High Roller

0
Hea VIP-programmiga kasiino

Tervitusboonus

200 tasuta spinni!

Plussid

  • Ahvatlevad VIP-privileegid

Miinused

  • Ei ole Eestis väga tuntud

Makseviisid

Sisukord

1. Sissejuhatus

Ka välismaised kasiinod on saanud Eesti hasartmängutööstuse lahutamatuks osaks. Kui otsid põnevat ja usaldusväärset online kasiinot, võib HighRoller olla sobiv valik. Mina, Ian Klein, pean end pädevaks seda kasiinot analüüsima: üle 15-aastase kasiinokogemusega olen näinud nii füüsiliste kui ka online kasiinode tööd. Lisaks olin üle 15 aasta tagasi seotud Eesti esimese kasiinode arvustamise portaali kasiinod.ee loomisega.

HighRoller, mis asutati 2017. aastal, on viimase viie aasta jooksul märkimisväärselt arenenud ja kasiino sai tegevuslitsentsi Eesti Maksu- ja Tolliametilt 2021. aastal. Tegemist on rahvusvahelise kasiinoga, millel on lisaks ka Curacao litsents. Kasiino haldamisega tegeleb Küprosel asuv ettevõte Happy Hour Solutions Limited.

HighRoller pakub nii algajatele kui ka kogenud mängijatele laia valikut mänge ja korralikke boonuseid. See analüüs keskendub üksikasjalikumalt nende tugevustele ning ka võimalikele paranduskohtadele. Lähme asja kallale ja vaatame, mida HighRolleril Eesti mängijatele pakkuda on.

2. Esmamulje

Registreerimisprotsess HighRolleris on kiire ja lihtne. Uue konto loomiseks peab mängija esitama vaid e-posti aadressi ja salasõna. Seejärel tuleb kinnitada mängija isikut tõendavad dokumendid. See protsess on küll pisut aeganõudvam kui mõnes teises kasiinos, kuid pikemas perspektiivis lisab see mängija kontole märkimisväärselt turvalisust.

Visuaalselt meeldib mulle Highrolleri tume ja minimalistlik disain. See on selge, lihtne ning stiilne. Mängud on jagatud mugavatesse kategooriatesse, nagu populaarsed mängud, uued mängud ning erinevad lauamängud. Mulle meeldib eriti, et populaarsete mängude piltidel on väike animatsioon, mis lisab veebilehele mängulisust. Samuti on kasulik otsinguriba, mida saab kasutada, kui soovid leida midagi konkreetset. Kokkuvõttes on Highrolleri veebisait lihtsasti navigeeritav ja visuaalselt meeldiv.

HighRolleril ei ole eraldi mobiilirakendust, kuid nende veebisaidil saab mängida ka mobiilis. Olen katsetanud nii iOS kui ka Android seadmetel töötavat veebisaiti ning see töötab mõlemal platvormil sujuvalt. Kõik nupud on optimeeritud mobiilikasutajatele ning mängud toimivad samuti hästi. Pean mainima, et kuigi mobiilis mängimine on täiesti võimalik, siis eelistan arvutis mängimist, millel on minu meelest parem ülevaade erinevatest mängudest ning kampaaniatest.

Lisaks pakub HighRoller tervitusboonust ja hästi üles ehitatud VIP-programmi, sealhulgas eksklusiivseid kampaaniaid ja turniire. Samuti meeldib mulle lai valik pakutavaid mänge.

Olles ise pikaajalise kasiinokogemusega, hindan kiireid väljamakseid ja lojaalsusprogramme, aga ka läbipaistvust ja usaldusväärsust. Olen mänginud HighRolleris piisavalt, et pidada nende veebilehte sujuvaks ja mugavaks. Kõik lingid viivad ettenähtud lehtedele ning olen proovinud ka mitmeid erinevaid mänge. Siiani ei ole ma mingeid tehnilisi probleeme kogenud.

Registreerimisprotsess võttis HighRolleris kauem aega kui enamikus kasiinodes, kuid seda korvab selle turvalisus. Kasiino veebileht on kasutajasõbralik ja hästi toimiv. Üldine esmamulje on positiivne – kõik toimingud on selgelt välja toodud ning kasiino vastab igati minu ootustele.

3. Mänguvalik

Highroller pakub üle 3000 mängu tuntud mängupakkujatelt nagu NetEnt, Evolution, Pragmatic Play, Play’n GO ja Microgaming, andes valikuvabadust ka kõige nõudlikumale mängijale. Mänguvalikus on nii klassikalised mänguautomaadid, jackpot-slotid, lauamängud kui ka live-kasiino.

