Muud Mängud

Sisukord

Muud Mängud Eesti Online Kasiinodes 2024

Online kasiinod pakuvad mõnikord enamat kui lihtsalt traditsioonilisi kasiinomänge. Lisaks populaarsetele slotimängudele ja lauamängudele nagu blackjack ja bakaraa on olemas põnevaid alternatiive, mis pakuvad mitmekesist mängukogemust. Allpool on välja toodud mõned neist mängudest, mis võivad pakkuda uut ja huvitavat kogemust.

Virtuaalne Spordiennustus

Virtuaalne spordiennustus on digitaalne spordimängude vorm, kus mängijad panustavad arvutisimulatsioonide tulemustele. Need mängud hõlmavad erinevaid spordialasid nagu jalgpall, hobuste võiduajamine ja autovõistlused, kuid vastupidiselt tavalistele spordiennustustele neid võistluseid päriselt ei toimu.

Mängimiseks vali spordiennustusega kasiinost spordiala, millele soovid panustada, ja tee oma ennustus. Mängudel on erinevad koefitsiendid, mis peegeldavad võiduvõimalusi. Pärast panuse tegemist jälgid virtuaalset võistlust ja saad tulemused teada kohe pärast selle lõppu.

Spordiennustuste kohta täpsemalt saad lugeda meie Spordiennustustega Kasiinode lehelt

Keno

Keno on loterii laadne mäng, kus mängijad valivad numbreid ja ootavad loosimistulemusi. See on kiire ja lihtne mäng, mis põhineb õnnel ja juhustel, pakkudes mängijatele võimalust võita suuri väljamakseid väikeste panustega. Keno loto mängu tavaliselt Eestis olevates online kasiinodes ei leidu. Mängimiseks vali oma soovitud numbrid (tavaliselt 1 kuni 10 numbrit vahemikus 1 kuni 80) ja otsusta panuse suurus. Kui loosimine toimub, loositakse juhuslikud numbrid. Võidud määratakse selle järgi, mitu valitud numbrit kattub loositud numbritega.

Virtuaalsed Kraapekaardid

Virtuaalsed kraapekaardid on digitaalsed versioonid füüsilistest kraapekaartidest. Mängijad “kraabivad” kaarte, et paljastada võidusümbolid. See on lihtne ja kiire viis mängimiseks, mille puhul on kohe selge, kas oled võitnud. Kraapekaarte leidub näiteks OlyBet kasiinos.

Mängimiseks vali kraapekaart ja kasuta hiirt või sõrme (nutiseadmete puhul), et “kraapida” kaardil olevat katet ja paljastada all olevad sümbolid või numbrid. Kui leitakse piisav arv võidusümboleid või -numbreid, võidetakse vastav preemia.

Aviator

Aviator on uuenduslik ja interaktiivne online kasiinomäng, mis ühendab endas õnne ja oskuse elemendid. Erinevalt traditsioonilistest kasiinomängudest põhineb Aviator mängu tulemus lennuki lennukõrguse suurenemisel. Mängu eesmärk on ennustada, millal lennuk “lendab ära” ehk kui kõrgele lennuk jõuab enne kui see ekraanilt kaob. Mäng on kiire tempo ja põnev ning pakub mängijatele võimalust võita kordades rohkem kui nende algne panus. Aviator mängutüüpi kutsutakse ka Crash mängudeks.

Mängu alustamisel teed panuse ja jälgid, kuidas lennuki kõrgus (ja sellega seotud võidukordaja) kasvab. Sul on võimalus igal hetkel mängust väljuda ja oma võidud kinni panna. Mida kauem lennuk õhus on, seda suurem on võidukordaja, kuid risk suureneb samuti, sest lennuk võib igal hetkel “ära lennata”. Kui lennuk kaob enne, kui otsustad väljuda, kaotad oma panuse. Otsuse tegemine nõuab kiiret reageerimist ja riski hindamist, pakkudes mängijatele erutavat kogemust.

Monopoly Live

Monopoly Live on ainulaadne live-diileriga mäng, mis ühendab endas õnneratta elemendid ja klassikalise Monopoly lauamängu. Mäng on loodud koostöös Hasbroga ja see pakub põnevat kombinatsiooni live mängudest ja virtuaalsest reaalsusest.

Mängus keerutatakse suurt õnneratast, kus mängijad teevad panuseid erinevatele nummerdatud segmentidele. Kui ratas peatub sinu valitud numbril, võidad vastava summa. Mäng sisaldab ka erilisi “Chance” ja “2 Rolls” või “4 Rolls” segmente, mis aktiveerivad Monopoly lauamängu osa, kus virtuaalne Mr. Monopoly liigub laual, kogudes auhindu.

Muid live mänge ja erinevaid ruletimänge leiad meie vastavatelt lehtedelt.