Revolut

0
Parim VIP-kasiino Eestis!

Tervitusboonus

Kuni 555 EUR ja 155 tasuta spinni tervitusboonus!

Plussid

 • Hea VIP Programm
 • Sagedased Sloti Turniirid
 • Palju Boonuseid

Miinused

 • Vananenud Disain

Makseviisid

0
Üks vanimaid online kasiinosid Eestis!

Tervitusboonus

Plussid

 • Pikaajalise hea mainega

Miinused

 • Võrreldes mõne uuema kasiinoga vähem innovatiivne

Makseviisid

0
Parim spordiennustust pakkuv kasiino!

Tervitusboonus

Uutele mängijatele kuni 500 EUR tervitusboonus!

Plussid

 • Tugeva Eesti taustaga suur kasiino
 • Hea lojaalsusprogramm

Miinused

 • Vähem innovatiivne võrreldes mõne uuema online kasiinoga

Makseviisid

0
Tugeva brändiga online kasiino

Tervitusboonus

200% kuni 10 EUR boonust + 50 tasuta spinni

Plussid

 • Tugeva taustaga ja läbimõeldud brändiga kasiino

Miinused

 • Jääb natuke alla sama firma suurematele kasiinodele

Makseviisid

0
Üks parimaid ja vanimaid online kasiinosid maailmas!

Tervitusboonus

100% boonus kuni 100 EUR + 100 tasuta spinni

Plussid

 • eCOGRA sertifikaat
 • Väga lai mänguvalik
 • Omab eksklusiivseid mänge

Miinused

 • Ebatäpsed konto sulgemise tingimused

Makseviisid

0
Legendaarne spordiennustusi pakkuv kasiino - nüüd uue nimega!

Tervitusboonus

100€ + 100 keerutust kasiinos või 100€ + 20€ SafeBet spordiennustuses

Plussid

 • Head spordiennustuse võimalused

Miinused

 • Muutis alles oma nime ning kõik pakkumised ei ole veel saadaval.

Makseviisid

Revolut Makseviis Online Kasiinodes 2024

Online kasiinode maailmas on oluline makseviiside mitmekesisus ning üheks uuenduslikuks maksevahendiks võib pidada Revoluti. Revolut on mobiilirakendusena kasutatav maksevahend, mis pakub mängijatele mitmeid eeliseid, mis muudavad selle väga heaks valikuks üle kogu maailma.

Mis On Revolut?

Revolut on finantsteenuste platvorm, mis loodi 2015. Aastal. See toimib põhimõtteliselt digitaalse, nutiseadmetel töötava pangana, pakkudes kasutajatele võimalust avada konto, teha rahvusvahelisi makseid, vahetada valuutasid ja kõike muud mida pakuvad ka füüsilised pangad. Revolut eristub traditsioonilistest pangaasutustest oma paindlikkuse, kiirete tehingute ja madalate tasude poolest. Lisaks tavalisele sisse- ja väljamaksefunktsioonile pakub Revolut ka investeerimisvõimalusi, kindlustusteenuseid ja krüptovaluutaga kauplemist. Selle kasutamise mugavus teevad Revolutist populaarse valiku online kasiinode mängijate seas. Revolut on mõningal määral võrreldav näiteks PayPal’iga, kuid Revolut keskendub rohkem digitaalsete teenuste eest maksmisele, mis teeb sellest sobiva maksemeetodi just online kasiinode puhul.

Revolut Eelised

1. Kiired sisse- ja väljamaksed

Üks suurimaid eeliseid Revoluti kasutamisel on selle tehingute kiirus. Erinevalt tavalistest pangatehingutest, mis võivad võtta aega mitu päeva, toimuvad Revoluti ülekanded peaaegu koheselt. See tähendab, et mängijad saavad kohe alustada mängimist pärast sissemakse tegemist. Väljamaksete puhul on Revolut samuti tavaliselt kiire, kuid võib siiski võtta aega mõne tunni, olenevalt kasiinost.

2. Madalamad teenustasud

Revolut paistab silma ka oma madalate tehingutasude poolest ning Revoluti konto haldamisega ei kaasne sageli tavapäraseid väikseid pangatasusid, mis teeb sellest sageli parema valiku.

3. Turvalisus ja usaldusväärsus

Revolut kasutab sarnaselt teistele pankadele tipptasemel turvameetmeid, nagu 2-faktoriline autentimine ja erinevad krüpteerimisalgoritmid, et kaitsta kasutajate finantsandmeid ja isiklikku teavet. See tekitab mängijates kindlustunde, teades, et nende andmed on turvaliselt kaitstud.

4. Lihtne kasutajakogemus

Revolut mobiilirakendus on intuitiivne ja kasutajasõbralik, muutes konto haldamise ja tehingute tegemise lihtsaks. Kasutajad saavad oma finantse jälgida otse nutitelefonist, mis on mugav neile, kes eelistavad mängida online kasiinodes oma nutiseadmete kaudu.

5. Mitmekülgsed funktsioonid

Lisaks panga- ja maksefunktsioonidele pakub Revolut ka muid finantsteenuseid, nagu krüptovaluutaga kauplemine, investeerimisvõimalused ja erinevad kindlustusteenused, pakkudes mängijatele terviklikku plavormi.

Revolut vs Teised Makseviisid

Revolut Kasutamine Online Kasiinodes

1. Konto loomine

Esimene samm Revoluti kasutamiseks on luua konto nende mobiilirakenduse kaudu. See protsess on lihtne ja vajab isikliku teabe esitamist ning identiteedi kinnitamist. Pärast konto loomist saab kasutaja lisada raha oma Revolut kontole mitmel viisil, näiteks pangaülekande kaudu või krediitkaardi maksega.

2. Sissemakse tegemine

Kui Revoluti konto on seadistatud, saab mängija teha sellega sissemakse oma lemmik online kasiinos. Selleks tuleb minna kasiino “Maksete” sektsiooni (või esineda mitme nime all), valida sealt Revolut ja järgida sissemakse tegemise juhiseid. Kindlasti tuleb teha kindlast, et kasiino on Eestis litsenseeritud ja võtab vastu Revolut sissemakseid. Tavaliselt laekub raha mängija kasiino kontole mõne minuti jooksul.

3. Väljamakse tegemine

Pärast sissemakset saab mängija alustada mängimist. Kui on aeg teha väljamakse, tuleb valida Revolut oma väljamaksemeetodina. Enamik online kasiinosid töötleb väljamakseid kiiresti ning Revoluti puhul võib see aega võtta mõni tund. Mitmete online kasiinode puhul peab väljamaksemeetod olema sama mis sissemaksemeetod.

4. Turvalisus

Revoluti rakendus pakub kasutajatele võimalust jälgida nende tehinguid reaalajas. See tagab, et mängijad saaksid hoida silma peal oma kulutustel ja hoida oma eelarvet kontrolli all. Kindlasti tuleb meeles pidada vastutustundliku mängimise põhitõed.