päevas.

Väljamaksete töötlemine on kiire – tavaliselt tehakse need vähem kui 5 minutiga. Kaardimaksetele kulub loomulikult aega rohkem, aga üldiselt ei võta ka need liiga kaua aega.

Maksetega seotud tingimused on selgelt leitavad ja arusaadavad. Üldiselt ei ole seal midagi, mis peaks mängijatele ebameeldivaid üllatusi valmistama. Siiski, nagu alati, tuleb enne mängima asumist ja sissemakse tegemist kõik tingimused endale selgeks teha. Tasub ka teada, et Eesti litsentsiga kasiinod peavad mängijaid tuvastama ja kui üksik sissemakse või sissemaksete summa 24 tunni jooksul ületab 2000 eurot.

Olen Kingswinis kasutanud mitmeid erinevaid maksemeetodeid, millest kõik on siiani sujuvalt töötanud. Ühtegi erilist probleemi ma esile tõsta ei oska – väljamaksetega läheb natuke aega ning mingeid lisakulutusi mul tekkinud ei ole. Kõik tundub olevat turvaline ja usaldusväärne.

Mulle avaldas Kingswini maksemeetodite sektsioon muljet just selle pärast, et siin on nii palju erinevaid võimalusi ning enamikul meetoditel on madalad miinimumsummad. Kindlasti rõõmustab Bitcoiniga makse võimalus neid mängijaid, kes hindavad krüptorahaga seotud privaatsust ja anonüümsust.

6. Ausus ja Turvalisus

Kingswin on saanud hasartmängu tegevusloa Eesti Maksu- ja Tolliametilt, mis tähendab, et nad järgivad väga rangeid reegleid. See annab mängijatele kindlustunde, et tegemist on ausa ja turvalise kasiinoga. Kahjuks mingeid muid sertifikaate, näiteks eCOGRA, ma Kingswinis ei leidnud.

Andmete turvalisuse ja kaitse osas paistab Kingswin olevat tõsiseltvõetav ettevõte. Nende kodulehel on selgelt välja toodud, kuidas mängijate andmeid säilitatakse ja töödeldakse. Kasutusel on kõrgetasemeline krüpteerimine ning muud standardmeetmed, mis peaksid mängijatele kindluse andma.

Hasartmängude aususe osas ei paku Kingswin väga palju lisainfot. Kõik mängud töötavad juhuslike numbrite generaatori (RNG) põhjal, aga selle kohta, kas nad lasevad oma süsteeme ja mänge sõltumatutel asutustel regulaarselt kontrollida, ma infot ei leidnud. See ei tähenda loomulikult, et nende mängud ei oleks ausad – Eesti litsentsiga kasiinod peavad niikuinii rangelt mängude ausust jälgima.

Kingswini konto sulgemise ja lõpetamisprotsessid on standardsed. Kui mängija rikub kasiino reegleid, on kasiinol igal ajal õigus konto sulgeda. Samamoodi võib mängija ise igal ajal oma konto sulgeda. Seda saab teha kasiino kodulehel oleva vormi kaudu või võttes ühendust klienditoega.

Üldiselt ma usaldan Kingswini piisavalt – kuna nad on saanud Eesti litsentsi, siis kontrollib Maksu- ja Tolliamet nende tegevust regulaarselt. Samas võiks mängude aususe ja kõige muu sarnase kohta olla nende kodulehel natuke rohkem infot, see tekitaks mängijates veel suurema usalduse.

Siiski tuleb ära märkida, et kasiino jätab endale õiguse sulgeda mitteaktiivseid kontosid. See on küll nende reeglites selgelt kirjas, aga see ei ole eriti mängijasõbralik.

7. Vastutustundlik Mängimine

Vastutustundliku mängimise osas teeb Kingswin päris head tööd. Nende kodulehel on eraldi lehekülg, kus on üleval kogu põhiline info hasartmängusõltuvuse, sellega seotud ohtude ja abi saamise kohta. Lisaks pakutakse mängijatele erinevaid tööriistu, mille abil on võimalik enda mängimist piirata: sissemakselimiidid, kaotuslimiidid, panustamislimiidid jms. Nende abil on võimalik seada oma mängukontole päeva-, nädala- või kuupõhised limiidid. Kui mängija tahab pikemat pausi teha, on võimalik valida ka ennast mängimisest välja jätmine 6 kuuks, 9 kuuks või 12 kuuks.

Veel on võimalik külmutusperiood, mille käigus kontot ei ole võimalik kasutada üks päev, kolm päeva, seitse päeva, kuu, kolm kuud või kuus kuud. Leheküljelt leiab palju infot vastutustundliku mängimise kohta ning ka kontaktid organisatsioonidesse, kust on võimalik abi saada, näiteks HNS (Eesti Hasartmängusõltlaste Ühing) ja Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskus.

