VIP Kasiinod

0
Üks esimestest kontovabadest kasiinodest Eestis!

Tervitusboonus

200% kuni 30 EUR spordiennustuse tervitusboonus

Plussid

 • Kontovaba kasiino
 • Tugev bränd ja hea maine

Miinused

 • Puudub KKK sektsioon

Makseviisid

0
Parim VIP-kasiino Eestis!

Tervitusboonus

Kuni 555 EUR ja 155 tasuta spinni tervitusboonus!

Plussid

 • Hea VIP Programm
 • Sagedased Sloti Turniirid
 • Palju Boonuseid

Miinused

 • Vananenud Disain

Makseviisid

0
Uusim Eestis litsentseeritud online kasiino

Tervitusboonus

325% kuni 10000 EUR + 300 tasuta spinni

Plussid

 • Suur tervitusboonus
 • Lojaalsus- ja VIP-programm
 • Ööpäevaringne kasutajatugi

Miinused

 • Puuduvad pangalingid
 • Puudub Eestikeelne kasutajatugi

Makseviisid

0
Hea lojaalsusprogrammiga kasiino! Mängi ja kogu punkte!

Tervitusboonus

100% boonus kuni 250 EUR slotimängudes + 50 tasuta spinni

Plussid

 • Läbimõeldud bränd ja hea maine
 • Hea lojaalsusprogramm

Miinused

 • Jääb alla sama firma poolt loodud suuremale Ninja Casinole

Makseviisid

0
Üks vanimaid online kasiinosid Eestis!

Tervitusboonus

Plussid

 • Pikaajalise hea mainega

Miinused

 • Võrreldes mõne uuema kasiinoga vähem innovatiivne

Makseviisid

0
Parim spordiennustust pakkuv kasiino!

Tervitusboonus

Uutele mängijatele kuni 500 EUR tervitusboonus!

Plussid

 • Tugeva Eesti taustaga suur kasiino
 • Hea lojaalsusprogramm

Miinused

 • Vähem innovatiivne võrreldes mõne uuema online kasiinoga

Makseviisid

0
Tugeva brändiga online kasiino

Tervitusboonus

200% kuni 10 EUR boonust + 50 tasuta spinni

Plussid

 • Tugeva taustaga ja läbimõeldud brändiga kasiino

Miinused

 • Jääb natuke alla sama firma suurematele kasiinodele

Makseviisid

0
Hea VIP-programmiga kasiino

Tervitusboonus

200 tasuta spinni!

Plussid

 • Ahvatlevad VIP-privileegid

Miinused

 • Ei ole Eestis väga tuntud

Makseviisid

0
Mereteemaline, lojaalsuspreemiatega kasiino

Tervitusboonus

100% kuni 500 EUR boonus + 200 tasuta keerutust ja 100% kuni 100 EUR spordiennustuse boonus

Plussid

 • Hea disain
 • Läbimõeldud lojaalsusprogramm

Miinused

 • Ei keskendu väga Eesti mängijatele

Makseviisid

0
Põnevate visuaalsete elementidega kasiino

Tervitusboonus

100% Kuni 500€ Boonust + 100 tasuta spinni mängus "Book of Dead"

Plussid

 • Põnevad visuaalsed elemendid ja liikuvad pildid
 • Lai valik mänge (5000+)
 • Hea VIP-programm

Miinused

 • Üsnagi uus, seega puudub tugev taust

Makseviisid

0
Hea tervitusboonusega kasiino slotimängu huvilistele

Tervitusboonus

350 tasuta spinni kahel esimesel sissemaksel

Plussid

 • Ahvatlev tasuta spinnide tervitusboonus
 • Pakub VIP-programmi

Miinused

 • Ei keskendu otseselt Eesti turule

Makseviisid

VIP Kasiinod 2024

Mõned online kasiinod pakuvad oma kõige lojaalsematele klientidele erilisi hüvesid, olgu selleks siis erinevad boonuspakkumised või isegi füüsilised auhinnad. Selliseid kasiinosid nimetatakse VIP- või siis lojaalsusprogrammiga kasiinodeks. Mida sellised kasiinod täpselt pakuvad?

Mis on VIP kasiinod täpsemalt?