Live-kasiino pakub võimalust mängida otse-eetris diilerite vastu Blackjacki, ruletti, pokkerit ja baccarat’d. Kuigi valik ei ole nii lai kui mõnes teises live-kasiinos, siis populaarsemad mängud on kõik esindatud. HighRolleris puudub bingo tuba, kuid see võib tuleneda asjaolust, et bingo ei ole Eesti mängijate seas nii populaarne kui mõnes muus Euroopa riigis. Samuti ei paku HighRoller spordipanustamist ega pokkerituba.

Kasiino veebileht on kasutajasõbralik ning mänge on lihtne leida. Mänge saab sorteerida nii mängu pakkuja kui ka kategooria järgi, mis aitab kiirelt leida enda lemmikmängu. Kuigi ma kasutan peamiselt otsingufiltrit, siis vahel vaatan ka populaarsete ja uute mängude kategooriaid.

Olen alati põnevusega jälginud uusi mänge ja HighRoller uuendab regulaarselt oma mänguvalikut. Lisaks populaarsetele klassikalistele mänguautomaatidele nagu Book of Ra ja Gonzo’s Quest on kasiinol ka uusimate mängude valik. Minu kogemus HighRolleriga on üldiselt olnud positiivne. Olen nautinud mängude valikut ja ootan huviga, milliseid uudiseid nad tulevikus mängumaailmasse toovad.

Kokkuvõttes on mänguvalik HighRolleris kvaliteetne, pakkudes mänge nii kogenud hasartmänguritele kui ka uustulnukatele. Lai valik tuntud mängutootjatelt garanteerib hea mängukogemuse. Siiski võiks kasiino kaaluda võimalust tuua oma mängijateni ka spordipanuste ja pokkeri võimalust.

4. Boonused ja Kampaaniad

HighRolleri puhul ei saa rääkida eriti laiast boonuste ja kampaaniate valikust. Hetkel on neil vaid tervituskampaania, mis sisaldab 200 tasuta spinni ning lojaalsusprogramm. Pean mainima, et tasuta spinnid jagatakse välja 10 päeva jooksul, 20 spinni päevas. Sellist tervitusboonust pole ma varem kohanud ja seda võib pidada unikaalseks. Väärtuslik on ka lojaalsusprogramm, mis annab kliendile tasuta spinne sissemaksete ja aktiivse mängimise pealt.

Tervitusboonuses kehtib spinni võitudele 40-kordne läbimängimisnõue ja minimaalne sissemakse on 20 eurot. Läbimängimisnõue on veidi kõrgem kui mõnes teises kasiinos, kuid on üldiselt tööstusstandardi piires.

Boonuste kampaaniatega seonduvad tingimused on kirjas üksikasjalikult ja need on lihtsasti mõistetavad. Soovitaksin alati tingimused põhjalikult läbi lugeda, kuna need võivad aja jooksul muutuda. Hetkel kehtivad tingimused on mängijale soodsad ning tasuta spinnid ja lojaalsusprogramm on väärtuslikud hüved.

HighRolleril on regulaarne lojaalsus/VIP-programm, kus mängijad saavad oma mänguaktiivsuse eest preemiapunkte, mida saab hiljem mänguautomaatidel tasuta keerutuste vastu vahetada. Selline lojaalsusprogramm ei ole kasiinodes sugugi tavapärane. HighRolleri lojaalsusprogramm pakub isiklikku kontohaldurit, cashback boonust ning eksklusiivseid boonuseid ning kuna nad alustasid alles hiljuti ja boonuste/kampaaniate valik on veel võrdlemisi väike, võib eeldada, et boonuspakkumisi lisandub tulevikus veelgi.

Kokkuvõttes on HighRolleri praegune boonuste ja kampaaniate pakkumine võrreldes mõne teise suurema kasiinoga pigem tagasihoidlik. Küll aga paistavad silma tervitusboonuse erinevus, lihtsalt mõistetavad tingimused ja lojaalsusprogramm. Boonused on peamiselt mõeldud mänguautomaatide mängimisele. Siiski võiks kasiino kaaluda ka tulevikus oma boonuste ja kampaaniate valikut laiendama, et pakkuda midagi ka teist tüüpi mängijatele.

5. Makseviisid

HighRoller pakub mängijatele võimalust teha sisse- ja väljamakseid Zimpleri e-rahakoti kaudu Eesti peamistes pankades, nagu Swedbank, SEB, LHV ja Luminor.

Kuigi pakutav maksemeetod on populaarne ja Eesti mängijatele mugav, on ühe maksemeetodi pakkumine väike miinus. HighRoller võiks kaaluda tulevikus teiste maksemeetodite lisamist, arvestades mängijate eelistusi ja vajadusi.