Minule avaldas Kingswini vastutustundliku mängimise sektsioon väga positiivset muljet. Leheküljel on palju kasulikku informatsiooni ning pakutakse vägagi tõhusaid tööriistu mängimise kontrollimiseks. Tore on see, et siin panustatakse ennetamisele ja mängijatele meeldetuletamisele probleemide ennetamiseks, mitte ainult tagajärgedega tegelemisele. Kogu info on eesti keeles olemas ning kontaktid ja info abistavate asutuste kohta on kergesti leitavad.

8. Klienditugi

Kingswinis töötavad sõbralikud ja professionaalsed klienditoe esindajad. Abi saab nii e-posti aadressil support@kingswin.com kui ka live-chatis, mis on avatud iga päev kell 09:00-21:00. Mõlemal juhul on abi saadaval eesti, inglise ja vene keeles. Live-chati puhul on vastused väga kiired – tavaliselt võtab see aega vähem kui üks minut. E-postile saab vastuse samuti üsna kiiresti.

Lisaks otsekontaktile on olemas ka korduma kippuvad küsimused (KKK) lehekülg. See on korralikult koostatud ja sealt leiab kiiresti kõik vajaliku üles. Kindlasti tasub esmalt sinna pilk peale heita, enne kui klienditoe poole pöörduda.

Ma ise pakun samuti Kingswini kliendituge ning seepärast on mul seda raske täpsemalt hinnata. Probleemide tekkimisel võite minuga otse ühendust võtta (support@kingswin.com või reaalajas vestluses). Olen siin teid alati abistamas ja teen endast parima, et teie mängukogemus Kingswinis oleks võimalikult positiivne.

Üldiselt arvan ma, et Kingswini klienditugi on tasemel. Abi on alati käe-jala juures ning teenindajad on sõbralikud ja asjatundlikud. See annab kindlustunde, et kui tekib mõni probleem, saab mängija alati kiiresti abi.

9. Üldmulje ja Soovitused

Minu üldmulje Kingswinist on väga positiivne. See on suurepärane alternatiiv paljudele teistele tuntud Eesti kasiinodele, sest pakub midagi täiesti unikaalset – võimalust maksta Bitcoiniga ning tõeliselt kuninglikku lojaalsusprogrammi. Mängude valik on piisavalt lai, pakkumised on mängijasõbralike tingimustega, makseviiside valik on mitmekesine ning turvalisus ja klienditugi on tasemel.

Kahjuks ei ole Kingswinil veel eraldi aktiivseid sotsiaalmeedia kontosid, mis teeks kindlasti kasiino mängijatele veelgi ligipääsetavamaks ning hetkel veel ei ole mulle silma hakanud mingeid suuri võite, mida Eesti mängijad saanud oleksid. See võib olla lihtsalt sellepärast, et tegemist on pigem väiksema kasiinoga võrreldes näiteks OlyBeti või Optibetiga.

Üks asi, mis mängijad peaksid kindlasti teadma, on see, et Kingswini tingimustes on kirjas, et kontolt võidakse raha maha võtta juhul, kui konto on tükk aega olnud mitteaktiivne, samuti võidakse konto põhjuseta sulgeda, mis ei ole väga mängijasõbralik.

Üldiselt on Kingswini maine mängijate seas hea. Ma ei ole näinud väga palju negatiivseid kommentaare, mis on kindlasti positiivne. Kuna nad on ka Eesti litsentsiga kasiino, siis ei pea mängijad üldiselt muretsema pettuste või oma andmete ohutuse pärast.

Mina soovitaksin Kingswini kindlasti eelkõige neile mängijatele, kes on huvitatud krüptorahaga mängimisest ning soovivad suurepäraseid lojaalsusboonuseid. Kogenud mängijatele on siin kindlasti piisavalt palju pakkuda ning samuti on see suurepärane koht kust alustada, kui oled kasiinomaailmas alles uus.

Kokkuvõtteks võin öelda, et Kingswin on tõesti väiksemate Eesti kasiinode kuningas. Siit leiab traditsioonilise kasiino kõik põhielemendid ning ka midagi unikaalset. Kui olete huvitatud uuest kogemusest ning soovite toetada meie oma Eesti ettevõtet, siis Kingswin on kindlasti suurepärane valik.

Kui teil on mõni täiendav küsimus, siis võtke minuga julgesti ühendust. Ma teen Kingswiniga tihedat koostööd ning annan endast parima, et teid objektiivselt nõustada ja teie kogemus kasiinos võimalikult positiivseks muuta.

0
Kuni 555 EUR ja 155 tasuta spinni tervitusboonus!