Mõiste “VIP kasiino” või “VIP programmiga kasiino” võib olla natuke segadust tekitav, kuna seda kasutatakse sageli samaväärselt mõistega “lojaalsusprogrammiga kasiino”. Sageli tähendab see ühte ja sama, kuid VIP kasiinod võivad mõnel puhul eristuda selle poolest, et VIP programmiga liitumiseks peab mängija selleks palju panuseid tegema. Lojaalsusprogrammiga liitumine on tavaliselt automaatne ja sõltub vaid mängija mängimise sagedusest ja panustatud summadest. Kasiinod.ee leheküljel olevad VIP kasiinod on samuti mõiste suhtes paindlikud ning mõne kasiino puhul on raske eristada VIP programmi lojaalsusprogrammist.

Peab pidama meeles, et VIP kasiinodele kehtivad täpselt samad reeglid, mis tavalistele online kasiinodele, sealhulgas Eestis kehtiva litsentsi olemasolu ja ausad, selged kasutajatingimused.

1. Liitumine

VIP programmiga liitumiseks peab kasutaja olema VIP programmi pakkuvas online kasiinos  aktiivne mängija, tegema sageli sissemakseid ning võtma tihti osa kasiino poolt pakutavatest erinevatest kampaaniatest. Teatud perioodi jooksul võtab mängijaga ühendust vastav VIP programmiga tegelev isik kes pakub talle võimalust VIP programmiga liituda. Lojaalsusprogrammid on sageli vähem eksklusiivsed ja nendega liitumiseks on vaja vaid piisavalt mängida ning teha teatud summas sissemakseid.

2. VIP Kasiinode astmed

Sageli pakuvad VIP kasiinod n.ö astmelist programmi, kus mängija saab olenevalt oma mängimise sagedusest ja panuste suurustest tõusta kõrgematele astmetele või tasemetele. Mängija kogub mängude mängimisel punkte ning teatud arv punktide täitumisel tõuseb ta uuele tasemele. Iga tasemega kaasnevad erinevad hüved ja boonused. Näiteks võib igal tasemel olla erinev väljamaksete limiit või boonuste suurus. Sageli võivad kõrgemate astmetega suureneda ka auhindade suurused. Üheks heaks näiteks astmelisest VIP programmist on näiteks Posido kasiino, mis pakub oma mängijatele viie astmelist VIP programmi erinevate hüvedega.

VIP kasiinode poolt pakutavad teenused ja hüved

1. VIP Programmide Boonuspakkumised

Üheks tüüpilisemaks boonuseks VIP kasiinode puhul on näiteks cashback boonus, mis on tagasimakse boonus, mille puhul kasiino maksab mängijatele tagasi teatud protsendi mängija kaotatud panustest. Kasiino võib pakkuda VIP mängijatele näiteks 10% cashbacki nende nädala jooksul kaotatud panuste pealt. See tähendab, et kui mängija kaotab nädala jooksul näiteks 1000 eurot, tagastatakse talle 100 eurot.

VIP programmides võib cashback protsent tõusta sõltuvalt mängija tasemest. Näiteks alg tasemel olevatele VIP mängijatele võidakse pakkuda 5% cashbacki, samas kui kõrgeima taseme VIP mängijad võivad saada kuni 20% cashback boonust.

2. Väiksemad limiidid

VIP programmides osalevatele mängijatele pakutakse sageli väiksemaid limiite nii sissemaksete kui väljamaksete puhul. See tähendab, et VIP mängijad saavad teha suuremaid sissemakseid ja taotleda suuremaid väljamakseid võrreldes tavaliste kasutajatega. Samuti kehtivad mõne kasiino puhul VIP mängijatele lühemad väljamaksete töötlemise ajad, mis tähendab, et nad saavad oma võidud kiiremini kätte.

3. Auhinnad

VIP programmides osalemine võib tuua kaasa võimaluse võita erinevaid auhindu, sealhulgas rahalisi preemiaid, elektroonikaseadmeid, eksklusiivseid reise ja isegi luksusautosid. Mõnikord korraldavad kasiinod VIP mängijatele erilisi loosimisi või turniire, kus võidud on erakordselt ahvatlevad. Need auhinnad on mõeldud premeerimaks mängijate lojaalsust ja aktiivsust.

4. VIP Klienditeenindus

VIP programmide üks suurimaid eeliseid on spetsialiseeritud klienditeenindus. VIP mängijatele võidakse pakkuda isiklikku nõustajat või kontohaldurit, kes tegeleb kõigi nende päringute ja vajadustega. See tagab kiiremad ja tõhusamad lahendused mistahes probleemidele või küsimustele, millega mängijad silmitsi võivad seista. Isiklik nõustaja võib samuti pakkuda mängijatele kohandatud soovitusi ja eksklusiivseid pakkumisi, mis on kohandatud nende mängueelistustele ja -harjumustele.