Maksemeetodi puhul on nii minimaalne sissemakse kui ka minimaalne väljamakse 20 eurot, mis on tüüpiline enamikule online kasiinodele. Kahjuks ei ole võimalik leida teavet maksimaalse väljamakse limiidi kohta.

Väljamaksete töötlemise aeg võib varieeruda, kuid dokumentide esitamisel peaks see võtma kuni 5 pangapäeva. See vastab üldiselt teiste kasiinode töötlemisajale, kuigi tavaliselt on väljamaksed oluliselt kiiremad.

Oluline on märkida, et kasiinol on sätestatud igakuine hoiuste limiit. Mängijatel on lubatud teha teatud aja jooksul ainult piiratud suurusega hoiuseid. Vastutustundliku mängimise eesmärgil on see positiivne. Lisaks on kasiinol õigus kehtestada igakuisele väljamaksepiirangule teatud limiit, mis võib olla mängijate jaoks negatiivne külg.

Kasiino kasutustingimused seoses rahaliste tehingutega on standardsed ja kergesti mõistetavad. Soovitan alati läbi lugeda ka nende muudatused. Oma kogemusest võin öelda, et nii sisse- kui ka väljamaksed on toimunud sujuvalt ja ilma probleemideta. Maksete töötlemise aeg on olnud samuti hea. Kokkuvõttes pakub HighRoller küll vaid ühte maksemeetodit, kuid see on Eesti mängijate jaoks populaarne ja mugav. Igakuiste hoiuste ja väljamaksete limiidid võiksid olla paindlikumad, et rahuldada erinevaid mängijastiile. Positiivne on see, et kasiino kasutustingimused on ausad ja selgelt välja toodud.

6. Ausus ja Turvalisus

Highroller omab litsentsi Eesti Maksu- ja Tolliametilt, mis tagab mängijatele turvalise ja legaalse kasiinokogemuse. Lisaks omavad nad ka Curacao litsentsi, mis annab neile õiguse tegutseda mitmetes riikides. Oluline on arvestada, et litsentsi omamine ei taga automaatselt usaldusväärsust ja ausat mängu, kuid see näitab siiski kasiino pühendumist seaduslikule tegutsemisele.

Kahjuks puuduvad kasiinol rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaadid nagu eCOGRA. Need sertifikaadid tagavad, et kasiino vastab rangetele nõuetele ja nende mänge on sõltumatu organisatsiooni poolt testitud. Nende puudumine ei tähenda kindlasti pettust, kuid sertifikaadid tõstavad kasiino usaldusväärsust, eriti kui ta on alles uus.

HighRolleril on kasutusel standardsed turvaprotokollid, kasutades krüpteerimist et kaitsta isiklikku ja finantsinfot. Nende privaatsuspoliitika kirjeldab üksikasjalikult, kuidas mängijate andmeid kogutakse, säilitatakse ja kasutatakse.

Mängude ausust ja läbipaistvust on keeruline hinnata, kuna nad ei maini seda oma veebilehel. Kindlasti aitaks see mängijate usaldust võita, kui nad mainiksid, millist juhuslike numbrite generaatorit (RNG) nad kasutavad ja kas nende mänge auditeeritakse ka iseseisvate kolmandate osapoolte poolt.

Kasiino kasutustingimused sisaldavad standardseid punkte konto sulgemiseks või peatamiseks. Kasiinol on õigus kontot lõpetada mängija tegevuse tõttu või kui mängija rikub kasutustingimusi. Ülevaadet tehes torkas silma, et mängijal on kohustus turvata oma kontot, mis on veidi ebastandardne. Oluline on meeles pidada, et kasiino vastutab ikkagi oma platvormi turvalisuse eest ja mängija ei peaks kandma riski oma isiklike kontode kaitsmises.

Samuti, kui konto on 12 kuud või kauem olnud passiivne, võtab kasiino iga kuu kontol olevat summat kuni 10 euro ulatuses, mis on üsnagi ebavajalik. Arvestades Eestis populaarseid sisse- ja väljamaksemeetodeid, võiks HighRoller kaaluda ka teiste populaarsete e-maksete nagu Neteller või Skrill lisamist. See suurendab mängijate usaldust ning annab neile rohkem valikuvõimalusi. Kokkuvõttes on HighRolleri turvaprotokollid standardsed, kuid mängude aususega seonduva läbipaistvuse osas on veel ruumi arenguks. Samuti tekitab veidi muret, et mängija peab ise vastutama oma konto kaitse eest.

7. Vastutustundlik Mängimine

HighRolleril on eraldi sektsioon vastutustundliku mängimise kohta. Kuigi sektsioonis on põhjalikku infot, siis ei ole see kasiino lehel eriti nähtaval kohal.

Highroller võimaldab seada erinevaid piiranguid, nagu näiteks sissemaksete limiite. Mängijad saavad kasutada nädala- või kuu sissemaksete limiiti. Kahjuks ei ole võimalik piirata panuste summat, kaotuste suurust või sessiooni pikkust.

Mängijate võimalus ennast kasiinost välja sulgeda on tavapärane Valikus on 24 tunni, 7 päeva, 2 kuud, 3 kuud või 6 kuud enesepiiramise periood. Kasiino veebilehel on ka enesekontrolli küsimustik, mis aitab mängijal hinnata oma hasartmänguharjumusi. Kasiino pakub ka linke välistele organisatsioonidele nagu BeGambleAware, GamblingTherapy ja GamblersAnonymous. Kuigi neil on vastutustundliku mängimise leht olemas, siis seal ei ole kontakte Eesti-põhistele organisatsioonidele. Selles valdkonnas võiks kasiino rohkem pingutada.

Kokkuvõttes pakub HighRoller natuke piiratud võimalusi vastutustundliku mängimise jaoks. Küll aga on võimalik seada sissemaksete limiite ning mängija saab ennast ise teatud perioodiks välja sulgeda. Samuti on kasulikke linke vastutustundlikku mängimist propageerivatele organisatsioonidele. Sellegipoolest oleks hea, kui kasiino lisaks oma vastutustundliku mängimise lehele ka teisi piiranguid ning rohkem informatsiooni Eesti-spetsiifilistele abiorganisatsioonidele.

8. Klienditugi

HighRoller pakub kliendituge nii e-maili kui ka live-chati teel Eesti, Inglise ja Vene keeles. Nad pakuvad tuge kell 09:00 – 02:00. Positiivne on eestikeelse klienditoe olemasolu, kuid kahjuks ei ole nende tööaeg kuigi pikk.

Oma kogemusest võin öelda, et klienditugi vastab küsimustele meili teel üsna kiiresti. Samuti on kasulik KKK sektsioon, kust leiab vastuseid enamlevinud küsimustele. Klienditugi on olnud alati abivalmis ja professionaalne.

Kahjuks puudub neil VIP-programm ja sellega seotud hüved või eelised, kuid olen täheldanud sarnaseid online kasiinosid, kes samuti on suunatud pigem tavalisele mängukogemusele ja VIP programmi ei paku.

Üldiselt on HighRolleri klienditugi kiire ja professionaalne. Kuigi live-chati tööaeg ei ole väga pikk, siis KKK sektsioon ja e-maili teel suhtlus kompenseerivad seda. Kasiino veebileht on kasutajasõbralik, selgelt struktureeritud ja vajalik informatsioon on hästi leitav. Kõik see kokku loob positiivse kliendikogemuse.

9. Üldmulje ja Soovitused

Kokkuvõttes on HighRoller hea online kasiino, millel on nii positiivseid kui ka negatiivsied külgi. Positiivse poole pealt meeldib mulle nende tume ja minimalistlik disain, lihtsasti navigeeritav veebileht ning pädev klienditugi. Positiivne on ka see, et neil on Eesti Maksu- ja Tolliametilt tegevusluba ning nad on pühendunud vastutustundlikule mängimisele. Mänguvalik on piisavalt lai, et pakkuda midagi nii uutele kui ka kogenud kasiinomängijatele. Suur plusspunkt on ka tervitusboonuse omapära, sest 200 tasuta spinni 10 päeva jooksul annab võimaluse pikemalt mänge katsetada.

Samas on ka paar negatiivset punkti, mis vajaksid täiendamist. Esiteks pakuvad nad kõigest ühte maksemeetodit (kuigi Brite on online kasiinode puhul üsna standardne) ja lisaks sellele on nende sisse- ja väljamaksete limiidid võrreldes teiste kasiinodega suhteliselt väikesed. Samuti puudub neil VIP-programm, mis on küll mitmete väiksemate online kasiinode puhul tavapärane. Boonuste valik võiks samuti olla mitmekesisem. Negatiivseks küljeks on ka see, et kasiino kasutajatingimustes antakse enda kanda vastutus mängija konto eest.

Olenemata mõningatest puudujääkidest sobib HighRoller hästi nii uutele kui ka kogenud kasiinomängijatele. Lisaks on nende klienditugi kiire ja professionaalne, mis teeb probleemide lahendamise lihtsaks. Soovitan HighRollerit ka mängijatele, kes alles alustavad oma kasiinoteekonda. Kuigi kasiinol ei ole kuigi pikk ajalugu, jätab veebileht professionaalse mulje ning nende litsents Eesti Maksu- ja Tolliametilt tõstab nende usaldusväärsust.

Kui Sul on tekkinud lisaküsimusi või vajad lisainformatsiooni, siis võid alati minuga ühendust võtta.

0
200 tasuta spinni!