Erinevate VIP-Programmide Võrdlus

Erinevate VIP programmide võrdluseks oleme teinud tabeli, mille abil võrdleme seda, mida erinevad VIP programmidega kasiinod mängijale pakuvad

K: Mis on VIP kasiinod?

VIP kasiinod on online kasiinod, mis pakuvad erilisi hüvesid ja boonuseid oma kõige lojaalsematele klientidele. Need hõlmavad tavaliselt eksklusiivseid boonuspakkumisi, erilisi auhindu ja spetsialiseeritud klienditeenindust. VIP programmidega liitumine nõuab aktiivset mängimist ja sissemaksete tegemist ning tihti on need astmelised, pakkudes suuremaid hüvesid kõrgematel tasemetel olevatele mängijatele.

K: Kust leida kõige paremad VIP kasiinod?

Kõige paremate VIP kasiinode leidmiseks on soovitatav uurida usaldusväärseid online kasiinode ülevaateid nagu seda pakub Kasiinod.ee. Ülevaadete leheküljed pakuvad põhjalikku teavet erinevate kasiinode, sealhulgas nende VIP programmide, boonuste, mänguvalikute ja klienditeeninduse kohta. Samuti on kasulik lugeda kasutajate tagasisidet ja arvustusi, et saada parem ülevaade kasiinode kvaliteedist ja usaldusväärsusest. Lisaks võivad spetsialiseerunud kasiinofoorumid ja sotsiaalmeedia grupid olla head allikad teiste mängijate poolt kogemuste ja soovituste saamiseks.

K: Mis on VIP kasiinode poolt pakutavad hüved?

VIP kasiinode poolt pakutavad hüved hõlmavad tavaliselt eksklusiivseid boonuspakkumisi, nagu cashback boonused, mis tähendab seda, et mängijad saavad tagasi teatud protsendi oma kaotustest. Samuti pakutakse VIP mängijatele sageli suuremaid sissemakselimiite ja kiiremaid väljamakseid. Auhindade hulka võivad kuuluda rahalised preemiad, tehnikaseadmed, luksusreisid ja isegi autod. Lisaks pakuvad paljud VIP kasiinod spetsialiseeritud klienditeenindust, sealhulgas isiklikke nõustajaid või kontohaldureid, kes tagavad kiiremad ja personaalsemad lahendused mängijate probleemidele. VIP programmides osalemine tähendab tihti ka suuremat individuaalset tähelepanu ja kohandatud pakkumisi.

K: Mis on VIP kasiinode ja lojaalsusprogrammidega kasiinode erinevus?

Sellele pole selget vastust, kuna mõisted “VIP kasiino” ja “lojaalsusprogrammiga kasiino” võivad sageli kattuda. Peamine erinevus võib seisneda selles, et mõned VIP kasiinod nõuavad spetsiifilist liikmelisust või tasu VIP programmiga liitumiseks, samas kui lojaalsusprogrammidega kasiinodes on liitumine tavaliselt automaatne ja põhineb mängija mängimise sagedusel ja panustatud summadel. Samuti ei pruugi informatsioon VIP programmide kohta olla avalik. VIP programmid võivad pakkuda eksklusiivsemaid hüvesid ja personaalsemat teenindust, samas kui lojaalsusprogrammid keskenduvad rohkem punktide kogumisele ja astmelisele süsteemile.

K: Mis on kõige paremad VIP kasiinod?

V: Kõige paremad VIP kasiinod pakuvad suurepäraseid hüvesid, nagu kõrgel tasemel personaalne teenindus, eksklusiivsed boonuspakkumised ja atraktiivsed auhinnad. Näiteks Kingswin pakub 11-tasemelist VIP programmi, mis hõlmab erilisi boonuspakkumisi ja personaalset kontohaldurit. NinjaCasino oma 8-tasemelise NinjaStars programmiga ja Posido, millel on 5-tasemeline VIP programm, pakuvad samuti ahvatlevaid hüvesid, nagu cashback boonused ja suuremad väljamaksepiirid. Lisaks pakub GrandX VIP Club veelgi eksklusiivsemaid hüvesid, nagu kiiremad väljamaksed ja erilised meistrivõistlused. Kõige paremad VIP kasiinod sõltuvad suuresti ka mängija enda eelistustest.